trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 740905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2490 dnia: Wrzesień 28, 2018, 07:56:14 am »
Popieram!


BTW, na Tyler Crossa Tomy 1 i 2 + Miecz Adreńczyka wchodzi ciągle 35% upustu. Obie rzeczy to ponoć top topów, więc ja łyknąłem.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2491 dnia: Wrzesień 28, 2018, 08:01:41 am »
Jak dobrze wstać, skoro świt...

Doman 23.99 zł *
100 na 100 23.93 zł *
Wakanda 10.99 zł *
XIII Mystery 10 Calvin Wax 11.00 zł *
Ludzie Północy Tom 2 43.49 zł *

 :cool:

* plus niestety koszt dostawy  :evil:

BTW, na Tyler Crossa Tomy 1 i 2 + Miecz Adreńczyka wchodzi ciągle 35% upustu. Obie rzeczy to ponoć top topów, więc ja łyknąłem.
Tylera czytałem #1.
Wcale mnie nie podszedł.

I rzeczywiście - niektóre komiksy są wyłącznie w kategorii Książka, więc warto sobie sprawdzić i poklikać.

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2492 dnia: Wrzesień 28, 2018, 08:03:44 am »
Przestańcie już jojcyc. O tym, że ravelo robi wałki na upustach i kosztach dostawy pisze się tu od miesiąca. A i tak jak pojawi się jakiś kupon rabatowy to lecicie jak na karpie do Lidla. Fun fact - w bonito odbiór darmowy, przy niewielkim zamówieniu koszty przesyłki - 5 zł. Chcecie taniej kupować w survival-dżungli jakim jest ravelo? To kupujcie, ale miejcie jaja i nie płaczcie, że tym ravelo was wydy**ło!


Już mogłyby się pokończyć te promocje, gdyż niektórym widzę, że mózgi wcześniej wysiądą  :biggrin: , bo nie mogą kupić 5 zł taniej, trochę godności  :!:

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2493 dnia: Wrzesień 28, 2018, 08:12:59 am »
Kod ze "Stylowych Zakupów" działa na komiksy, które także są zamieszczone w innej kategorii niż komiksy oraz fantastyka. Z tego powodu większość superhero odpada, ale sporo komiksów czy to sensacyjnych, czy historycznych, czy dziecięcych wchodzi (choć np. takie "Komiksy są super" na razie są tylko podpięte pod "Komiksy").
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline stempel

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2494 dnia: Wrzesień 28, 2018, 08:19:55 am »
Przestańcie już jojcyc. O tym, że ravelo robi wałki na upustach i kosztach dostawy pisze się tu od miesiąca. A i tak jak pojawi się jakiś kupon rabatowy to lecicie jak na karpie do Lidla. Fun fact - w bonito odbiór darmowy, przy niewielkim zamówieniu koszty przesyłki - 5 zł. Chcecie taniej kupować w survival-dżungli jakim jest ravelo? To kupujcie, ale miejcie jaja i nie płaczcie, że tym ravelo was wydy**ło!
To, że Ravelo robi wałki to było wiadome, jednakże z dnia na dzień okazuje się, iż ich inwencja w tym zakresie jest jak się okazuje nieograniczona. ja akurat chciałem zamówić książki dla dzieciaków o których wczoraj zapomniałem (przed kodem też miały rabat 35%) jednakże teraz muszę się wstrzymać kilka dni, aż ceny dostawy wrócą do normy i to mnie wkurza, że nie ma tam jakiejkolwiek stabilności :evil: .
P.s. komiksy dzięki uprzejmości kolegi z forum (pozdrawiam serdecznie:) zamówiłem wczoraj w Bonito :biggrin: .

Offline reston

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2495 dnia: Wrzesień 28, 2018, 08:23:58 am »
Promocje z kodami nie łączą się z - 15 masterpasem ? Bo mi nie wychodzi ...

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2496 dnia: Wrzesień 28, 2018, 08:43:49 am »
Czy pozycje Planety Komiksów zawsze mają rabaty max.20% na Bonito, czy zdarzają się większe i po prostu trzeba polować?

Offline eridraven

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2497 dnia: Wrzesień 28, 2018, 08:54:15 am »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2498 dnia: Wrzesień 28, 2018, 09:02:57 am »
Na Gildii masz 30%

https://www.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/planeta-komiksow

Dziękuję, ale ja pytałem, czy na Bonito się zdarzają. Wiem, że w innych sklepach jest taniej.

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2499 dnia: Wrzesień 28, 2018, 09:07:07 am »
mi też nie wchodzi ten kod na ravelo, ktoś jeszcze ma z tym problem ?

Offline wazon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2500 dnia: Wrzesień 28, 2018, 09:11:10 am »
Wchodzi :biggrin:

Offline wazon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2501 dnia: Wrzesień 28, 2018, 09:24:07 am »
Ale po dwóch zamówieniach padł

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2502 dnia: Wrzesień 28, 2018, 09:33:40 am »
mi w ogóle nie wchodzi na komiksy, tylko na ksiązki

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2503 dnia: Wrzesień 28, 2018, 11:13:49 am »
mi w ogóle nie wchodzi na komiksy, tylko na ksiązki
promocja działa tylko na te komiksy które wrzucone są do kategorii innych niż komiksy lub książki-fantastyka. Na szczęście mają tam taki burdel, że jest to zdecydowana większość ;) wczoraj po północy jak składałem parę zamówień, to działało na wszystkie komiksy, teraz już tylko na te spoza w/w kategorii.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2504 dnia: Wrzesień 28, 2018, 11:25:21 am »
Chcecie taniej kupować w survival-dżungli jakim jest ravelo? To kupujcie, ale miejcie jaja i nie płaczcie, że tym ravelo was wydy**ło!
Ale tu nie chodzi tylko o kasę. W Ravelo masz każdą pozycję w osobnej paczuszce, więc raczej nic nie powinno się zniszczyć (ja kupiłem - nie licząc tych, które własnie jadę odebrać - chyba z 50 pozycji i ani jedna nie była uszkodzona). Natomiast do Bonito Sandmana t. 7 i Krucjaty t. 1 odsyłałem dwukrotnie - dopiero za trzecim razem były OK.
seczytam.blogspot.com

 

anything