Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 741336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2160 dnia: Wrzesień 09, 2018, 08:42:12 pm »
Czy pobraniowa w kioskach Ruchu wstrzymana jest czasowo, czy wycofali się z tej formy rozliczania zamówienia?

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2161 dnia: Wrzesień 09, 2018, 08:59:03 pm »
Usługę ową wycofał Ruch i jak bonito/aros pisał na swych FB - nie dostali żadnej informacji kiedy ta usługa będzie znów dostępna.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2162 dnia: Wrzesień 09, 2018, 10:35:46 pm »
Ruch bankrutuje. Na razie wystawili na sprzedaż sieć sprzedaży detalicznej i pewnie z tym są związane problemy z paczką w Ruchu.
seczytam.blogspot.com

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2163 dnia: Wrzesień 10, 2018, 07:21:42 am »
U mnie w mieście (75tys mieszkańców) z 30 kiosków kolejny zamknięty i zostało już z 10 ;/
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2164 dnia: Wrzesień 10, 2018, 07:31:02 am »
Przypomni ktoś kod Fantastycznych Światów na rabat 5%?
Z góry dziękuję.
Kod: KVhfKjF

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2165 dnia: Wrzesień 10, 2018, 10:49:53 am »
Mam do sprzedania następujące komiksy:
Tyle pozycji na sprzedaż??? Czyżbyś rzucał w diabły to hobby?

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2166 dnia: Wrzesień 10, 2018, 12:38:36 pm »
Forum mu zamykają to chłopak się zniechęcił  :biggrin:

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2167 dnia: Wrzesień 11, 2018, 08:27:45 am »
Mam problem z Paczką w Ruch. Gildia wysłała Shamballe paczką w ruch (pobraniową). Wg. statusu na stronie Ruchu paczka od dwóch dni czeka na odbiór. Nie otrzymałem żadnego kodu oraz maila od Ruchu. Miał ktoś kiedyś taką sytuację? Infolinia ruchu nie działa (informacja o tym, że numer jest zajęty).

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2168 dnia: Wrzesień 11, 2018, 08:31:22 am »
Kiedys dostalem zly kod. Pani z kiosku zadzwonila do kogos od Paczek i po paru minutach dostalem nowego smsa z poprawnym kodem. Mozesz tez podejsc do kiosku zapytac, czy paczka rzeczywiscie tam jest, czy to jakis blad systemu.

Offline Netzach

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2169 dnia: Wrzesień 11, 2018, 08:33:53 am »
Mam problem z Paczką w Ruch. Gildia wysłała Shamballe paczką w ruch (pobraniową). Wg. statusu na stronie Ruchu paczka od dwóch dni czeka na odbiór. Nie otrzymałem żadnego kodu oraz maila od Ruchu. Miał ktoś kiedyś taką sytuację? Infolinia ruchu nie działa (informacja o tym, że numer jest zajęty).
Taka sama sytuacja u mnie, paczka pobraniowa od gildii, według strony czeka na odbiór, ale nie dostałem kodu.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2170 dnia: Wrzesień 11, 2018, 08:35:54 am »
Niestety to nie błąd systemu. Dwa egzemplarze limitowanej Szambali w jednej paczce czekają na mnie i mojego kumpla w Ruchu, kod nie przyszedł, a wyjaśnienie jest takie, że -cytując smsa - Ruch ma straszne problemy i zablokował wydania płatnych paczek. Także nieciekawie. Paczka normalnie jest w Ruchu, ziomek gada z babką, ale ona nie wyda, bo nie ma kodu, a nie przyszedł, bo firma Ruch to zablokowała. Trochę kabaret.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2171 dnia: Wrzesień 11, 2018, 08:38:38 am »
Udało mi się dodzwonić do Ruchu. Powiedzieli, że mają ogólnokrajową awarie. Wszystkie paczki pobraniowe nie otrzymają kodów. Nie wiedzą kiedy je wydadzą. Te paczki będą miały przedłużony czas odbioru o 3 dni. Później nie wiadomo co z nimi.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2172 dnia: Wrzesień 11, 2018, 08:52:08 am »
Mam problem z Paczką w Ruch. Gildia wysłała Shamballe paczką w ruch (pobraniową). Wg. statusu na stronie Ruchu paczka od dwóch dni czeka na odbiór. Nie otrzymałem żadnego kodu oraz maila od Ruchu. Miał ktoś kiedyś taką sytuację? Infolinia ruchu nie działa (informacja o tym, że numer jest zajęty).
Aros.pl parę dni temu na swoim FB pisał, że w takim przypadku należy do nich napisać informację a oni postarają się jakoś zainterweniować.

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2173 dnia: Wrzesień 11, 2018, 08:54:59 am »
Ja ostatnio dostałem smsy na 3 paczki, a czekałem w sumie na 4. Dobrze, że kobieta w kiosku mnie zna i była zorientowana, że przyszły 4 paczki i jakoś z systemu wygenerowała ponownie kod na czwartą paczkę. Jakbym kobiety nie znał to bym pewnie czekał i czekał.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2174 dnia: Wrzesień 11, 2018, 09:03:19 am »
A to były paczki za pobraniem?