Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 741292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1815 dnia: Sierpień 07, 2018, 10:30:05 pm »
hehe, dobre  :badgrin:
Słusznie piszesz  :cool:

Offline adam and arluk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1816 dnia: Sierpień 07, 2018, 10:36:40 pm »
Odbierając dziś paczki w gdańskiej księgarni porozmawiałem z panią z obsługi. Była zdziwiona, że wyłączyli możliwość odbioru paczek. Stwierdziła że ma tak dużo miejsca, i faktycznie tak jest, że kilka kartonów więcej na podłodze nie stanowi problemu.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1817 dnia: Sierpień 07, 2018, 10:44:45 pm »
Wyśle, że niedługo zejdą z rabami do 10% i wtedy włączą  :biggrin:

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1818 dnia: Sierpień 07, 2018, 11:15:43 pm »
Odbierając dziś paczki w gdańskiej księgarni porozmawiałem z panią z obsługi. Była zdziwiona, że wyłączyli możliwość odbioru paczek. Stwierdziła że ma tak dużo miejsca, i faktycznie tak jest, że kilka kartonów więcej na podłodze nie stanowi problemu.


Ja odebralem swoje paczki w Gdansku w poniedzialek, lacznie 24, cala moja wizyta w ksiegarni trwala ok 12 min, wiec nawet wydanie takiej ilosci zamowien nie jest moim zdaniem dla ksiegarni nie wiadomo jakim obciazeniem, oprocz mojego kartonu byly jeszce 3-4 + troche pojedynczych zamowien, Pani nie byla zbulwersowana iloscia, raczej podziwiala ilosc zamowien;) wiec opowiesci ravelo tudziez pwnu o przeciazonycb punktach to wg mnie spoora przesada...

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1819 dnia: Sierpień 07, 2018, 11:36:40 pm »
Ja odbieralem 25 zamówień i moja wizyta w księgarni trwała jakieś 30-60 sekund. Powiedziałem nazwisko, Pani przyniosła trzy kupki i finito. Kręcą z tymi odbiorami i cenami strasznie.

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1820 dnia: Sierpień 08, 2018, 06:10:16 am »
Ja odbieralem 25 zamówień i moja wizyta w księgarni trwała jakieś 30-60 sekund. Powiedziałem nazwisko, Pani przyniosła trzy kupki i finito. Kręcą z tymi odbiorami i cenami strasznie.
Mój odbiór 11 przesyłek też trwał chwilę, ale problem pewnie tkwi w składowaniu. W Katowicach mają jedną półkę na regale na odbiory osobiste, więc większe zamówienia leżą w stertach na środku sklepu (a właściwie to sklepiku).

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1821 dnia: Sierpień 08, 2018, 09:29:08 am »
A może nie chce im się użerać z centusiami co nakupują 40 komiksów za 10 złotych a później zwrócą 1/4 bo nie będzie spełniała ich jebitnych kolekcjonerskich standardów.
:)

Ogólne, jak przeglądam ten wątek, to Ravelo strasznie kombinuje z tą promocją.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1822 dnia: Sierpień 08, 2018, 09:37:47 am »
Na reklamacje towar mają a w sklepie nie można kupić  :cool:

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1823 dnia: Sierpień 08, 2018, 10:18:04 am »
To chyba dobrze?

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1824 dnia: Sierpień 08, 2018, 10:46:39 am »
Uwaga na Ultimate Comics! Wysyłają komiksy zapakowane jedynie w folię bombelkową!

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1825 dnia: Sierpień 08, 2018, 10:51:17 am »
Wczoraj odebrałem w Warszawie 24 paczki. Paniom wybitnie było nie w smak, że muszą pracować. Do tej pory siedziały na bździe i obsługiwały we dwie trzech klientów na dobę. Taka księgarnia dla prestiżu niż dla zarobku. A tu nagle przewija się kilkanaście osób po kilkanaście paczek i od razu problem.
Stąd nie spodziewam się przywrócenia opcji odbioru osobistego.

Do tego każda paczka zapakowana oddzielnie, z tym samym spamem w środku, wygląda trochę jak dojenie Mastercard niż faktycznie przemyślana promocja. A wystarczyło przecież dodać funkcjonalność na stronie "Połącz zamówienia" i zamiast 24 kartonów byłyby dwa. Każdemu byłoby to na rękę, łącznie z kurierami, pakowaczami, mastercardami, PeWueNami, Ravelami no i klientami. Nie uśmiecha mi się jeździć na Starówkę i popylać z wózkiem, przecież tam jest strefa ruchu tylko na przepustki.
Jak dodamy kombinacje z cenami wysyłki z RUCHu, to mamy pełny obraz polskiego markietingu - jest kasa, są chęci, a w praktyce wszystko rozj***ne.

 

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1826 dnia: Sierpień 08, 2018, 11:13:22 am »
Dodajmy do tego zmiany stałych rabatów na różne pozycję oraz wzrost cen za przesyłkę. Merlin zrobił podobnie w pewnym momencie. Rabat od Mastercard który miał być dla klientów zostaje w dużej części u nich.

Offline Bartek Gawron

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1827 dnia: Sierpień 08, 2018, 11:27:52 am »
@Dariusz_Notariusz: Otóż to. Dlatego po tym januszowym wycofaniu opcji dostarczania do księgarni, poprzedzonym podniesieniem kosztow wysylki do Ruchu, postanowilem, że dokonam ponownego zakupu jedynie po jej przywroceniu. I tylko w PWNie, ktory - jak mi się wydaje - za sprawa biznesowych zwiazkow z Ravelo po prostu zbłądził. W Ravelo nie dokonam zadnego zakupu nigdy, chocby sprzedawali 99% rabatem, bo tego typu cwaniactwo wobec klientow jest tam na porzadku dziennym od co najmniej kilku lat. Mogą sie cmoknąć.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1828 dnia: Sierpień 08, 2018, 11:43:08 am »
Popieram. Mam nadzieję, że się więcej znajdzie takich zdecydowanych.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1829 dnia: Sierpień 08, 2018, 11:45:42 am »
Ale wy marudzicie, nikt wam nie każe tam kupować, się po obżarli bo nie mogą komiksów po 10 PLN kupić.
Najlepsze jest to, że jak za rok, czy tam kiedyś zrobią znowu taką promocje, to będziecie szpagatami lecieć.