trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 740900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2055 dnia: Sierpień 30, 2018, 02:49:36 pm »
Ja nie jestem tak wrażliwy na cudze pieniądze (Masterpassa), ale wkurza mnie kiedy te pieniądze podprowadza Ravelo. Bo z tego, co rozumiem, te 15 zeta to promocja dla klienta, a nie dla właściciela. Ravelo mogło wygrać dużo więcej niż krótkoterminowe promo i związać klientów ze sobą, np. poprzez program lojalnościowy, jakieś rabaty przy wydaniu min. 1000 złotych, cokolwiek. A ci poszli beszczelnie po hajs Masterpassa, nie dość że ceny mają wysokie (niektórych pozycji nawet i 15 złotych i darmowa przesyłka nie opłaca się zamawiać), to jeszcze zostawiają smród po sobie taki, że jak tylko się skończy promka, to nie wejdę tam nawet po to, żeby opisy poczytać  :mad:

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2056 dnia: Sierpień 30, 2018, 03:01:23 pm »
Których pozycji ?

widzę, po twoim wpisie, ze są tacy źli, że dopóki będzie promocja to będziesz tam kupował   :badgrin:

odnośnie cen, proszę zapoznać się z regulaminem sklepu.

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2057 dnia: Sierpień 30, 2018, 03:26:17 pm »
A kto powiedział że tych 15zł to ravelo nie pokrywa częściowo ze swojego zysku to tak jak raty 0% które kiedyś miałem w ofercie sklepu klient miał dostać 0% ale bank zawsze coś chce w zamian więc pieniądze musi odzyskać gdzie indziej czyli z zysku sklepu (nie mówimy tu o molochach typu media w których 0% jest tylko po to żeby zbierać bazę klientów). :)

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2058 dnia: Sierpień 30, 2018, 05:12:07 pm »
na PWNie spory zjazd ze zniżkami, większość komiksów ma już rabaty poniżej 20% (niektóre zjechały praktycznie do 0% ) więc zakupy pomimo masterpassa przestały być chwilowo atrakcyjne, ciekawe jak będzie na ravelo, tam na razie bez zmian.

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2059 dnia: Sierpień 30, 2018, 05:15:27 pm »
Nawet lepiej wbrew naturze to dostało 10% do okładkowej kosztuje 44 przy okładkowej 40 więc coś im system się popsuł :D

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2060 dnia: Sierpień 30, 2018, 06:16:36 pm »
Nawet lepiej wbrew naturze to dostało 10% do okładkowej kosztuje 44 przy okładkowej 40 więc coś im system się popsuł :biggrin:
Podobnie z Universal War One/Two.
PWN pisze:
Cytuj
Cena okładkowa jest tylko ceną sugerowaną przez Wydawcę. Może się ona różnić, w zależności od danej promocji
:lol:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2061 dnia: Sierpień 30, 2018, 06:18:41 pm »
Pani z księgarni partnerskie zdradziła mi, że ma 2 zł od paczki. Cóż, do tej pory płaciło jej ravelo, teraz będę płacił ja.  :wink:

Offline Arthaniel

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2062 dnia: Sierpień 30, 2018, 07:10:13 pm »
Wygląda na to, że panie z księgarni marudziły bardzo, że muszą cokolwiek robić, i marudziły, i marudziły, aż w końcu wywalczyły sobie procent z tego całego szaleństwa ;).

W takim razie - nie ma już chyba co liczyć na powrót darmowego odbioru...

Offline -gościu-

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2063 dnia: Sierpień 30, 2018, 08:16:11 pm »
Wygląda na to, że panie z księgarni marudziły bardzo, że muszą cokolwiek robić, i marudziły, i marudziły...


Ty pewnie lubisz, jak w robocie dorzucają ci obowiązków?

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2064 dnia: Sierpień 30, 2018, 08:20:59 pm »
Co wy tak liczycie cudze pieniądze, skupicie się na sobie żeby więcej zarabiać a nie płaczecie i lamentujecie bo 2 zł trzeba zapłacić, normalnie dramat.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2065 dnia: Sierpień 30, 2018, 08:33:22 pm »
Co wy tak liczycie cudze pieniądze, skupicie się na sobie żeby więcej zarabiać a nie płaczecie i lamentujecie bo 2 zł trzeba zapłacić, normalnie dramat.
cały czas swoje liczymy, po to mam wiecej zarabiac zebym mogl wiecej oddać?

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2066 dnia: Sierpień 30, 2018, 09:10:12 pm »
no to jest chyba normalne, że jak więcej zarabiasz to więcej wydajesz.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2067 dnia: Sierpień 30, 2018, 10:19:12 pm »
Można jeszcze zaoszczędzić...

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2068 dnia: Sierpień 30, 2018, 10:50:00 pm »
Wygląda na to, że panie z księgarni marudziły bardzo, że muszą cokolwiek robić, i marudziły, i marudziły, aż w końcu wywalczyły sobie procent z tego całego szaleństwa :wink: .

W takim razie - nie ma już chyba co liczyć na powrót darmowego odbioru...
Chyba źle odczytałeś mój post.Pani miała 2 zł od paczki obojętnie, czy płaciło te 2 zł ravelo czy klient. Nic nikt paniom nie polepszył. mają 2 zł tak jak miały, natomiast ravelo nie ma kosztu, tylko my  :wink:

Offline roble

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2069 dnia: Sierpień 31, 2018, 05:36:05 am »
Czyli przyszedl gostek, odebral 70 paczek, pani zarobila w pare minut 140zl i one narzekaja na nadmiar pracy..?

 

anything