Autor Wątek: poszukiwany eldarski Farseer  (Przeczytany 936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline q.dla.ty

poszukiwany eldarski Farseer
« dnia: Listopad 23, 2003, 10:24:14 pm »
witajcie
skoro wybrałeś ten temat to oznacza że dowodzisz eldarskimi siłami bo jeśli nie to znaczy że nas SZPIEGUJESZ!!! :twisted:
mam pewien problem: na allegro jest wystawiona aukcja(nie bede podawał jej numeru bo niechce nikogo reklamować) można na niej kupić trochę oddziałów i pojazdy, mnie samego nie jest stać by ją samodzielnie kupić wiec poszukuję Farseera który dopiero tworzy swoją armię (lub ostatnio poniusł straty w bitwie z tymi przeklętymi chaośniakami :o ) abyśmy sie jakoś podzielili tym co jest do kupienia. A ponieważ mogą to być długie i zażarte rozmowy to najlepiej jakby była to osoba z War-Saw, bo i przez WARPocztę nie trza bedzie przesyłać. Tak wiec obejżyj, pomyśl i odezwij sie do mnie

pozdrawiam
Queshanthil
he stars themselves once lived and died at our command...

Offline śmigło

poszukiwany eldarski Farseer
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2003, 10:26:14 pm »
ja tam jestem smierdzacym chaosnikiem wiec pewno cie szpieguje , ale udanych koalicji zycze
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline q.dla.ty

poszukiwany eldarski Farseer
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2003, 10:45:07 pm »
na ciebie parszywcu też przyjdzie pora gdy zginiesz z mojej reki i dziekuję za życzenia
he stars themselves once lived and died at our command...

Offline shirO_

Re: poszukiwany eldarski Farseer
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2003, 02:54:24 am »
Cytat: "q.dla.ty"
witajcie
skoro wybrałeś ten temat to oznacza że dowodzisz eldarskimi siłami bo jeśli nie to znaczy że nas SZPIEGUJESZ!!! :twisted:
mam pewien problem: na allegro jest wystawiona aukcja(nie bede podawał jej numeru bo niechce nikogo reklamować) można na niej kupić trochę oddziałów i pojazdy, mnie samego nie jest stać by ją samodzielnie kupić wiec poszukuję Farseera który dopiero tworzy swoją armię (lub ostatnio poniusł straty w bitwie z tymi przeklętymi chaośniakami :o ) abyśmy sie jakoś podzielili tym co jest do kupienia. A ponieważ mogą to być długie i zażarte rozmowy to najlepiej jakby była to osoba z War-Saw, bo i przez WARPocztę nie trza bedzie przesyłać. Tak wiec obejżyj, pomyśl i odezwij sie do mnie

pozdrawiam
Queshanthil


ja sie pisze... jestem z wawy na poczatek moje gg 1440605
pozdry
LOOD RUNS, ANGER RISES, DEATH WAKES, WAR CALLS!

 

anything