Autor Wątek: Arkona  (Przeczytany 2242 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shakal

Arkona
« dnia: Wrzesień 11, 2003, 05:13:28 pm »
Sława!

Chciałem poinformować wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, iż ma się pojawić nowy, polski system RPG. Jego nazwa to Arkona, więc jak się wielu z Was domyśla, dotyczyć będzie Słowian. Premiera ma się odbyć początkiem Listopada.

Powstała także strona ( uruchomiona już jakiś czas temu ), mianowicie: http://arkona.strona.pl

Znaleźć na niej można informacje, przynajmniej 'jakieś', dotyczące systemu. Zapowiada sie chyba ciekawie i warto odwiedzić choćby paginę.

Co sądzicie, pomyśle? Gdzieśtam ukazał się chyba nawet wywiad z jednym z twórców...

Pozdrawiam

Jakub 'Shakal' Klich

Offline Descartes

Arkona
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2003, 05:20:28 pm »
juz sie boje... pewnie ma pasowac do "wspanialego" filmu stara basn. Chcialbym, zby cos sie udalo wreszcie u nas, ale jakos ... tego sie boje:)
Powiem wiecej, jak dostane to w moje lapki.

poprawka: obejrzalem strone. Rysunki mnie powalily. Nie wiem, czy ktos, kto je rysowal kierowal sie zawartoscia systemu, ale miecze dworeczne, plytowe naramienniki i w ogole... obraz nedzy i rozpaczy. Jezeli taki jest system, no to juz wiem, czego nie kupowac.
Pozdrawiam
Descartes
ance with the Sword

Offline Thronaar

Arkona
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2003, 11:11:20 am »
Filmu nie widziałem, ale nie zapowiada się chyba zbyt źle.

Co do systemu, to też może być to coś ciekawego, zderzenie chrześcijańskiej Europy z pogańskimi ludami słowian. Wyobrażenie autorów o wierzeniach i czasach dość nieznanych. Przypomnienie o tym, że historia Polski (a raczej ludów jej tworzących) zaczeła się przed chrztem w 966 roku.

Jak to wyjdzie, to będzie można się przekonać już niedługo. A wywiad jest na portalu Valkiria (link)
http://www.valkiria.net/ArtykulMore.asp?ID=3503
Nic nie zostanie zapomniane;
Nic nie zostanie wybaczone.

Offline Descartes

Arkona
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2003, 03:30:13 pm »
czekam z niecierpliwoscia. Przypominam, ze w tym czasie jeszce nie bylo kolczug:) (powoli wchodzilyod 10 wieku dopiero) a na rysunkach widze plyty... Ale jak to tylko radosna tworczosc niezwiazana z systemem, to czemu nie. Nie skreslam tego systemu, a stara basn znam troche (ststystowanie to mile zajecie), i podejrzewam ze podzieli los wiedzmina. Oczywiscie zarobi pieniazki, reklama dzwignia handlu. Matrix2 tez zarobil:P
Mam nadzieje, ze system bedzie cos znaczyl. Chcialbym przypomniec o Zlym Cieniu - niezle dopracowany pod wzgledem historycznosci i wierzen, ale pograzony przez cala reszte
pozdrawiam
Descartes
ance with the Sword

 

anything