trawa

Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1136597 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buczanova

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3630 dnia: Wrzesień 15, 2018, 06:54:05 pm »
Zegarek chyba nie jest w imprincie Black Label. Z tej serii wyszedł tylko White Knight (którego z jakiś powodów nie zapowiedzieli), a za chwile będzie ukazywało się Damned.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline MLeKSk

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3631 dnia: Wrzesień 15, 2018, 06:57:19 pm »
Do Black Label wejdą także starsze tytuły np, All-Star Superman, wydana u nas "Rasa Panów" i jeszcze inne. Zegar też chyba idzie do tego imprintu.

Offline buczanova

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3632 dnia: Wrzesień 15, 2018, 06:58:13 pm »
To dziwne, bo Black Label miało nie być związane z głównym uniwersum DC.


Nigdzie nie znalazłem wzmianki jakoby Doomsday Clock miał być częścią Black Label, więc to chyba błąd...
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3633 dnia: Wrzesień 15, 2018, 07:08:22 pm »
Teraz dopytałem i niekoniecznie ten Zegarek będzie w Black Label.

Przy Klasyce Marvela TK powiedział "kontynuujemy to co do tej pory" więc może i będzie Punisher MAX dalej  :smile:

Deadpool i Kosmos na pewno.

Offline Szekak

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3634 dnia: Wrzesień 15, 2018, 07:13:11 pm »
To dziwne, bo Black Label miało nie być związane z głównym uniwersum DC.


Nigdzie nie znalazłem wzmianki jakoby Doomsday Clock miał być częścią Black Label, więc to chyba błąd...
Z tego co czytałem to może być powiązane, ale mają w nim się pojawić komiksy które są kierowane do dorosłego odbiorcy czy te, które kiedyś wyszły ocenzurowane, a teraz mają być tej cenzury pozbawione.

Offline misiokles

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3635 dnia: Wrzesień 15, 2018, 07:29:57 pm »
Podejrzenia. Na pewno nie powrócą do Diggle'a bo to byłoby bez sensu.
Chyba, że ktoś zmieni avatar ;)
Uncanny X-Men ile ma tomów? To kontynuacja "Mrocznej genezy"? Powiązane z Anihilacją (to mnie zawiodło niestety)?

Rise and Fall... pewnie wydadzą w jednym tomie. Tak, to kontynuacja Mrocznej Genezy. Nie, nie ma powiązań z Anihilacją.

Ktoś wie czemu oni nagle tyle tych materiałów biorą z Francji?

Egmont to w końcu międzynarodowa firma. I pewnie drukują w ko-operacji już od paru (parunastu?) lat, ale nikt się wcześniej o takie szczegóły nie dopytywał :)




Offline parsom

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3636 dnia: Wrzesień 15, 2018, 07:34:35 pm »
A oni przypadkiem nie mają we Francji swojego głównego wodza?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Garf

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3637 dnia: Wrzesień 15, 2018, 07:52:40 pm »
To skandynawska firma.


EDIT: W sprawie tłumacza Doom Patrol - jeszcze nie wybrano. O P. Braiter była mowa raczej tylko w kontekście Promethei.


Cała reszta pobocznych historyjek z Gnata ma się ukazać w jednym dużym tomie.
Wstępnie tak dla Młodości B[size=78%]lueberry'ego, ale na razie brak konkretnych dat.[/size]
Jeśli Clinton zadowalająco się sprzeda, są wstępne plany wydania tomów nie od Bedu.
Opóźnienia: w tym roku nie ukażą się 3 tom KIK - nowych przygód, Kleks - Odwiedziny smoka i Lil i Put 4
Egmont planuje wydać nowy komiks Kasa o wojnie 30-letniej, ale prace się przyciągają.
Doomsday Clock będzie w 1 albo 2 tomach, koniec 2019 albo pocz. 2020
Integrali Thorgal nie będzie, ale TK odnosi po redakcji czarno-białe wydanie i namawia.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2018, 09:02:43 pm wysłana przez Garf »
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline sum41

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3638 dnia: Wrzesień 15, 2018, 08:36:39 pm »
Jesli Spider-man sie sprzeda to pewnie siegna po kolejne prace Todda tylko ze seria Amazing Spider-man dziala sie przed seria Spider-man troche z dupy :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline -gościu-

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3639 dnia: Wrzesień 15, 2018, 08:42:44 pm »
Jesli Spider-man sie sprzeda to pewnie siegna po kolejne prace Todda tylko ze seria Amazing Spider-man dziala sie przed seria Spider-man troche z dupy :smile:


A jakie znaczenie ma to co dzieje się w Spider-manie, względem wcześniejszych historii z The Amazing Spider-man?

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3640 dnia: Wrzesień 15, 2018, 08:51:47 pm »
Bardzo ciekawe, zroznicowane i satysfakcjonujace zapowiedzi. Ofensywa trwa i kazdy bez problemu znajdzie cos dla siebie.
 
Mnie cieszy najbardziej wznowienie Dallas Bar oraz Hellblazer. Bankowo wezme tez DD Millera, bez znaczenia na jakiej edycji bedzie oparte, bo to swietny run. Bardzo mozliwe, ze zachacze tez Doom Patrol (choc za Morrisonem i jego kwasami srednio przepadam) oraz Promethea Mistrza  Moore'a. Wiele perelek mam juz w oryginalach (np. Vision, Batman Mariniego), ale fajnie, ze beda. Trzymam kciuki za Spidermana McFarlane'a i mam nadzieje, ze dobra sprzedaz (nie ma opcji, ze bedzie inaczej) otworzy drzwi innym klasykom ery TM-Semic.

Cala reszta raczej nie dla mnie, tym bardziej ze sa jeszcze inne wydawnictwa.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Marvelek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3641 dnia: Wrzesień 15, 2018, 08:53:45 pm »
Podejrzenia. Na pewno nie powrócą do Diggle'a bo to byłoby bez sensu.
Dlaczego bez sensu? Ten DD Millera raczej nie otrzyma numerów 7-9. Nie będzie też najpewniej sygnowany serią "Nieustraszony" tylko Visionares - pod tą nazwą ukazał się też "Diabeł stróż" więc mkolek jednak Twoje nadzieje chyba trochę urosły :smile:
Teraz dopytałem i niekoniecznie ten Zegarek będzie w Black Label.

Przy Klasyce Marvela TK powiedział "kontynuujemy to co do tej pory" więc może i będzie Punisher MAX dalej  :smile:

Każdy może rozumieć sobie jak chce. DD np. nie kontynuują :sad:
Co do DD Pan Tomasz nie chciał rozmawiać ale to nie znaczy że nie będzie kontynuacji. Ja myślę że oni zastanawiają się jak ugryźć run Diggle'a bez niego wydawanie od razu Waida jest bez sensu.
To już by było dziwne. Mogę się mylić, ale wydaję mi się, że biorąc licencję powinni mieć w głowie jakiś ogólny plan wydawniczy danej serii. Tutaj mam wrażenie, że nagle się coś posypało. Naprawdę to dla mnie zaskoczenie, bo nic nie wskazywało, że nagle wskoczy run Millera. Wolałbym żeby to były jakieś problemy niezależne od Egmontu niż świadoma decyzja, bo to by świadczyło, że wydawnictwo traci jakoś panowanie nad tymi tytułami.

 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2018, 09:17:52 pm wysłana przez Marvelek »

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3642 dnia: Wrzesień 15, 2018, 08:59:36 pm »
DD np. nie kontynuują :sad:
Run Diggle'a to kiła okrutna. Nie warto.
Choc troche rozumiem Twoje rozczarowanie brakiem kontynuacji, ale to raczej Bru dal dupala, konczac swoj run mega clifhangerem.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Marvelek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3643 dnia: Wrzesień 15, 2018, 09:02:50 pm »
Run Diggle'a to kiła okrutna. Nie warto.
Choc troche rozumiem Twoje rozczarowanie brakiem kontynuacji, ale to raczej Bru dal dupala, konczac swoj run mega clifhangerem.
Ale warto Waida a przez Diggle'a jestem w stanie przejść, zwłaszcza że początek, zanim redaktorzy z Marvela wlepili mu event, jest niezły. Obawiam się, że w 2019 dostaniemy run Millera jednak okrojony z z "Love and war" i tych kilku zeszytów, których nie ma w Visionares a w 2020 run Soule'a na miękko w ramach ANAD. A to, że pominą Waida nie będzie miało dla nich znaczenia, choć taki scenariusz uważam za bezsensowny. 

A do Bru nie ma co mieć pretensji. Równie dobrze Egmont mógł wystrzelić z runem Millera zamiast kontynuacji po Bendisie - niekonsekwencja byłaby ta sama.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2018, 09:09:39 pm wysłana przez Marvelek »

Offline parsom

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #3644 dnia: Wrzesień 15, 2018, 09:18:48 pm »
Integrali Thorgal nie będzie, ale TK odnosi po redakcji czarno-białe wydanie i namawia.
A o Szninklu nic nie było?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

 

anything