Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1137469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -gościu-

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2760 dnia: Lipiec 02, 2018, 09:41:22 pm »
No jak to? Raz już przerwano wydawanie Potwora, a teraz zalicza obsuwę. Co za pech... wyjątkowy  :wink:

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2761 dnia: Lipiec 02, 2018, 09:51:50 pm »
Tak powstają nowe mity jak o słabej sprzedaży Anihilacji  :smile:

Offline maaagdalenka

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2762 dnia: Lipiec 03, 2018, 08:03:04 am »
We czwartek zdjęli ze strony. Pani maaagdalenka sprawdza o co chodzi z tym Bagniakiem. Póki co jest w sprzedaży wszędzie gdzie sa przedsprzedaże na sierpień, więc myślę, że nie ma co gdybać, tylko trzeba poczekać na oficjalne info.


we wrześniu

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2763 dnia: Lipiec 03, 2018, 08:25:54 am »
Czyli we wrześniu 3 Vertigo  :smile:

Kiedy wrzesień w sklepie Egmont?

Offline maaagdalenka

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2764 dnia: Lipiec 03, 2018, 08:27:39 am »
Czyli we wrześniu 3 Vertigo  :smile:

Kiedy wrzesień w sklepie Egmont?


19.09
zaraz zaktualizuje się na stronie
https://egmont.pl/Saga-o-Potworze-z-Bagien.-Tom-2,10451989,p.html'

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2765 dnia: Lipiec 03, 2018, 08:33:18 am »
Chodziło mi bardziej o przedsprzedaż całego wrześniowego pakietu  :smile:

Offline maaagdalenka

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2766 dnia: Lipiec 03, 2018, 08:33:51 am »
Chodziło mi bardziej o przedsprzedaż całego wrześniowego pakietu  :smile:


no to jeszcze chwilę cierpliwości ;)

Offline misiokles

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2767 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:03:59 am »
No jak to? Raz już przerwano wydawanie Potwora, a teraz zalicza obsuwę. Co za pech... wyjątkowy  :wink:
A co mają powiedzieć Rozbitkowie Czasu?
Egmont wydał pół komiksu, bez miękkiej oprawy, w pomniejszonym formacie, potem nie chciał go wznawiać, potem stracił licencję i nie zakupił nowej, potem ktoś podobno kupił nową, ale o nowym wydaniu, lub dokończeniu ani słychu! Bagniak przy tym to jak wygrana na loterii :)

Offline -gościu-

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2768 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:14:28 am »
Pewnie, że tak, żartowałem tylko, że to pech. W końcu doczekaliśmy się Bagniaka, całość w trzech grubasach w niecały rok, piękna sprawa!

Offline radef

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2769 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:49:38 am »
Przecież od razu pisałem, że to pewnie przesunięcie o miesiąc związane z przedłużeniem prac nad tłumaczeniem/redakcją/DTP (szczególnie to sugeruje data zmiany).Może to będzie kontrowersyjne... ale mam nadzieję, że także 3. tom Bagniaka będzie przesunięty o miesiąc. Wg katalogu ma on się ukazać w grudniu, a jak doskonale wiemy, ostatnio grudniowe komiksy od Egmontu nie słyną z wysokiej jakości. Sądzę więc, że dla jakości wydania, lepiej gdyby wyszedł on w styczniu.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline jeanvanhamme

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2770 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:55:15 am »
Swamp Thing mam w pierwszym wydaniu Egmontu, mam po angielsku i kupię każde kolejne wydanie po polsku. To, że Vertigo od Egmontu to dobre komiksy jest aksjomatem i każdy kto temu zaprzecza jest putinowskim szpiegiem do siania fermentu pośród zacnych ludzi.
Oczywiście zawsze znajdzie się znikomy promil ludzi, którym akurat nie podpasuje z powodu złego dnia w pracy, miesiączki, czy meczu Polski na mundialu. Ja sam należę do takich w przypadku Zabójczego Żartu, którego zajebistość mi umyka, ale wówczas trzeba przełknąć tę gorzką pigułkę zawodu, uszanować aksjomat i nie psuć zabawy innym.

Offline parsom

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2771 dnia: Lipiec 03, 2018, 10:21:46 am »
Swamp Thing mam w pierwszym wydaniu Egmontu, mam po angielsku i kupię każde kolejne wydanie po polsku. To, że Vertigo od Egmontu to dobre komiksy jest aksjomatem i każdy kto temu zaprzecza jest putinowskim szpiegiem do siania fermentu pośród zacnych ludzi.
Oczywiście zawsze znajdzie się znikomy promil ludzi, którym akurat nie podpasuje z powodu złego dnia w pracy, miesiączki, czy meczu Polski na mundialu. Ja sam należę do takich w przypadku Zabójczego Żartu, którego zajebistość mi umyka, ale wówczas trzeba przełknąć tę gorzką pigułkę zawodu, uszanować aksjomat i nie psuć zabawy innym.
Ja bym raczej proponował nie zachwycać się bez ładu i składu, bo to tylko powoduje, że trudno ocenić co może być dobre, a co nie (bo wszyscy wszystkim się zachwycają) i winduje oczekiwania (a nic tak nie szkodzi, jak przesadzone oczekiwania). Zasadniczo opinie negatywne są o wiele bardziej informacyjne niż pozytywne. Jak to ujął Tołstoj "wszystkie szczęśliwe rodziny są do siebie podobne, każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób" - przy opinii negatywnej mogę ocenić czy to co przeszkadza oceniającemu, będzie przeszkadzało i mnie. Przy pozytywnej mam tylko zachwyt.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Antari

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2772 dnia: Lipiec 03, 2018, 11:08:46 am »
Ale jemu chodziło tutaj o coś innego. Większość ludzi zapoznaje się z dziełem po czym ocenia - podobało mi się/nie podobało oraz w związku z tym klasyfikują dane dzieło jako słabe/genialne itd. Tylko niewielki promil społeczeństwa jest w stanie ocenić - podobało się/nie podobało bez przypinania metki komiks słaby/genialny. Trzeba ogarnąć, że jedno może egzystować bez drugiego. Ot po prostu - jest genialny jak pokazuje powszechna krytyka ale nie dla mnie. Ta umiejętność jest znana jedynie nielicznym. Kiedyś myślałem, że to przychodzi z wiekiem, ale po latach obracania się w różnych grupach musiałem zweryfikować swój pogląd. Nie każdy jest zdolny do takiej oceny. A szkoda, każda dyskusja przebiegałaby na o wiele wyższym poziomie.

Offline gobender

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2773 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:10:38 pm »
@ parsom  Całkowicie się zgadam i mam podobnie, czytam praktycznie tylko negatywne recenzje.


@ jvh
Dziękuję, ale wolę polegać na moim własnym wypaczonym guście i  ułomnej metodologii oceny niż aksjomatach. :wink:

Kleszcz

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2774 dnia: Lipiec 03, 2018, 01:23:30 pm »
Już można na stronie Empiku zamawiać prequel "Gnata". Czyli w katalogu był chyba błąd. Na stronie Empiku podają, że będą 144 strony i będzie kosztować 49,99zł
http://www.empik.com/gnat-tom-4-rose-smith-jeff,p1204207792,ksiazka-p