Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Gildia Gier Bitewnych

Malowanie <wszystkie bitewniaki>

<< < (27/38) > >>

Gaweł:
Mata jest w każdym modelarskim, bardzie itd. Jej cena wacha się pomiędzy 23-30 złotych, Maximus fajne zdjęcia :) Czym robiłeś???
BTW: we Francji widziałem matę z workshopu za chyba 30 euro a miała wymiary 2#2 metry bodajże...

Maximus:
Na razie większość figurek mam pomalowanych tylko podkładem, a na tym zdjęciu słoabo wyszedl ten uruk ( znaczy po prostu zaa bardzo sie swieci ).

Mata -> tak jak już Gawel  powiedzial jest za dokladnie 26zl w bardzie mozesz nawet taką przez neta zamówić. Są jeszcze inne ktore mają przdstawiać żwir,kamienie czy inne tego typu...

Isembold:

--- Cytat: "mic" ---ja elfy wysokiego rodu pomalowalem tak ze na paski kolczugi nakladasz poprostu kolor zloty a pomiedzy paskami zostawiasz cieniutkie czrne linie,  

--- Koniec cytatu ---


No i wlasnie tu mam ten problem. Bede musial sobie jakis cienszy pedzel sprawic, bo maluje dotad tym z gazetki. A malowanie wykalaczka do najwygodniejszych nie nalezy ;]

Maximus:
Po co ci pędzel? Wystarczy że zmieszasz troche Chaos Blacka z wodą. Jak przejedziesz lekko po zbroi ktora wczesniej była pomalowana na złoto to otrzymasz fajny odcień na zbroi, tyklo nie przesadzaj z iloscią tej czarnej farby bo ci sie wszystko zaleje.

Rav-SD:
Ale pomimo tego pędzel do detali będzi Ci potrzebny np do ust czy oczu :)  Ja polecam tylko jeden rodzaj i jedną firme jak z tych wiekszy Mag-pola od biedy można użyć, tak do detali tylko Cytadeli "Fine Detail".
Naprawde nie ma porównania i polecam gorąco! :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej