trawa

Autor Wątek: Reakcja na inwazję Archaona...  (Przeczytany 11052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorthuar

Reakcja na inwazję Archaona...
« dnia: Listopad 22, 2003, 12:04:06 am »
Bracia Nieumarli! Książęta Nocy, Królowie Piasków, Mistrzowie Mrocznych Sztuk i Najwyźsi Kapłani! Wysłuchajcie mnie.

Świat stoi u progu Inwazji Chaosu, prowadzonej przez Archaona - Wybrańca Czterech Potęg. Oczywistym jest, że on i jego słudzy stanowią wielkie zagrożenie. Zechciejcie zatem odpowiedzieć na me wezwanie i pojawić się na naradzie, którą organizuję w imieniu mojego Mistrza.
Polecił mi On przedstawić Wam swój plan co do tego, jak powinniśmy zareagować na Wojnę Chaosu. Moje księstwo - Veris w Księstwach Granicznych - zapewni Wam wszelkie wygody na czas narady, zaś każdy z Was będzie miłym gościem na mym zamku.

I pamiętajcie:

"Śmierć Żyjącym!"


Mistrz Sztuk Nekromantycznych
Lord Gorthuar de Veris
z Klutu Nagasha

Zamiast usuwać offtop,lekko zmodyfikowałem tytył, mam nadzieję,że autro mnie nie pokroi :giggle: ---Fin

Offline Blacksheep

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2003, 12:06:06 am »
:bored: ...

Offline Gorthuar

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2003, 12:09:54 am »
Skąd taka radosna reakcja na odrobinę klimatu?

Offline Firefly

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2003, 12:11:00 am »
Spokojnie, spokojnie... to tylko kolejna zaraza trapiąca nasze forum... Gurthuar, dobra rada dla ciebie... inwencji twórczej tu nie wkładaj... no co innego na forum 40K :) tam to sie mozna wykazywać inwencja twórcza co nie miara, a nie jak tutaj qurde taki Blacksheep z takim czyms wyleci  :bored: :P :twisted:
Death to the False Emperor of Mankind"

"Jak coś nie idzie... wystaw wieksze działo..."

http://quiz.ravenblack.net/blood.pl?biter=Evesor - fajna wampirza gra...

Offline szafa

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2003, 12:16:16 am »
widac ze kolega juz zyje latem najblizszego roku.
tak cala sylvania powstanie pod wodza manfreda, bedzie wspomagac obrone middenhaimu, wraz z krasnoludami, przeciwko silom armii czarnych orkow i chaosu.
swoja obecnosc zapowiedzieli rowniez Malakai Makaisson wraz z szalonymi maszynkami i ekspedycja morskich elfow.
url=http://pl.youtube.com/watch?v=Kdc0x5dX1N4][/url]

Offline Młodszy Nieduży Brat

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2003, 12:19:35 am »
Morskich elfów. Rzecznych elfów. Niedorzecznych elfów.

Ktoś tu chyba za dużo czasu spedza na zabawach we fluff miast na radosnym trlaniu kosteczek...
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline szafa

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 22, 2003, 12:31:57 am »
smiej sie smiej...
ale zobaczysz jak co latem w kampanii burz chaosu wyskocza armie z bolcami w specialach, orlami i lothern seaguardami ze wsparciem magow, bedziesz kwiczal i turlal kostkami.
url=http://pl.youtube.com/watch?v=Kdc0x5dX1N4][/url]

Offline Młodszy Nieduży Brat

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2003, 12:34:33 am »
A do limited i tak nich ich nie dopuści... No po prostu zgroza. Trzęsę się na samą myśl...


Natomiast z niecierpliwością czekam na armię slayerów...
Z wszystkich nadętych śmierdzących i brodatych kurdupli ich kocham najbardziej...
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Gorthuar

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 22, 2003, 12:34:40 am »
Fluff nie wyklucza radosnego turlania kosteczkami, a forum powinno być po to, żeby można było się przerzucać nie tylko kolejnymi rosterami, ale też fluffowymi pomysłami.
Co do wciskania tu klimatu... trochę wcisnę na pewno, ale ten patetyczny język z pierwszego posta to u mnie żadkość.
Co do Mannfreda to wiem co zamierza, ale niezbyt mnie to interesuje. Najlepsze co możemy zrobić to przeczekać Wojnę Chaosu. Niezależnie od tego, kto wygra (a wygrają oczywiście siły dobra, bo inaczej GW nie zarabiałoby już więcej na WFB) obie strony mocno się wykrwawią i zostawią na polach bitwy mnóstwo 'rekrutów' do armii Lorda Nagasha! Tak Valten jak i Archaon będą świetnymi Wight Lordami ;-)


Lord Gorthuar de Veris
z Kultu Nagasha

Offline Młodszy Nieduży Brat

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 22, 2003, 12:39:23 am »
Cytat: "Gorthuar"
Fluff nie wyklucza radosnego turlania kosteczkami, a forum powinno być po to, żeby można było się przerzucać nie tylko kolejnymi rosterami, ale też fluffowymi pomysłami.


To do boju i powodzenia...
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline szafa

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 22, 2003, 12:46:58 am »
akurat ja obstawiam minor chaos victory, czyli upadek nordlandu, albo innej pomniejszej prowincji.
rozpiski z oka chaosu beda podobnie jak rozpiski kampanijne z 40k dopuszczane do turnieji, a na pewno do turnieji ktorych wyniki maja byc wysylane do gw jako czesc kampanii, moze sie uda mi poprowadzic z kolegami taka inkwizycje w sierpniu w warszawie.
url=http://pl.youtube.com/watch?v=Kdc0x5dX1N4][/url]

Offline Gorthuar

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 22, 2003, 01:05:48 am »
Cytat: "szafa"
akurat ja obstawiam minor chaos victory, czyli upadek nordlandu, albo innej pomniejszej prowincji.


Hmmm. Możliwe, ale nie wiem jak to sobie wyobrażasz... W końcu Chaos tak na prawdę nigdy jeszcze nie minął Kislevu w swoich inwazjach, a tu nagle zyskali by przyczółek (mały bo mały, ale jednak) w Imperium. Prowincja to nie to samo co planeta odizolowana całymi latami świetlnymi próżni od pozostałych planet.


Lord Gorthuar de Veris
z Kultu Nagasha

Offline Ulthran

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 22, 2003, 09:02:22 am »
A ja myśle, że Chaos się rozbije, po raz kolejny, o Kislev, czy o mury Praag czy Kislevu, ale dalej nie pójdą.

Może sie naczytałem za dużo Gotreka ;)

Offline Lawfulone

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 22, 2003, 09:36:26 am »
Cytat: "szafa"
smiej sie smiej...
ale zobaczysz jak co latem w kampanii burz chaosu wyskocza armie z bolcami w specialach, orlami i lothern seaguardami ze wsparciem magow, bedziesz kwiczal i turlal kostkami.


bolty w specialach to akurat minus-koknurencja dla dział...lepiej i bolty i działa...

osobiscie vampirkami tez stane VS inwazji...po chaosie juz nie bedzie czego jeść.same goes for my druchii-kogo bede mordował i nad czym przejmował władzę?

a ty lepiej sprawdź czy nadal masz poparcie tych samych lordów.moze juz mowisz tylko w swoim imieniu...a moze nasi 'wysłannicy' juz znaleźli wsyzstkich twoich popleczników??

assasin cienki moze i jest ale na kazdego lorda wysokich wystarcza...zwłaszcza pijanego.
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Saise

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 22, 2003, 02:16:05 pm »
Lii!  :(  Czym się przejmować? Archaon, jak każdy Kałasek, pozabija trochę, popali, pobrudzi - a potem i tak 'gdzieś przerżnie'! :D Czy to w Kislevie (kiesielu) czy też W Altdorfie (alt+torf) Ale i tak do Nehekhary nie dojdzie sukinkot :D  8)
lt;b>Batllecry of the Tzaangors:
'We'ree Change yourr life!'</b>

 

anything