trawa

Autor Wątek: Transport figurek  (Przeczytany 4972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bioły

Transport figurek
« dnia: Październik 14, 2003, 09:50:11 pm »
Witam mam pytanie wcym nosicie swoje figurki :?: widzialem juz rózne rzeczy : kartony skrzynki walizki pudelka po kasetach VHS duzo duzo inny. a jak wy je nosicir :?:  :?:  :?:  :arrow:  :idea:
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Boodzik

Transport figurek
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2003, 02:32:17 pm »
Ja mam takie pudelko po grze X-Wing: Alliance. Wykładam je kilkoma warstwami waty i pomiędzy nie wkładam figurki. Jeżeli mam swarmy, które się nie mieszczą to wkładam je do osbnych pudełek wypchanych watą.
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline TMKii

Transport figurek
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2003, 05:27:33 pm »
prosta metoda- biore ze sobą pułke na której mam je ułożone i nie ruszam ich z niej dopuki nie dotre na miejsce przeznaczenia- dom sąsiada... lub przepakowuje do pudełek i ładnie i ściśle obok siebie układam je na stojąco i pakuje do bagarznika....
lem blem :P

Offline corvus

Transport figurek
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2003, 07:58:30 pm »
jakis czas temu zalozylem taki sam topic :D
mozesz troche poszukac :)

a co do metod transportu figsow:
narazie niemam jeszcze duzej ani pomalowanej (ladnie) armii, wiec figurki nosze w boxach od plastikowych lizardman: skinks, oraz (rowniez plastikowych) chaos: beastman. jakos sie mieszcza. mowie oczywiscie o armii do warzone 8) (w jej sqad wchodzi ze 45 figurek...)

corvus

ps.: chce ktos kupic chaos beastmanow? :D (sorry za offtopic ale ... ale chce oglosic ze sprzedam figurki :P )
am, gdzie się ziemia łączy z niebem,
Tam się zawsze jest człowiekiem,
Tam napewno jest raj,
Więc idę, idę, idę tam...

jenerał

  • Gość
Transport figurek
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2003, 08:50:24 pm »
Ja mam taki sposob i jest on bardzo skuteczny: w Kerfurze ;) kupilem za ok 15 zl walizke na narzedzia. To taka plaska walizka, przypominajaca ksztaltem aktowke. W srodku ma przegrodki. Dwa rodzaje: wzdluz i w poprzek:). Przegrodki ulozone wzdluz sa niewyjmowalne, a te ulozone w poprzek - moge dowolnie zmieniac ich ilosc i ustawienie. Tak wiec mam walizeczke o wymiarach 46 x 32 cm i podzielona na komorki. te komorki na dnie i scianach wykladam wata, a do wieczka od wewnetrznej strony przykleilem cale pasy waty na tasme dwustronna. Zamkniecie jest solidne, podobnie jak cala skrzynka. A dobrze wylozona wata i dobrze ulozone figurki powoduja, ze nawet jak mi spadnie to sie nic nie stanie:). Jak sie wciekne to moge rzucic walizka we wroga :P.

Offline Jacoslaw

Transport figurek
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2003, 10:50:17 pm »
Byłem teraz w Warszawie i kupiłem sobie w IKEI  elegancki pudełeczka chyba też na narzędzia , całkiem spore koszt za jedną 15 - 16 zyla . To nie jest majątek , a teraz mam wszystko ładnie uporządkowane nic nie wala mi się po pokoju  :D

Offline Bagpiper

Transport figurek
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2003, 08:21:06 pm »
Ten sam patent, pudelko a raczej waliza (2 stronna) za 50 zl ,ale jest tam ponad 100 przegrodek (mozna modyfikowac wielkosc), obkleilem gabka i jst git,. jest jeden minus, jak gdzies idziesz to biora cie za chydraulika :) heheh

Offline Oski86

Transport figurek
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 25, 2003, 08:51:31 pm »
Hmmm pudełko po narzędziach wypchane watą.
W przyszłości przymierzam się do kupna walizeczki GW ale minie jescze trochę czasu nim będę miał 300 zeta na wywalenie w błoto  :shock:
e are all gonna die anyway...

Offline Boodzik

Transport figurek
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 25, 2003, 09:21:38 pm »
Trzysta :?:  :!:  Ja niedawno widziałem za 190.
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Vallarr

Transport figurek
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 25, 2003, 11:11:30 pm »
a gdzie ??
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Bagpiper

Transport figurek
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 26, 2003, 12:18:20 pm »
chyba bard mial po 300 ale to bylo jakos dawno temu

Offline corvus

Transport figurek
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 26, 2003, 06:30:22 pm »
teraz na bardzie jest za 189pln :D
am, gdzie się ziemia łączy z niebem,
Tam się zawsze jest człowiekiem,
Tam napewno jest raj,
Więc idę, idę, idę tam...

Offline Boodzik

Transport figurek
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 26, 2003, 07:02:44 pm »
Ja widziałem za 190 PLN w księgarni na brazylijskiej, w Warszawie.
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline krzywy

Transport figurek
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 29, 2003, 04:40:36 pm »
dla bogatych i zatwardziałych - lepsze niż waliza GW:

http://www.battlepack2001.com
rw,dw,da

Offline Boodzik

Transport figurek
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 29, 2003, 04:50:16 pm »
Ale w Polsce jej nie dostanę :(.
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

 

anything