Autor Wątek: Nowości października  (Przeczytany 28172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SAD

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 02, 2003, 09:20:30 pm »
Jaki miesiąc? Crossgeny zawsze były pod koniec miesiąca, więc najwyżej parę dni.

N.N.

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 04, 2003, 12:35:12 pm »
Policzyłem, co chcę kupić w październiku i się przeraziłem... Ale nic to, jestem przygotowany (oszczędzałem caly rok).
An-Nah i karolkonw - jeśli wybierzecie się do Łodzi to postawię wam drinki obojgu. Usiądziemy, pooglądamy nabyte komiksy i ... tak dalej.

Anonymous

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 04, 2003, 12:45:23 pm »
Cytat: "N.N."
Policzyłem, co chcę kupić w październiku i się przeraziłem... Ale nic to, jestem przygotowany (oszczędzałem caly rok).
An-Nah i karolkonw - jeśli wybierzecie się do Łodzi to postawię wam drinki obojgu. Usiądziemy, pooglądamy nabyte komiksy i ... tak dalej.



ja dosc duzo wydalem ale na komiks z juesa..w sumie nei wiem co chce kupic zobaczymy w lodzi:)
na MFK wkoncu jade z powodow na ktore jeszcze kilka miesiecy temu bym nie wpadl... - pierwszy w zyciu konwent czy festiwal jak zwal tak zwal
na piwko drina czy po prostu wodeczke nie trzeba mnie specjalnie namawiac wiec bardzo chetnie.. i jak zwykle powstaje problem poznawania sie...avatary dosc mylace sa...

Offline graves

Nowości października
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 04, 2003, 02:04:53 pm »
Cytat: "karol_konw"

ja dosc duzo wydalem ale na komiks z juesa..w sumie nei wiem co chce kupic zobaczymy w lodzi:)
na MFK wkoncu jade z powodow na ktore jeszcze kilka miesiecy temu bym nie wpadl... - pierwszy w zyciu konwent czy festiwal jak zwal tak zwal
na piwko drina czy po prostu wodeczke nie trzeba mnie specjalnie namawiac wiec bardzo chetnie.. i jak zwykle powstaje problem poznawania sie...avatary dosc mylace sa...

Fakt, ja też nie pojadę po komiksy (chociaż nieco pewnie kupię :wink: ).
W 100% nie wiem jeszcze czy będę (sobota), ale jeśli tak, to żeby pogadać na "żywo" a forumowiczami :D.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

N.N.

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 04, 2003, 04:23:00 pm »
Cytat: "karol_konw"
na piwko drina czy po prostu wodeczke nie trzeba mnie specjalnie namawiac wiec bardzo chetnie.. i jak zwykle powstaje problem poznawania sie...avatary dosc mylace sa...

Na pewno się poznamy. Mamy wspólnych znajomych...

Anonymous

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 04, 2003, 08:29:06 pm »
Cytat: "N.N."
Cytat: "karol_konw"
na piwko drina czy po prostu wodeczke nie trzeba mnie specjalnie namawiac wiec bardzo chetnie.. i jak zwykle powstaje problem poznawania sie...avatary dosc mylace sa...

Na pewno się poznamy. Mamy wspólnych znajomych...


jesli dobrze mi sie wydaje to chyba tak....
i :wink:

Offline mykupyku

Nowości października
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 04, 2003, 11:52:32 pm »
czytam te nowości października i wychodzi na to, że jedna z nich sa wspólni znajomi, a jeszcze inna gorącą nowością spożywanie alkhoholu :)

eh plotkarze
opyright by mykupyku

Anonymous

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 05, 2003, 09:43:53 am »
Cytat: "mykupyku"
czytam te nowości października i wychodzi na to, że jedna z nich sa wspólni znajomi, a jeszcze inna gorącą nowością spożywanie alkhoholu :)

eh plotkarze


myku nie rozumiesz myku..
nas juz komiksy nudza powoli odkrywamy 2 z 4 rzeczy ktore rzdza swiatem
woda
i
znajomi
po kilku latach czytania komiksow wpadniemy na te dwie ppozostale :wink:

Offline JANKE'S

Nowości października
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 05, 2003, 05:10:50 pm »
będzie w pażdzierniku kic przystojniak. tylko dlaczego z taką brzydką okładką  :shock:  rysunek jest ok ale tytuł z niebiesko-czerwonym kolorkiem beznadziejny.

Offline graves

Nowości października
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 05, 2003, 05:36:58 pm »
Jak wam się podoba nowe 100 naboi i gościnne występy: Jusko, Jima Lee, Berneta, Franka Millera, Jones'a i innych :D (w sumie 10)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline freshmaker

Nowości października
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 05, 2003, 05:47:39 pm »
zatrzymalem sie na trzecim albumie 100 naboi. moze skusze sie na wydanie kolekcjonerskie kolejnych albumow o ile ukaze sie takowe.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Kurczaczek

Nowości października
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 06, 2003, 08:12:35 am »
Cytat: "freshmaker"
zatrzymalem sie na trzecim albumie 100 naboi. moze skusze sie na wydanie kolekcjonerskie kolejnych albumow o ile ukaze sie takowe.


A to błąd, bo 100 kulek to jedna z najlepszych serii i nalezy ja czytac na biezaco!
...

Offline Rzezbiarz.wg

Nowości października
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 06, 2003, 08:32:40 am »
Cytat: "JANKE'S"
będzie w pażdzierniku kic przystojniak. tylko dlaczego z taką brzydką okładką  :shock:  rysunek jest ok ale tytuł z niebiesko-czerwonym kolorkiem beznadziejny.

 CO, JAK KIEDY???
bO NIC NIE WIEM1
PROSZE O SZCZEGOLY!!!

Offline JANKE'S

Nowości października
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 06, 2003, 08:58:25 am »
informacje na wraku

Offline yoxik

Nowości października
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 06, 2003, 01:36:24 pm »
Dzisiaj przeczytałem na stojąco Woli/Hulk #2 i słabiutko zeszyt skończył się prawie w tym samym momencie historii co zaczął. Prawie nic się nie działo przez te parę kartek. Rysunki dobre, ale już się opatrzyły w pierwszym albumie, więc nie wywarły wielkiego na mnie wrażenia. Podsumowując, dobrze że tego nie kupuje... Może w zbiorczym wydaniu
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"