trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 741612 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1995 dnia: Sierpień 27, 2018, 10:02:48 pm »
W Dedalusie pojawił sie 21 tom Koziorożca za 7 zł
Teraz cały komplet (tomy 1-21) można kupić za 115 zł
No i jak tu traktować tę Sidecę poważnie... Ledwo wydali a już wyprzedają.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1996 dnia: Sierpień 28, 2018, 06:41:53 am »
Ale księgarnia PWN sobie zagrała! Cały tydzień czekałem żeby odblokowali odbiór osobisty i kiedy w końcu się to zadziało, to za tę przyjemność walnęli 1,99 zł. Pierwszy raz spotykam się z tym, żeby odbiór osobisty był płatny!
No nic, trzeba się z tym pogodzić i zamawiać.

EDIT. Przepraszam, ale już o tym było. Nie zauważyłem.

Offline -gościu-

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1997 dnia: Sierpień 28, 2018, 07:34:46 am »
W Dedalusie pojawił sie 21 tom Koziorożca za 7 zł
Teraz cały komplet (tomy 1-21) można kupić za 115 zł
No i jak tu traktować tę Sidecę poważnie... Ledwo wydali a już wyprzedają.
No dokładnie, samobójczy strzał.

Offline maxim1987

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1998 dnia: Sierpień 28, 2018, 11:10:22 am »
Nie byłbym tak krytyczny wobec Sideki. Ja to wydawnictwo traktuje bardzo poważnie - pomimo słabej sprzedaży doprowadzili serię do końca.
A wyprzedawanie towaru po kosztach w celu zebrania funduszy na wydanie kolejnych komiksów, to zdaje się ich standardowe dzialanie.

Offline bambule

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1999 dnia: Sierpień 28, 2018, 11:16:34 am »
Ale księgarnia PWN sobie zagrała! Cały tydzień czekałem żeby odblokowali odbiór osobisty i kiedy w końcu się to zadziało, to za tę przyjemność walnęli 1,99 zł. Pierwszy raz spotykam się z tym, żeby odbiór osobisty był płatny!
No nic, trzeba się z tym pogodzić i zamawiać.

EDIT. Przepraszam, ale już o tym było. Nie zauważyłem.
Niezgodne z regulaminem jest ich


"VIII. Odbiór osobisty w księgarniach PWN - DOSTAWA GRATIS!"
[/size]
[/size]Czas regulamin mogą zmienić po 30 dni od chwili powiadomienia o planowanej zmianie. Czyli trzeba pisać o zwrot ;)
[/size]
[/size]

Offline midar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2000 dnia: Sierpień 28, 2018, 11:18:03 am »
Nie byłbym tak krytyczny wobec Sideki. Ja to wydawnictwo traktuje bardzo poważnie - pomimo słabej sprzedaży doprowadzili serię do końca.
A wyprzedawanie towaru po kosztach w celu zebrania funduszy na wydanie kolejnych komiksów, to zdaje się ich standardowe dzialanie.
Jasne, tylko w ten sposób, po co kupować Boba Morane? Lepiej poczekać, aż będzie „po kosztach”. Tylko, że wydawnictwo kolejnych tomów pewnie już wtedy nie wypuści.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2001 dnia: Sierpień 28, 2018, 11:41:43 am »
Na Ravelo też już dostawa do księgarni 1,99. :cool:

Offline maaagdalenka

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2002 dnia: Sierpień 28, 2018, 11:49:17 am »
Na Ravelo też już dostawa do księgarni 1,99. :cool:


od 70zł - 0zł

Offline bambule

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2003 dnia: Sierpień 28, 2018, 12:04:58 pm »

od 70zł - 0zł


Niezgodnie z regulaminem (przynajmniej księgarnia PWN), łamanie praw konsumenckich, nie wiem co bardziej  się opłaca usunięcie zapisów o limicie dostawy gratis do punktu czy płacenie kary UOKiK :smile:
regulaminu też nie mogą na szybko zmienić - Vacatio legis :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2018, 12:24:57 pm wysłana przez bambule »

Offline Garf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2004 dnia: Sierpień 28, 2018, 12:09:00 pm »
Niezgodnie z regulaminem (przynajmniej księgarnia PWN), łamanie praw konsumenckich, nie wiem co bardziej wam się opłaca usunięcie zapisów o limicie dostawy gratis do punktu czy płacenie kary UOKiK :smile:
regulaminu też nie możecie na szybko zmienić - Vacatio legis :smile:
Ale co się czepiasz maagdalenki? Przecież ona nie jest z Ravelo ani PWN :)
Egmont podnajmuje tylko Ravelo do prowadzenia swojego sklepu, a w sklepie Egmontu nie ma żadnych tego typu historii, więc...
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline maaagdalenka

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2005 dnia: Sierpień 28, 2018, 12:14:58 pm »

Niezgodnie z regulaminem (przynajmniej księgarnia PWN), łamanie praw konsumenckich, nie wiem co bardziej wam się opłaca usunięcie zapisów o limicie dostawy gratis do punktu czy płacenie kary UOKiK :smile:
regulaminu też nie możecie na szybko zmienić - Vacatio legis :smile:


Proszę nie wprowadzać nikogo w błąd, nie pracuję ani w księgarni Ravelo ani PWN :)


Limit podałam czysto informacyjnie


A jakby co dziś ostatni dzień 30% na wszystko na Egmont.pl :D

Offline bambule

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2006 dnia: Sierpień 28, 2018, 12:26:39 pm »
@ up
poprawione


« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2018, 02:15:34 pm wysłana przez bambule »

Offline mani78

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2007 dnia: Sierpień 28, 2018, 12:55:37 pm »
Ravelo sięgnęło dna. Kombinują z tą promocją na wszystkie sposoby, byleby tylko nachapać się na maksa. Jak widać, wszystkie chwyty dozwolone...
Nie wiem, czy w trakcie trwania tej promocji cokolwiek jeszcze u nich zamówię, ale po jej zakończeniu niczego więcej od nich nie kupię. Wolę wspierać bonito, gildię i fantastyczne światy - sklepy, które szanują klientów.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2008 dnia: Sierpień 28, 2018, 01:03:50 pm »
W czym wy macie problem, nikt wam nie każe tam kupować, jest dużo innych sklepów.
Podejrzewam, że zmiany te są wprowadzone z tego powody, że ludzie nakupują tych paczek i zamiast pojechać odebrać to czekają nie wiadomo na co, no i bardzo dobrze zrobili.

Offline clandestino

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2009 dnia: Sierpień 28, 2018, 01:25:21 pm »
Ja mam problem z tym, że ravelo sobie nie radzi z obłożeniem spowodowanym Masterpassem. Promocję wprowadzili nie z dobrego serca, ale po to, żeby zwiększyć sprzedaż. No i okazuje się, że nie mogą sobie teraz poradzić, przy czym próby ratowania sytuacji (...a może to pazerność?) poprzez narzucanie opłat za odbiór osobisty, manipulowanie cenami albo wyłączanie możliwości odbioru osobistego są żenujące. Naprawdę nie ma lepszego pomysłu niż zniechęcanie klienta do zakupu? O wiele uczciwszym rozwiązaniem byłoby poinformowanie, że realizacja zamówień może ulec opóźnieniu z uwagi na duże zainteresowanie, i po problemie. Komu się spieszy kupuje gdzie indziej.