trawa

Autor Wątek: Źle wydane filmy DVD  (Przeczytany 5697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nori

Źle wydane filmy DVD
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 17, 2005, 06:53:05 am »
adiego: tak, na komputerze - ale nie powino to miec znaczenia gdyz (z tego co sie orientuje) napisy nie sa zapisywane jako tekst ale grafika.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline adiego

Źle wydane filmy DVD
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 17, 2005, 11:49:43 am »
Cytat: "nori"
adiego: tka, na komputerz - ale nie powino to miec znaczenia gdyz (z tego co sie orientuje) napisy nie sa zapisywane jako tekst ale grafika.


W sumie masz racje. Tak wiec chyba krzaczki sa wina wydawcy;(
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Zibi

Źle wydane filmy DVD
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 17, 2005, 12:24:51 pm »
Cytat: "Maladie"
Ja chciałbym poruszyć sprawe lektorów. Ostatnio wypożyczyłem z wypozyczalni film "Pojutrze". Brak napisów za to genialny lektor. Zaczeło się od tytułu, który z mocno rosyjskim akcentem wymówił "pojucie".
I sie załamałem. Filmu nie obejzałem.
Podobny problem miałem z "Hulkiem" tyle, że tu już były napisy...

Jakas awersja do lektorow za wschodniej granicy? :D
Ogladalem sporo DVD, ale jeszcze na zle wydana nie trafilem, moze mam po prostu szczescie?

Offline Błendny Komboj

Źle wydane filmy DVD
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 17, 2005, 07:40:20 pm »
Nori - trafiłeś na feralny egzemplarz "Batmana" z pierwszego wydania. Otóż liczne egzemplarze tego wydania nie posiadały polskiej czcionki w napisach, później dystrybutor poprawił ten błąd. Ja mam DVD z "Batmanem" i są polskie znaki, niemniej tłumaczenie tragiczne momentami (zamiast słynnego "Na tym polega dowcip. Jest szansa, że już je kupiliście" jest "Na tym polega dowcip. Naprawdę możecie je kupić").
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Zophael

Źle wydane filmy DVD
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 18, 2005, 12:31:25 pm »
Cytat: "Maladie"
(...)z mocno rosyjskim akcentem wymówił "pojucie".
I sie załamałem. Filmu nie obejzałem.


Jesli o to chodzi...
Twoja "wypozyczalnia" niechybnie miesci sie na rynku lub pasku zadan:) Byly takie akcje i to nie raz. Spalszczano w ten sposob nie tylko filmy(Dawn of the Dead) ale i gry(vide Kingpin). Oficjalne wydanie nie moze posiadac takiego lektora z powodow marketingowych.
Pozdrawiam
Z