trawa

Autor Wątek: Komercha  (Przeczytany 6724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inszy

Komercha
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 25, 2003, 10:38:11 am »
Cytat: "SAD"
Kto tak powiedział?
I sam jeszcze powiedz: czy TY uważasz mój przykład za handel?

1) Ty tak powiedziałeś. I nie mów że nie, bo cytat podałem jednoznaczny :?
2) Tak, jest to handel.

Cytuj
A jak chcesz to stwierdzić bez uprzedniego zdefiniowania pojęcia "komercyjny"?

Komercyjny nie jest równoznaczny z komercją jak wcześniej stwierdziłeś, więc nie rozumiem pytania :P
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

SAD

  • Gość
Komercha
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 26, 2003, 01:13:06 pm »
Cytat: "Inszy"
1) Ty tak powiedziałeś. I nie mów że nie, bo cytat podałem jednoznaczny
To podaj jeszcze raz ten cytat, bo nigdzie go nie widzę. I jeszcze link do wątka oraz datę wysłania.
Cytat: "Inszy"
2) Tak, jest to handel.
To ze mnie niezły businessman :lol:
Cytat: "Inszy"
Komercyjny nie jest równoznaczny z komercją jak wcześniej stwierdziłeś, więc nie rozumiem pytania  
 
 
Jest o tyle nierównoznaczny, że jedno to rzeczownik, a drugie to pochodzący od niego przymiotnik. Nie wiem czego tu możesz nie rozumieć.

Offline Inszy

Komercha
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 26, 2003, 02:43:35 pm »
Cytat: "SAD"
To podaj jeszcze raz ten cytat, bo nigdzie go nie widzę. I jeszcze link do wątka oraz datę wysłania.

Nie będę znów dawał cytatu, ale jest to dziewiąty post na tej stronie:
http://forum.gildia.com/viewtopic.php?t=4535&postdays=0&postorder=asc&start=30
Wysłany: Pon Paź 20, 2003 7:23 pm

Cytuj
Jest o tyle nierównoznaczny, że jedno to rzeczownik, a drugie to pochodzący od niego przymiotnik. Nie wiem czego tu możesz nie rozumieć.

Tego, że zdawałeś się dążyć do dyskusji o komercji jako handlu, a nie o komiksach :P
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

SAD

  • Gość
Komercha
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 27, 2003, 12:11:03 pm »
Cytat: "Inszy"
Nie będę znów dawał cytatu, ale jest to dziewiąty post na tej stronie:
http://forum.gildia.com/viewtopic.php?t=4535&postdays=0&postorder=asc&start=30
Wysłany: Pon Paź 20, 2003 7:23 pm
Nie widzę tam nic takiego. Bez cytatu nie da rady. Zresztą z cytatem też nie da, bo ja nic takiego powiedzieć nie mogłem.
Cytat: "Inszy"
Tego, że zdawałeś się dążyć do dyskusji o komercji jako handlu, a nie o komiksach
Przecież powiedziałem już, że nie można stwierdzić czy komiks jest komercyjny, jeśli nie wiemy co to znaczy "komercyjny".

 

anything