Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 740724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2040 dnia: Sierpień 29, 2018, 02:26:54 pm »
Czy ktoś zadał sobie tyle trudu żeby przeczytać regulamin sklepu, zapewne niewiele osób. Czytałem tutaj, że rabaty pozmniejszali, gdzie tam jest napisane, że rabaty są stałe, jest w ręcz coś odwrotnego. Nie ma też zapisu, że nie mogą zmieniać cen za dostawę.

Offline Arthaniel

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2041 dnia: Sierpień 29, 2018, 02:34:03 pm »
W Ravelo wjechała darmowa dostawa (od bodaj 60 zł) do kiosku ruchu, ale odbiór osobisty już płatny. Śmieszy mnie tylko to, że mieszkam tuż obok księgarni partnerskiej i zamówiłem właśnie paczkę z odbiorem w kiosku 50 metrów od tej księgarni...

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2042 dnia: Sierpień 29, 2018, 02:44:12 pm »
Wg mnie, aferę można byłoby kręcić, gdyby cennik zmieniali, w trakcie realizacji zamówienia. A tak chyba nie jest? Każdy przed zakupem widzi jakie są warunki i albo kupuje, albo szuka gdzie indziej. Dramy z podwyżką 1.99 zł. Kup na gildii/bonito/fś czy mestro zamiast ravelo i po problemie. No chyba, że jednemu z drugim ulży po wypluciu tutaj Swojej traumy po "oszukaniu" przez ravelo. Jak tak, to proszę bardzo  :badgrin: 

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2043 dnia: Sierpień 29, 2018, 02:46:12 pm »
Dokładnie.

Offline bambule

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2044 dnia: Sierpień 29, 2018, 02:57:04 pm »
Czy ktoś zadał sobie tyle trudu żeby przeczytać regulamin sklepu, zapewne niewiele osób. Czytałem tutaj, że rabaty pozmniejszali, gdzie tam jest napisane, że rabaty są stałe, jest w ręcz coś odwrotnego. Nie ma też zapisu, że nie mogą zmieniać cen za dostawę.
Zadał :)
Tu postawię kropkę nad "i", bo mamy stan regulaminu na dzień 29.08.2018 ;)

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2045 dnia: Sierpień 29, 2018, 03:07:57 pm »
W Ravelo wjechała darmowa dostawa (od bodaj 60 zł) do kiosku ruchu, ale odbiór osobisty już płatny.

Na pewno nie od 60 zł, bo Conanowi nalicza normalnie 4 zł.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2046 dnia: Sierpień 29, 2018, 03:10:32 pm »
Na pewno nie od 60 zł, bo Conanowi nalicza normalnie 4 zł.


To coś masz nie tak, od 59, mi normalnie zero za dostawę pokazuję.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2047 dnia: Sierpień 29, 2018, 03:12:40 pm »
Ok usunąłem pozycje z koszyka i dodałem ponownie. Teraz pasuje.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2048 dnia: Sierpień 29, 2018, 03:13:33 pm »
Czy takie zmiany jak teraz, że za zakupy 59 jest darmowa dostawa, to też zmiana zasad w ciągu gry.
Bo może ci co kupili wcześniej i zapłacili za dostawę, mogą się czuć się pokrzywdzeni. Czy aby to zgodnie z regulaminem. :cool:

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2049 dnia: Sierpień 29, 2018, 03:18:46 pm »
   Najpierw Egmont napluł mi w twarz darmowym Kajko i Kokoszem z błędem drukarskim, później Ravelo napluło mi  w twarz sprzedając za pół darmo komiksy, jeszcze wcześniej jak dobrze pamiętam Merlin też napluł mi w twarz, tym samym co Ravelo. Jakiś wyjątkowo na plucie w twarz wrażliwy ludek tu zagląda.
   A tak na poważnie, ktoś korzystając z promocji kupił coś czego absolutnie wcześniej nie miał w planach? Bo ja się ze wstydem przyznaję, że tak.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2050 dnia: Sierpień 29, 2018, 03:26:42 pm »
Nie bardzo widzę powodu by Masterpass w się plątał. Płatność Masterpassem działa dobrze i do dla Masterpassa jest najważniejsze. A partner, który wściubia nos w wewnętrzne 'regulaminy' firm (w tym przypadku ravelo) robi sobie w kręgu biznesowym jeszcze gorszą opinię.

No nie wiem. Część klientów jest wkurzona, bo są tam jakieś kombinacje z dostawą. Kojarzą to z Masterpassem. Masterpass obrywa przez działania partnerów. Masterpass zgadzał się na współpracę na innych warunkach (partner gwarantował darmową dostawę do swoich księgarń). Więc Masterpass może interweniować (albo w przyszłości wybrać partnera, który nie kombinował).
Ciekawi mnie też kwestia niezrealizowanych zamówień. Czy przez nie przypadkiem nie pomniejsza się pula promocyjna.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline bambule

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2051 dnia: Sierpień 29, 2018, 03:36:06 pm »


   A tak na poważnie, ktoś korzystając z promocji kupił coś czego absolutnie wcześniej nie miał w planach? Bo ja się ze wstydem przyznaję, że tak.
Ja sie ograniczyłem do listy, żona wpadła w szał zakupowy, to to to i to a to na gwiazdkę.

Offline kosmoski

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2052 dnia: Sierpień 29, 2018, 03:37:11 pm »
A tak na poważnie, ktoś korzystając z promocji kupił coś czego absolutnie wcześniej nie miał w planach? Bo ja się ze wstydem przyznaję, że tak.
tak:https://ksiegarnia.pwn.pl/Anubis,731935149,p.html
ale w sumie nie żałuję :smile: szkoda tylko, że takie to małe

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2053 dnia: Sierpień 29, 2018, 03:51:12 pm »
Chwalisz się jedną pozycją? Był tu taki co odbierał 70 na raz :lol:

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2054 dnia: Sierpień 29, 2018, 04:56:59 pm »
No nie wiem. Część klientów jest wkurzona, bo są tam jakieś kombinacje z dostawą. Kojarzą to z Masterpassem. Masterpass obrywa przez działania partnerów. Masterpass zgadzał się na współpracę na innych warunkach (partner gwarantował darmową dostawę do swoich księgarń). Więc Masterpass może interweniować (albo w przyszłości wybrać partnera, który nie kombinował).


Dla mnie brzmi to jak dorabianie teorii do 'danych'. W takim przypadku o wiele lepszym pomysłem jest wysłanie zapytania do UOKiK.

 

anything