Autor Wątek: Naggaroth Białystok ogłasza nabór !!!  (Przeczytany 1554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Izi

Naggaroth Białystok ogłasza nabór !!!
« dnia: Listopad 16, 2003, 05:45:41 pm »
Pytasz się po ci jakiś tam klub? Przecież masz zgrana paczke kumpli z którą grywasz i jest fajnie. Przeciez macie wszystkie podręczniki i dobrą miejscówkę.
Więc już odpowiadam:
1.Po pierwsze w naszym klubie możecie rozwinąć znacznie swoje zainteresowania. Mamy równiez skrzydła MtG, WFB i 40k.
2.Po drugie dostęp do najnowszych gazet tematycznych (White Dwarf) oraz wielu systemów.
3.Każdy członek klubu staje się posiadaczem jedynej i niepowtarzalnej, zalaminowanej legitymacji klubowej.
4.Wszyscy członkowie klubu mają w każdy weekend udostępnione sale w szkole.
5.Możliwość poznania wielu osób o podobnych zainteresowaniach jak ty.
6.Darmowy wstęp na wszystkie konwenty organizowane przez nas oraz możliwość zorganizowanego wyjazdu na konwenty poza granicami Białegostoku.
7.Wielu graczy i wiele systemów. Chcesz grać w WFRP? OK. D&D jasne. Wampir? Nie ma problemów.

Zainteresowanych prosze o kontakt. Nr GG 2713001 E-mail izi_14@interia.pl

Offline suslicus

Naggaroth Białystok ogłasza nabór !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2003, 09:22:26 pm »
khe, khe, khe.
tylko mnoza sie te kluby i mnoza. niech wam kiedys przyjdzie do glowy jakas wspolna inicjatywa, a nie tyle roznych klubow i innych stowarzyszen. wiem, wiem Nagaroth to juz dawne, stare dzieje, istnieje juz troche czasu, ale czy to przypadkiem nie jest raczej klub na bitewniaki nastawiony? no i moze lepiej podczas nastepnych konwentow nie izolowalibyscie sie tak ostentacyjnie od wszystkiego? takie zamkniete drzwi z wyraznym zakazem wstepu odstraszaja, nawet takich pseudo-mangowcow, jak ja ;p
pozdrawiam.
y Past Is Darkening My Future As My Present Dies