Autor Wątek: Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?  (Przeczytany 22630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:54:33 am »
sęk w tym, że jak tylko pojawia się w kinach film, to od razu książka idzie. minimalnie lepiej, ale idzie.

ci, którzy mówią, że "widziałem film" i tak nie czytają i tak by nie czytali, niestety...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Katoholiczka

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 21, 2007, 05:45:13 pm »
Znam tylko jedną osobę(siebie nie licze, bo któż poznał siebie do końca;P), która czyta fantasy, ale się z nią pokłóciłam więc nie wiem po co ja tu w ogóle pisze.
nigdy mnie nie znajdziecie, jestem niewidzialna bo jestem nikim

Offline zyon

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 21, 2007, 05:49:49 pm »
ja tym bardziej 8)


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Konował

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 21, 2007, 10:01:54 pm »
Jednemu znajomemu to kiedyś pożyczałem fantasy, ale był wyjątkiem. Cóż teraz czytanie nie jest w modzie... No chyba że smsów :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Rohatel

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 27, 2007, 01:17:31 pm »
No nie niestety, czytanie nie jest w modzie. Może lepiej brzmiałoby pytanie: Czy znasz jakąś osobę, która w ogóle coś czyta? :)

Ja znam jedna osobę, która czyta (i fantasy, i w ogóle) i kilka, które czytają coś doraźnie (siostra, kuzynka, koleżanka... no chyba tyle:) ).

Offline obik

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 28, 2007, 03:02:20 pm »
ja znam 2 osoby które coś z tego typu czytają xD jednego tak z widzenia [czyta Sapkowskiego na przerwie :lol: ] i mojego kumpla a no i jeszcze moja nauczycielka od polskiego xD  jak gadaliśmy na lekji to klasa się łapała za głowy i nie wiedziała o co chodzi ;]  z mojego wieku mało osób czyta książki chyba żę Musi .A co dopiero fankastyke?? xD

Offline PanCiacho

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 29, 2007, 02:12:29 pm »
Fantastykę czyta u mnie kilku kolegów, ale to tak rekreacyjnie, jeden czyta tylko to co mu polecę a i to nie zawsze a drugi od święta. Ale nie jest źle, czasem można porozmawiać z tym pierwszym o tym.

Na polskim to clasmatesy się cieszą jak zaczynam rozmawiać/kłucić o coś z nauczycielką bo wiedzą że wtedy cała lekcja przejdzie im bokiem :)

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 05, 2007, 03:34:10 pm »
No ja znam tak ponad 30 osób... Oświęcim w końcu to nie za duże miasto 32 000 osób i 1 klub fantastyki. ;)