Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 741397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hopsasa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2445 dnia: Wrzesień 26, 2018, 06:45:06 pm »
A wypatrzyłem dziś na PWN Weź się w garść w świetnej cenie, a teraz siadłem kupić i nie ma komiksów :) W dzień jak kupię przez telefon to Masterpass Wallet mi nie działa, więc muszę pisać do Ravelo albo PWN o ponowienie płatności, a link który mi przysyłają raz działa raz nie. Wczoraj czkawką odbiła się promocja z Pyszne.pl i dzięki temu te masterpassy nie schodzą aż tak szybko jak kiedyś w Merlinie :)

"Dzień dobry,
Kontaktujemy się w sprawie potwierdzenia zamówień złożonych wczoraj przez Pana / Panią na Ravelo.pl. Niestety mamy potwierdzone informacje o klientach, którzy byli zainteresowani tylko i wyłącznie kodem do Pyszne.pl, a nie otrzymaniem zamówień z Ravelo. Naraża to nas na bardzo duże straty finansowe, związane z wysyłką i obsługą zwrotu takich zamówień.  Dlatego chcielibyśmy prosić o informację, czy nadal jest Pan / Pani  zainteresowany otrzymaniem zamówień z Ravelo, czy chce Pan / Pani je anulować. Dlatego wolimy się upewnić i prosimy o informację. Otrzymany kod do Pyszne.pl może Pan / Pani zatrzymać.
Pozdrawiamy
Biuro Obsługi Klienta
Księgarnia Internetowa"

Koszt wysyłki do Ruchu wyższy o 1 zł, księgarnia partnerska nadal u mnie niedostępna, ale przy zniżce ok. 36% i masterpass tytuły powyżej w świetnych cenach.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2018, 06:52:24 pm wysłana przez hopsasa »

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2446 dnia: Wrzesień 26, 2018, 07:29:28 pm »
Ale to jest to promo z pyszne.pl czy nie ma już w końcu? Bo realizują mi zamówienia, a nie dostałem nic.

Offline hopsasa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2447 dnia: Wrzesień 26, 2018, 07:43:47 pm »
Nie ma promo z pyszne.pl. Wczoraj było, a dziś już reklama była bez pyszne.pl.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2448 dnia: Wrzesień 26, 2018, 07:45:36 pm »
"Informujemy, że pula kodów promocyjnych uległa wyczerpaniu."

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2449 dnia: Wrzesień 26, 2018, 07:49:17 pm »
Szukam kogoś ze zniżkami, kto byłby tak miły i zamówił mi kilka pozycji w bonito.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2450 dnia: Wrzesień 26, 2018, 09:19:32 pm »

Wczoraj w Poznaniu odbierałem 8 paczek, leżały takie stosy że już na podłodze je układają.

Cóż, w tym jest bodajże 17 paczuszek moich. Ot, po prostu Ravelo znowu mi anulowało jedno zamówienie i musiałem ponawiać, a że mam do Poznania 50 km, to chcę odebrać wszystko razem.

Opłaca się jeszcze na Ravelo kupować w ogóle? Czy to już takie groszowe sprawy, że lepiej sobie tym nie zawracać głowy i wziąć wszystko w jednym zamówieniu od Mestro?

Opłaca się kupować
tanie rzeczy, bo wtedy te 15 zł robi dużo procentowo.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2018, 09:32:31 pm wysłana przez Pawel.M »
seczytam.blogspot.com

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2451 dnia: Wrzesień 26, 2018, 09:37:22 pm »
a to nie lepiej zamówić do jakiegoś kiosku, który jest bliżej niż jeździć 50 km, chyba, że kiosk też 50 km.

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2452 dnia: Wrzesień 26, 2018, 09:49:35 pm »
"Informujemy, że pula kodów promocyjnych uległa wyczerpaniu."
Chyba jednak nie, można jeszcze wybrać, proszę nie siać paniki  :wink: Opłaca się brać pozycje które kosztują np 26-30 zł, wtedy nawet z odbiorem w punkcie za trójkę kosztują grubo poniżej 50%. Po za tym zapowiedzi, dziś np kupiłem Dzieci Hurina, Tolkiena, za 16zł z odbiorem w punkcie (36% od okładkowej).

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2453 dnia: Wrzesień 26, 2018, 10:16:25 pm »
chodziło o kody Pyszne.pl

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2454 dnia: Wrzesień 27, 2018, 07:30:44 am »
Z tym kodem pyszne.pl to już jawne sk****o ludzi którzy coś brali, pożytkowali kod i potem zwracali zamówienie. Straszni tak zwani Janusze i Grażyny.
Z drugiej strony ten kto opracował promocje też nie pomyślał. Kody powinny być aktywne dopiero po tym jak kupujący odbierze przesyłkę a następnie gdy minie mu 14 dni na zwrot. Wtedy nikt by nie wykombinował takie OSZUSTWA co inaczej tego się nie da nazwać.

Następna rzecz to na PWN-ie wyłączyli odbiór osobisty dla masterpass a dla innych płatności jest włączony. To też słabe posunięcie ze strony PWN-u. Chciałem tam zamówić kilka podręczników (taki po 10; 8zł)  a z kioskiem ruchu już mi się mało opłaca i wezmę raczej na bonito.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2455 dnia: Wrzesień 27, 2018, 07:48:15 am »
Wyłączyli, bo ludzie zamawiają i nie odbierają (przykład z pyszne), albo czekają aż będą mieli czas podjechać 50km tak jak kolega wyżej napisał, także się nie ma czego dziwić.

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2456 dnia: Wrzesień 27, 2018, 08:35:19 am »
Straszne cyrki z tą promocją Masterpassa. Na Ravelo podwyższyli odbiór osobisty do 3 zł, a na PWN-ie w ogóle wyłączyli możliwość osobistego odbioru. Dodatkowo na PWN-ie brak komiksów. Ewidentnie przerosła ich ta promocja. W zeszłym roku na Merlinie (choć było "tylko" 10 zł mniej, a nie 15) wszystko zostało zdecydowanie lepiej zorganizowane.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2457 dnia: Wrzesień 27, 2018, 08:47:49 am »
No dokładnie, tu nie o to chodzi, żeby się nażreć tych komiksów, tylko żeby to miało jakieś zasady i przede wszystkim godność. A ta promocja dowodzi, że jak się traktuje klientów jak gówno, to potem klienci odpowiadają równie kloacznie. Nawet przez sekundę nie rozważałem dalszych zamówień na Ravelo.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2458 dnia: Wrzesień 27, 2018, 09:11:23 am »
Promocja trwa już ponad miesiąc, forum aż huczy od wpisów o problemach i wciąż się pojawiają wpisy od kolejnych rozgoryczonych. Naprawdę mówimy tu o godności? :)

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2459 dnia: Wrzesień 27, 2018, 09:22:38 am »
Różnica z Merlinem była taka, że tam nie było odbiorów osobistych.