trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 741445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bambule

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2010 dnia: Sierpień 28, 2018, 01:34:49 pm »
W czym wy macie problem, nikt wam nie każe tam kupować, jest dużo innych sklepów.
Podejrzewam, że zmiany te są wprowadzone z tego powody, że ludzie nakupują tych paczek i zamiast pojechać odebrać to czekają nie wiadomo na co, no i bardzo dobrze zrobili.


Nie do końca, mogli zmienić regulamin przed wprowadzeniem promocji, czy zapisy odnośnie kosztów wysyłki do punktu, ale nie w trakcie. Powiedzmy 2 PLN to nie pieniądz przy tej promocji, ale chodzi o sam fakt. Z drugiej strony sami mogli mieć świadomość, że taka promocja może nieść za sobą blokowanie sklepów stacjonarnych.
W zeszłym roku merlin nie robił sobie jaj z klienta że przy pospolitym szturmie to zamówień nie anulowali, to nie zmieniali kosztów wysyłek - tam był od razu limit 25 PLN od kwoty wyjściowej na darmową wysyłkę.

Offline maaagdalenka

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2011 dnia: Sierpień 28, 2018, 01:41:18 pm »
Z tego, co mi wiadomo, regulamin sklepu nie został zmieniony. W obliczu tych wszystkich oskarżeń, to chyba ważne ;)
Nie została zaktualizowana tylko jedna zakładka informacyjna z kosztami za dostawę, co zostało poprawione.


Co do tego, czy się komuś to podoba czy nie - każdy ma prawo do własnego zdania i zakupu gdzie się komu podoba :)




Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2012 dnia: Sierpień 28, 2018, 02:00:13 pm »
Hmmm, ja tam dalej biorę i będę brał w Ravelo. Koszt z dostawą za MN i DC wychodzi po 17 zł. Przy darmowej dostawie "grubasy" też wychodzą najtaniej. Do tego przy pakowaniu pojedynczo komiksów, żadne z moich kilkudziesięciu zamówień nie uległo uszkodzeniu. Wszystko w super stanie. Oby MasterpPas trwał jak najdłużej!

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2013 dnia: Sierpień 28, 2018, 02:04:42 pm »
No jak widać wprowadzone zmiany nie zniechęcają do kupowania.

Offline hopsasa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2014 dnia: Sierpień 28, 2018, 02:27:46 pm »
Nie oszukujmy się, cena jest głównym czynnikiem dla większości osób w zakupach, natomiast ja osobiście z masterpassa w Merlinie wyciagnąłem wnioski, że nie warto kupować czegoś tylko dlatego że jest tanio. Skończyłem z wieloma tytułami, ktore były dla mnie badziewne, innymi które wcale nie okazały się tańsze niż za chwilę w innej promocji. Teraz preferyję bardziej przemyślane zakupy, bez pośpiechu. Ta promocja pozwoliła mi zakupić sporo tytułow w dobrych cenach, ale też ukazała słabość Ravelo i masterpassa. Gildia i Fś to zdecydowanie lepsze dla komiksuarzy sklepy, ale Ravelo to nadal sklep z wysoką jakością obsługi.

A jakie grubasy wychodzą tak korzystnie? Widziałem że z droższch pozycji opłacalna jest Druuna.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2018, 02:34:42 pm wysłana przez hopsasa »

Offline Jonaszy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2015 dnia: Sierpień 28, 2018, 04:22:40 pm »
Czy ktoś otrzymał już od Ravelo Detective Comics Liga Cieni?

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2016 dnia: Sierpień 28, 2018, 04:34:27 pm »
owszem

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2017 dnia: Sierpień 28, 2018, 04:43:03 pm »
w PWN powrócił odbiór osobisty ale z małą niespodzianką - opłatą 1.99pln :wink:
Ja już zapłacę te 1,99 pln, ale niech dadzą możliwość wybrania konkretnej księgarni niezależnie od jej przeładowania zamówieniami.
No i czekam na pakiet wrześniowy nowości od Egmontu...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline hopsasa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2018 dnia: Sierpień 28, 2018, 05:10:20 pm »
W Ravelo również opłata 1,99 zł za odbiór, ale nadal niedostępne są wszystkie księgarnie.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2019 dnia: Sierpień 28, 2018, 05:13:53 pm »
Ja już zapłacę te 1,99 pln, ale niech dadzą możliwość wybrania konkretnej księgarni niezależnie od jej przeładowania zamówieniami.
No i czekam na pakiet wrześniowy nowości od Egmontu...

W punkt, 16 zł za Marvel Now czy Odrodzenie to i tak bajeczna cena.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2020 dnia: Sierpień 28, 2018, 07:08:34 pm »
W sumie jeśli mamy od okładkowej więcej niż 43% to już się opłaci.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2021 dnia: Sierpień 28, 2018, 09:11:49 pm »
W sumie jeśli mamy od okładkowej więcej niż 43% to już się opłaci.


jak juz procentami lecimy.... marvel now i dc rebirth kupowalem po 10 PLN (słownie dziesięć) to jest 75% rabatu. Teraz za ten sam komiks musze zaplacic 15,50, to jest 55% wiecej niż na początku. Oczywiscie wciaz jest to atrakcyjna cena ale wkurza mnie ze ktos zmienia reguly w trakcie zabawy. Ktos nie przemyslal do konca promocji i efekt jest jaki jest. Przy jednej sztuce to nie robi roznicy ale wielu z nas kupuje po kilkadziesiat sztuk co przeklada sie na konkretne kwoty

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2022 dnia: Sierpień 28, 2018, 09:24:42 pm »
Nie musisz się bawić.

Offline Pawelek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2023 dnia: Sierpień 28, 2018, 09:35:17 pm »
Teraz za ten sam komiks musze zaplacic 15,50, to jest 55% wiecej niż na początku.
Po co Ci ten sam komiks kupować? Bo dobre promo?
Najwięcej narzekają pewnie Ci co powystawiali (z przebitką) w różnych miejscach na sprzedaż pełno tytułów (dziwnym trafem akurat tych, które na Ravelo w dobrej cenie można kupić, w tym też nowości - zapewne szybko przeczytane ). Ktoś chce kupić to zamawiam z Ravelo i wystarczy wyciągnąć fakturę i przekleić etykietkę. A tu zonk. Ravelo podniosło cenę dostawy. I się trzeba tłumaczyć, że nieaktualne albo dopłać Pan 5,50 zł. Nawet tu na forum pojawiły się takie listy z odpowiednio podniesionymi cenami po starcie masterpassa.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2024 dnia: Sierpień 28, 2018, 09:37:50 pm »
Nie musisz się bawić.
lepiej sie nie bawic niz udawac ze pada deszcz gdy ktos pluje ci w twarz