trawa

Autor Wątek: Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?  (Przeczytany 22631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boodzik

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 05, 2004, 06:33:55 pm »
Nie wiem, czy po ponad roku te dane są Shinjemu jeszcze potrzebne:)
Jeśli chodzi o mnie to w klasie mam sporą grupę (12 na 30osobową klasę) ludzi interesującą się fantastyką (dużo rpgowcow i czytelników, kilku karciarzy i czterech battlowców).
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline lopolik

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 05, 2004, 08:45:32 pm »
Hehe. Powiedzmy, że zapomniałem sprawdzić kiedy temat został założony. Temat był dość wysoko na Forum więc sobie napisałem. A zresztą komu szkodzi parę zapóźnionych postów na Forum. Następnym razem sprawdzę, czy temat nie jest sprzed roku zanim coś napiszę. A może koleś ma jeszcze problem z nauczycielem? Któż to wie...

Offline Oski86

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 05, 2004, 09:17:07 pm »
Ja za to mam grupę tak zwanych "fanów komercj" którzy to interesują się jedynie tematem który jest aktualnie na topie. Jak był atak klonów to wszyscy o tym, jak był HP to wszyscy o HP a jak leci Tolkien i jego "drużyna leppera" to przecież od razu skupione są na nim ich oczy bo "to jest teraz na topie". Bez urazy dla nikogo, ale nie wiem jak można być takim człowiekiem, który nie jest wierny swoim zainteresowaniom i ideałom i tylko zmienia je jak rękawiczki. SIC!  :wall:
e are all gonna die anyway...

Offline mangipo

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 06, 2004, 03:00:55 pm »
Niektórzy przecież wcale tych ideałów nie mają... A szkoda.
ióro, kałamaż i zwoje, to zaiste oddech dla duszy mojej...

Offline Shadowmage

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 10, 2004, 04:42:48 pm »
Ja w zasadzie mam samych znajomych interesujacych sie fantastyką. A przynajmniej tych najlepszych. I w większości są to osoby o wyrobionych i dobrych gustach - choć każdy ma swoje odchyły, np jeden jest wielkim fanem SW. A tych kilku, co podniecają się FR albo inszym Potterem staramy się edukować podsuwajac co lepsze pozycje.
url=http://www.katedra.nast.pl]Katedra[/url] - Twoje źródło informacji o literaturze fantastycznej :)

Offline Dark Elf king

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 14, 2004, 05:44:09 pm »
Ja znam duuuuużo osób czytających fantastykę głownie z takimi się zadaje poza tym ludzie których znam czytają fantasy albo NIC nie czytają

Offline Owiec997

hmmmmm
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 20, 2004, 12:26:26 am »
ja tam nic nikomu nie musze udowadniac to jest po prostu wiadome ze jak inne gatunki literackie i ten musi byc popularny

a tak wracajac do twojej prosby to znam ok 15 osob ktore sie tym gatunkiem interesuja
url=http://www.owiec.yoyo.pl]Wszystko o RPG[/url]

Offline kubususul

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 21, 2004, 10:14:45 am »
Cytuj
A tych kilku, co podniecają się FR

Nono uwazam ze w swiecie FR jest jednak kilka ksiazek NAPRAWDE wartych przeczytania. Np. Trylogia Mrocznego Elfa.Ale to tylko moje zdanie.
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline Sharrat the Bloody Hand

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 24, 2004, 10:30:57 am »
A dopiszę się, co mi tam, że temat sprzed roku... W klasie mam tylko kolegów interesujących się tym tematem, a i tak jest ich niewielu, może z 4. Inny z kolei klasowicz dobił mnie tekstem, że LOTR jest jego ulubionym filmem SF  :wall: . Ojciec i stryj mojej najlepszej qmpeli z klasy rysują i robią modele statków ze SW, kto był na Polconie 2003, ten widział. Co wcale nie znaczy, że ona też jest fanką :( . W rodzinie fantastyką zajmuje się tylko brat. Więcej 'fantastów' jest w EKF Fremen:D, chociaż nie jest specjalnie duży, jakieś 20-20 parę osób. Zastanawia mnie jedna rzecz: dlaczego Fantasy&SF interesują się głównie tzw. metale?? :?
niew to żywa siła. Karm go, a będzie RÓSŁ

Offline mangipo

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 24, 2004, 09:39:04 pm »
A co to takiego? Pamiętam, że na chemii uczyłem się o właściwościach metali .
ióro, kałamaż i zwoje, to zaiste oddech dla duszy mojej...

Offline Sharrat the Bloody Hand

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 27, 2004, 08:47:50 pm »
No właśnie:]. Ale serio, ci z moich znajomych, którzy interesują się fantastyką, to przeważnie długowłose typy w czarnych ubraniach, długich płaszczach, glanach itd. I to mnie właśnie dziwi...
niew to żywa siła. Karm go, a będzie RÓSŁ

Offline Dark Elf king

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 20, 2004, 05:51:08 pm »
Też się dziwię że osoby, które czytają fantastykę do długo włosi noszący glanyi długie płaszcze np Ja :lol:

Offline Dark Elf king

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 20, 2004, 05:51:41 pm »
Też się dziwię że osoby, które czytają fantastykę do długo włosi noszący glanyi długie płaszcze np Ja :lol:

Offline High Elf

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 21, 2004, 01:22:29 pm »
Sorry, nie czepiam się ale nie zrozumiałem twojego posta.

U mnie tak jak u Dark Elf kinga, po prostu albo czyta fantasy, albo HP, albo nic...
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline High Elf

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 21, 2004, 01:24:13 pm »
Sorry, nie czepiam się ale nie zrozumiałem twojego posta.

U mnie tak jak u Dark Elf kinga, po prostu albo czyta fantasy, albo HP, albo nic...
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


 

anything