trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 375821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #660 dnia: Maj 16, 2018, 02:36:55 pm »
148 jest bardziej chudy więc 147 to na bank Deadpool część 2.
To najprawdopodobniej tak:

147. Deadpool i Goście cz.2
148. Thor Gromowładna
149. Grzech Pierworodny cz.2
150. "tytuł niespodzianka"
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2018, 02:43:51 pm wysłana przez JanT »

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #661 dnia: Maj 16, 2018, 02:49:16 pm »
Anion pisał, że jeszcze miał być koniec jakiegoś run. Nie mam pojęcia co to może być jako 150.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #662 dnia: Maj 16, 2018, 03:00:59 pm »
Anion pisał, że jeszcze miał być koniec jakiegoś run. Nie mam pojęcia co to może być jako 150.
SECRET WARS Hickmana 😁

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #663 dnia: Maj 16, 2018, 03:12:09 pm »
SECRET WARS Hickmana 😁


Szczerze to myślę, że będzie w pakiecie 150 - 170 i to w dwóch częściach. Chociaż... może być tak, że 150 to part 1 a 151 to part 2 :P
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #664 dnia: Maj 16, 2018, 03:14:06 pm »
Ostatnia niespodzianka też miała być sprzed Marvel NOW

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #665 dnia: Maj 16, 2018, 03:17:22 pm »
Ostatnia niespodzianka też miała być sprzed Marvel NOW


No tak. Deadpool i goście są :P Mogą zmienić i ostatni :D
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Marvelek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #666 dnia: Maj 16, 2018, 06:17:38 pm »
Fajnie, że jednak zmienili tego dubla. Zapewne zobaczyli drastyczny spadek sprzedaży przy tomie z Punisherem i nagle okazało się, że wszystko można zmienić :smile: A przecież o zmianę Punishera suszyło się im głowę na kilka miesięcy przed i wtedy się nie dało. Jednak pieniądz rządzi światem i uprzytamnia decydentów z Hachette :smile:

Offline mibartek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #667 dnia: Maj 16, 2018, 06:20:33 pm »
Fajnie, że jednak zmienili tego dubla. Zapewne zobaczyli drastyczny spadek sprzedaży przy tomie z Punisherem i nagle okazało się, że wszystko można zmienić :smile: A przecież o zmianę Punishera suszyło się im głowę na kilka miesięcy przed i wtedy się nie dało. Jednak pieniądz rządzi światem i uprzytamnia decydentów z Hachette :smile:

Czasem mi się wydaję, że oni mają jakąś pulę tytułów, którymi mogą rotować i w przypadku Punishera nie było nic na zastępstwo co by już dublem nie było.
Ale to tylko taki gdybanie.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #668 dnia: Maj 16, 2018, 06:29:06 pm »
Czasem mi się wydaję, że oni mają jakąś pulę tytułów, którymi mogą rotować i w przypadku Punishera nie było nic na zastępstwo co by już dublem nie było.
Ale to tylko taki gdybanie.
Właśnie że było The Punisher: Year One Niemcy dostali w październiku w SBM zamiast Kręgu Krwi.

No i jeszcze było Avengers Arena: Kill or Die, Fantastic Four: Voyagers i (pierwszy Deadpool  :smile: ) Kaczor Howard.

Offline Bartek Gawron

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #669 dnia: Maj 16, 2018, 06:44:36 pm »
Fajnie, że jednak zmienili tego dubla. Zapewne zobaczyli drastyczny spadek sprzedaży przy tomie z Punisherem i nagle okazało się, że wszystko można zmienić :smile: A przecież o zmianę Punishera suszyło się im głowę na kilka miesięcy przed i wtedy się nie dało. Jednak pieniądz rządzi światem i uprzytamnia decydentów z Hachette :smile:
No nie wiem, czy sprzedaz byla taka drastycznie niska, bo na Gildii sie wyprzedal juz jakis czas temu:

https://www.gildia.pl/komiksy/358267-wielka-kolekcja-komiksow-marvela-140-punisher-krag-krwi

podczas gdy inne duble, a nawet niektore nieduble wisza miesiacami, a moze i dluzej.

Predzej przewidzieli drastyczny spadek sprzedazy Punishera (ale na etapie "post factum", na ktorym nie dalo sie juz rzeczy odkrecic) i zeby temu zapobiec, wydrukowali go mniej.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline mibartek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #670 dnia: Maj 16, 2018, 06:49:30 pm »
Właśnie że było The Punisher: Year One Niemcy dostali w październiku w SBM zamiast Kręgu Krwi.


tak trochę przy okazji - też wolicie ten komiks w czerni i bieli jak z TM-Semic? Wg mnie dużo lepszy odbiór historii niż kolorowa wersja

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #671 dnia: Maj 16, 2018, 08:32:50 pm »
Jeżeli komiks jest tworzony z myślą, by był czarno-biały, to wygląda dobrze. W innym wypadku niestety jest strasznie źle. To moje ogólne zdanie, bo tego konkretnego komiksy nie czytałem.

Offline wto38

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #672 dnia: Maj 16, 2018, 10:51:59 pm »
Cała zawartość obu dwóch tomów WKKM Deadpool i goście znajduje sie w 13 tomie Deadpool Classic. Poczekam aż wyda to Egmont.

Offline Maragast

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #673 dnia: Maj 17, 2018, 08:42:12 am »
Ja nie rozumiem fenomenu Deadpoola:
- oglądałem zwiastuny filmów i te żarty w ogóle do mnie nie trafiają - nawet nie chciało mi się po nich filmów oglądać;
- wczoraj w Empiku przeczytałem pierwszy zeszyt nowego tomu WKKM i kompletnie to do mnie nie trafia.
Tak więc odpuszczam te dwa tomy.

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #674 dnia: Maj 17, 2018, 10:18:39 am »
Ja nie rozumiem fenomenu Deadpoola:
O ile filmowe wcielenie Deadpoola jest naprawdę świetne (jedynkę uważam za najlepszy film SH w 2016 r.), to jednak jego komiksowe przygody nie zawsze mi podchodzą. Wydania kolekcyjne (zarówno WKKM, jak i SBM) były akurat najlepsze. Tak więc Deadpoola i gości zamówiłem i chyba trzeba będzie go szybko przeczytać, żeby zorientować się, czy mi podejdzie i czy warto będzie inwestować w cz. 2.
Niemniej jednak zamiana tego tomu jak najbardziej na plus. Szkoda tylko, że tak późno się tym dowiedzieliśmy (chyba Anion za bardzo zatracił się w wiosennych porządkach  :wink: ).