Autor Wątek: Rozmowy w toczku  (Przeczytany 2775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brat Bule

Rozmowy w toczku
« dnia: Październik 17, 2003, 05:45:18 pm »
Hahahaha..... niemoge się przestać śmiać.... A wy co na to?
róliczek, karliczek, boom.....

Offline wiedzmak

Rozmowy w toczku
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2003, 06:06:50 pm »
daj spokoj, cyrk i tyle. wzieli jakochs pajacow w okolarach przeciwslonecznych i wandamkach :( ze o warrrrkoczykach nie wspomne

ale dyskusja byla fajna (i filmik z liwu)
ww.bitewniaki.polter.pl

Offline WOŁCZKO

Rozmowy w toczku
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2003, 03:49:35 pm »
A o co chodzi? Czyżby znowu mroczny program o RR w telewizorni?

Offline brat Bule

Rozmowy w toczku
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2003, 04:03:34 pm »
W TVeNie nadawali w programie " rozmowy w toczku" hmmm... chyba "dużych dzieciach" czy jakoś tak... "duże zabawy". Wystąpili Indianie w mrocznych okularach , Igor ze Szczecina (wareg czy wendek...któż to wie), jacyś słowianie którzy chwalili się swymi ranami  i Koczek który zrobił fikołka.... Były urywki filmu z Liwu, i jeszcze z jakiejś mrocznej imprezy słowiańskiej (mrocznej bo na walce dzieciaki się kolepodały pod nogami a i z walką było... hmmmm...miernie)...


Ogóleni zabawa na całego jak to komentowaliśmy z kumplami na GG :).
róliczek, karliczek, boom.....

Offline wiedzmak

Rozmowy w toczku
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2003, 06:39:14 pm »
nic dodac nic ując :)
ww.bitewniaki.polter.pl

Offline Gollum

Rozmowy w toczku
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2003, 08:15:16 am »
Chcieliśmy tefałenu, polsatu i innych idiotyzmów, to go mamy. Zresztą i publiczna nie lepsza; jak widzę Młynarską to mi się niedobrze robi. To nie sa poważne stacje. To telewizja dla ludu, a lud jest głupi. Jest takie powiedzenie dziennikarskie: mylisz się, jesli uważasz, że twój czytelnik (słuchacz, widz) jest głupi. On jest znacznie głupszy niż ty sobie możesz wyobrazić. Pracuję w branży kilkanascie lat i wiem, że jest to powiedzenie prawdziwe.

Offline les Micheletes

Rozmowy w toczku
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2003, 01:54:18 pm »
:( widząc "w toczku" myśłałem że ktoś ma zamiar pogadać o koniach konikach i rycerzykach :/ ale chyba siem pomyliłem ....
ory za buendy !!!!!

Anonymous

  • Gość
Rozmowy w toczku
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 23, 2004, 04:34:16 pm »
Wzialem sie dzis do przegladniecia starszych tematow, wiec sie nie obrazajcie ze dopiero teraz sie wypowiem.
 Kiedys wlaczylem tego TYWYNY i zobaczylem ze jest cus takiego, jak ruch rycerski. Zachwycony tym, zaczolem szukac po internecie, i wkrotce znalazlem rozne stronki. Teraz, to moglo by mi sie wydawac mroczne(bo wtedy nie wiedzialem co to mrok :) ), ale tak mi sie to spodobalo, ze nie bylo sily :) . Jednak pomimo ciemnoty tego programu, cos mu zawdzieczam.

Wiem, wiem... I tak jestem ciemny jak woda w studni :P .

Offline Gilwen

Rozmowy w toczku
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 29, 2004, 05:55:08 pm »
A jednak niestety nie o konikach :cry:  Szkoda

Offline Gilwen

Rozmowy w toczku
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 29, 2004, 05:55:41 pm »
A jednak niestety nie o konikach :cry:  Szkoda