trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 740903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pawelek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2220 dnia: Wrzesień 12, 2018, 03:27:49 pm »
Jak wychodzi taniej to myślę, że nie ma co się zastanawiać  :biggrin:
Ale emocje. Trzymam mocno portfel. Gonna hold'em at bay  :wink:

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2221 dnia: Wrzesień 12, 2018, 03:31:06 pm »
Nie było zapowiedzi - źle
Są zapowiedzi - źle


Ciężko trafić :wink:


Nie wiem czemu służą te wszystkie teorie spiskowe.
Chyba nikt nie myślał, że będzie za darmo.
Serio to napisałaś? Rozumiem, że jak będziesz narzekała, że w domu nie ma chleba, a ja bohatersko Ci ten chleb przyniosę, tyle, że stary z pleśnią, to będziesz zadowolona, bo inaczej wpadniesz w pułapkę którą starałaś się zastawić na innych. Każdy się spodziewał STANDARDOWEGO rabatu, takiego jak zawsze w tym sklepie, nic więcej, nic mniej.


Ja nie wierzyłem w to, że ravelo specjalnie zwleka z zapowiedziami, a tu jednak prawda, przenoszenie korzyści z promocji Masterpassa z klienta na sklep część 54. xD

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2222 dnia: Wrzesień 12, 2018, 03:37:21 pm »
Nie będę wdawać się w dyskusje na temat naszej polityki sklepowej.
Wszystko jest takie proste, jak tu piszecie :wink:
Po co prowadzić dialog, skoro można go nie prowadzić? Po co brać do serca sugestie klientów skoro można ich nie brać? Po co zwracać uwagę na błędy, skoro można twierdzić, że nie istnieją lub je publicznie wyśmiewać. Takie podejście już gdzieś widziałem, ale gdzie dokładnie nie mogę sobie przypomnieć. Po głowie chodzą mi jedynie inicjały TK. A... no tak.

Chętnie posłuchamy co nie jest takie proste  :lol:


Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2223 dnia: Wrzesień 12, 2018, 03:47:17 pm »
Serio to napisałaś? Rozumiem, że jak będziesz narzekała, że w domu nie ma chleba, a ja bohatersko Ci ten chleb przyniosę, tyle, że stary z pleśnią, to będziesz zadowolona, bo inaczej wpadniesz w pułapkę którą starałaś się zastawić na innych. Każdy się spodziewał STANDARDOWEGO rabatu, takiego jak zawsze w tym sklepie, nic więcej, nic mniej.
NO KURCZĘ. Nie wytrzymam i zacytuję sam siebie. Na razie jest standardowy rabat, który dostaje każda zapowiedź po dodaniu, potem dopiero pojawia się 36%.
Pojawiły się zapowiedzi od Egmontu... ale na razie ze zniżką 10%.Gdyby ktoś się zaczął martwić, to taką zniżkę dostaje większość dopiero co dodanych pozycji. Więc pewnie za kilka dni (maksymalnie w weekend przed premierą) komiksy dostaną zniżkę 30-36%.
Dopiero kilka godzin później.
Zmieniły się rabaty na zapowiedzi Egmontu.
https://www.ravelo.pl/komiksy,k12875.html?sortBy=publication_date
Wraz z przesyłką do Ruchu i rabatem z Masterpassa:
Marvel Now, DC Rebirth, Fantasy Komiks - po 16,58 zł (58,5% taniej!)
Nieskończony Kryzys, Anihilacja 2, Hellboy 4 - po 54,98 zł (45% taniej)
Conan - 67,78 zł (43,5% taniej)
Kubeł zimnej wody i poczekajcie do jutra rana. Potem możecie znów narzekać. Na razie, jak ktoś to zauważył, nie dodali jeszcze ich do kategorii komiksy (normalna rzecz wynikająca z systemu).

Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2224 dnia: Wrzesień 12, 2018, 03:50:18 pm »
Wydaje mi się że Egmont nie daje wiekszych rabatow w swoim sklepie by nie zrażać do siebie dyskontów. Mogliby zarobic wiecej w swoim sklepie , ale to mogłoby się równać z mniejszą dostępnością ich produktów w innych sklepach i co za tym idzie mniejszym dochodem.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2225 dnia: Wrzesień 12, 2018, 03:52:48 pm »
NO KURCZĘ. Nie wytrzymam i zacytuję sam siebie. Na razie jest standardowy rabat, który dostaje każda zapowiedź po dodaniu, potem dopiero pojawia się 36%.Dopiero kilka godzin później.Kubeł zimnej wody i poczekajcie do jutra rana. Potem możecie znów narzekać. Na razie, jak ktoś to zauważył, nie dodali jeszcze ich do kategorii komiksy (normalna rzecz wynikająca z systemu).


Psujesz zabawę, studzisz emocje  :cool:  ja tam obstaję przy tym, że to spisek i nie masz racji  :biggrin:

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2226 dnia: Wrzesień 12, 2018, 03:56:36 pm »
NO KURCZĘ. Nie wytrzymam i zacytuję sam siebie. Na razie jest standardowy rabat, który dostaje każda zapowiedź po dodaniu, potem dopiero pojawia się 36%.Dopiero kilka godzin później.Kubeł zimnej wody i poczekajcie do jutra rana. Potem możecie znów narzekać. Na razie, jak ktoś to zauważył, nie dodali jeszcze ich do kategorii komiksy (normalna rzecz wynikająca z systemu).
Chyba źle mnie zacytowałeś, bo moja wypowiedź dotyczy retoryrki prezentowanej przez maaaaaaaaaaaaaaagdalenke, natomiast Twoja odpowiedź dotyczy sytuacji w sklepie.


Co do rabatów to jedno nie stoi w sprzeczności z drugim, poczekamy, zobaczymy, najwyżej posypię głowę popiołem i z pokorą przyznam, że na razie licznik przenoszenia korzyści z promocji Masterpassa z klienta na sklep zatrzymał się na części 53. :)

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2227 dnia: Wrzesień 12, 2018, 03:59:29 pm »
Wydaje mi się że Egmont nie daje wiekszych rabatow w swoim sklepie by nie zrażać do siebie dyskontów. Mogliby zarobic wiecej w swoim sklepie , ale to mogłoby się równać z mniejszą dostępnością ich produktów w innych sklepach i co za tym idzie mniejszym dochodem.

No i ok, takie tłumaczenie mi pasuje i zamykam dziób :smile: Coś w stylu, obowiązują nas wewnętrzne umowy z klientami hurtowymi, które regulują wysokość rabatów w naszym sklepie. Ale poza tym mogliby dawać jakieś bonusy do zamówień których nie dałoby się kupić gdzie indziej, jako wydawca będący w posiadaniu określonych licencji. Przez co można by zachować rabaty na obecnym poziomie lub nawet niżej, dlatego, że zapewne znalazło by się sporo osób polujących na takie wydania. Czyli kupowaliby nowości i byli uzależnieni od skepu Egmontu, który raczyłby ich białymi krukami. Tak samo było z Fuite Edition K&K, daliby w bonusie powyżej jakiegoś progu te partię na przemiał i ludzie by przylecieli. Oferta musi się czymś wyróżniać, to podstawa handlu. Wykonywanie tych samych czynności i oczekiwanie odmiennych rezultatów... chyba każdy zna to powiedzenie. A takie postępowanie widzę w wykonaniu użytkownka maaaaagdalenka. Parę miesięcy na forum a czynności nadal te same.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2018, 04:04:10 pm wysłana przez Antari »

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2228 dnia: Wrzesień 12, 2018, 04:00:29 pm »
a na PWN brak zapowiedzi, przypadek  :cool:  nie sądzę  :biggrin:  Spisek zatacza coraz szersze kręgi  :badgrin: 

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2229 dnia: Wrzesień 12, 2018, 04:09:51 pm »
a na PWN brak zapowiedzi, przypadek  :cool:  nie sądzę  :biggrin:  Spisek zatacza coraz szersze kręgi  :badgrin: 
Ostatnie zapowiedzi Timofa też najpierw były tylko w Ravelo. Pewnie system nie jest synchronizowany i ręcznie trzeba dodawać tu i tam.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline pacz505

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2230 dnia: Wrzesień 12, 2018, 04:21:07 pm »
NO KURCZĘ. Nie wytrzymam i zacytuję sam siebie. Na razie jest standardowy rabat, który dostaje każda zapowiedź po dodaniu, potem dopiero pojawia się 36%.Dopiero kilka godzin później.Kubeł zimnej wody i poczekajcie do jutra rana. Potem możecie znów narzekać. Na razie, jak ktoś to zauważył, nie dodali jeszcze ich do kategorii komiksy (normalna rzecz wynikająca z systemu).


Dziękuję za wyjaśnienie. Nie pamiętam żebym to wcześniej czytał na forum.
A niektórym użytkownikom nie zazdroszcze skoro czytanie postów wzbudza w nich jakiekolwiek większe emocje. Zacząłem od, wydawało mi się, normalnej dyskusji żeby za chwilę usłyszeć, że czekam na dopłacanie do zakupów, a samo Ravelo kręci spisek. Bardzo logiczne :wink:


Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2232 dnia: Wrzesień 12, 2018, 04:28:11 pm »
Przypomnę także, że sierpniowy Moebius miał przez 2 tygodnie rabat 10% i nikt wówczas nie wyzywał Ravelo o to, że wszystkie inne zapowiedzi mają rabat 36%, a Moebius nie.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2233 dnia: Wrzesień 12, 2018, 04:31:25 pm »
Dobra przekonaliście mnie. No to czekamy aż zwiększą ten rabat. Portfel nabity i nie zawaham się go użyć :)


 

anything