trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 740627 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nemen84

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1830 dnia: Sierpień 08, 2018, 12:11:44 pm »
Odbior osobisty wrocil na PWN;)

Offline bld

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1831 dnia: Sierpień 08, 2018, 12:58:30 pm »
Odbior osobisty wrocil na PWN;)

jak również i ceny tych tańszych komiksów wzrosły o parę złotych:)

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1832 dnia: Sierpień 08, 2018, 12:59:48 pm »
3 paczki z Ruchu odebrane bez uszkodzeń :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1833 dnia: Sierpień 08, 2018, 01:06:26 pm »
A wystarczyło przecież dodać funkcjonalność na stronie "Połącz zamówienia" i zamiast 24 kartonów byłyby dwa.
A teraz popatrz jak twój komiks jest zapakowany jako pojedyncze zamówienie i wyobraź sobie że im większe paczki z większą ilością komiksów w środku tym ryzyko uszkodzeń na wskutek złego pakowania rośnie. Także w ttm przypadku najlepiej wyszedł klient, który chorobliwie boi się o stan komiksów.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1834 dnia: Sierpień 08, 2018, 01:28:00 pm »
Popieram, bo więcej kodów dla mnie zostanie.

Offline Bartek Gawron

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1835 dnia: Sierpień 08, 2018, 01:56:22 pm »
@Dariusz_Notariusz: Otóż to. Dlatego po tym januszowym wycofaniu opcji dostarczania do księgarni, poprzedzonym podniesieniem kosztow wysylki do Ruchu, postanowilem, że dokonam ponownego zakupu jedynie po jej przywroceniu. I tylko w PWNie, ktory - jak mi się wydaje - za sprawa biznesowych zwiazkow z Ravelo po prostu zbłądził. W Ravelo nie dokonam zadnego zakupu nigdy, chocby sprzedawali 99% rabatem, bo tego typu cwaniactwo wobec klientow jest tam na porzadku dziennym od co najmniej kilku lat. Mogą sie cmoknąć.
Jak powiedziałem, tak zrobiłem: kolejne 27 zamówień, w tym aż 1 komiks! - 4. Ariol.
PWN rządzi, a Ravelo ssie.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1836 dnia: Sierpień 08, 2018, 03:02:08 pm »
Działa Wam na PWN Master Pass bo Odbiory wróciły jednak w koszyku niechce dodać rabatu ;/
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline niuklik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1837 dnia: Sierpień 08, 2018, 03:13:26 pm »
Ale wy marudzicie, nikt wam nie każe tam kupować, się po obżarli bo nie mogą komiksów po 10 PLN kupić.
Najlepsze jest to, że jak za rok, czy tam kiedyś zrobią znowu taką promocje, to będziecie szpagatami lecieć.
Heh to czemu teraz nie lecą? Ty polecisz, wiadoma sprawa. Inni trochę bardziej się szanują. Ale - wiadomo - każdy robi to co uważa za słuszne, mnie nie bolą takie promocje, kupujcie ile dusza zapragnie, ale sam tego dziadostwa wspierał nie będę.

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1838 dnia: Sierpień 08, 2018, 04:14:36 pm »
Odbior osobisty wrocil na PWN;)
kurcze, nie wiem co jest ale nie widzę takiej opcji...

Offline adam and arluk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1839 dnia: Sierpień 08, 2018, 04:16:48 pm »
ale sam tego dziadostwa wspierał nie będę.
Wyobraź sobie, że teraz dorzucili dostawę do Ruchu i Poczty Polskiej dla zamówień powyżej 45 zł za free, no straszne dziadostwo Ci mówię, ja też się na nich obrażę.

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1840 dnia: Sierpień 08, 2018, 04:20:32 pm »
kurcze, nie wiem co jest ale nie widzę takiej opcji...
No ja mam i trzeba wybrac punkt odbioru ale nie działa mi rabat 15 zł gdy wybieram płatnośc Masterpasss;/
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline tomb

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1841 dnia: Sierpień 08, 2018, 04:50:48 pm »
Przeklikaj dalej.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1842 dnia: Sierpień 08, 2018, 05:00:50 pm »
Wyobraź sobie, że teraz dorzucili dostawę do Ruchu i Poczty Polskiej dla zamówień powyżej 45 zł za free, no straszne dziadostwo Ci mówię, ja też się na nich obrażę.
Nie no spoczko, ale przy tym obniżyli po raz kolejny zniżkę np. na Egmont, z 30% na 25% z nowości. :smile:




BTW, w końcu wychodzi fajny rabat na Black Kiss 2 od Planety Komiksów - 50% i przesyłka free. :D

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1843 dnia: Sierpień 08, 2018, 05:09:52 pm »
Jak macie w pwn darmową wysyłkę od 45? Mnie cały czas wyskakuje normalna wysyłka jak wrzucam chłopaków np. ?

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1844 dnia: Sierpień 08, 2018, 05:14:20 pm »
Na Ravelo jest darmowa dostawa od 49 zł (liczona od cen bez jakiegokolwiek rabatu).Z tym, i z kodem rabatowym, taki Hellboy czy Kryzys wychodzą po 45 zł z groszami.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja