Autor Wątek: Woodstock  (Przeczytany 42317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Woodstock
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 01, 2004, 03:24:44 pm »
Cytat: "Zibi"
Garantuhills (pisze nazwe z glowy)
Carrantuohill (:
http://www.carrantuohill.art.pl/
Cytuj
EDIT: Nastepnym razem trzeba zrobic maly zlot forumowiczow na Woodstocku.
Czemu nie (;

Offline Zibi

Woodstock
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 01, 2004, 03:32:14 pm »
Cytat: "Ad'Ghe'Rheia"
Carrantuohill (:

No to przeciez mowie:)
BTW, Surmik nie byl czasem w Pokojowym Patrolu?

Anonymous

  • Gość
Woodstock
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 01, 2004, 03:44:51 pm »
Nic mi o tym nie wiadomo, mial jechac polowac na wieloryby.
ale moge zawsze spytac.

Offline burberry

Woodstock
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 03, 2004, 06:28:25 pm »
Hej, Zibi, możesz napisać, co było nie tak z Armią? To jeden z moich ulubionych zespół. To fakt, że niektóre teksty ich mi nie podchodzą, ale inne są z kolei świetne. Czy naprawdę wybrali nieodpowiednie piosenki?

A ludziska, piszcie, jak wrażenia z tej gigantycznej imprezy. :)
Bóg Cię kocha

Offline Josef Knecht

Woodstock
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 04, 2004, 12:09:18 am »
Nie byłem.

Armia wedle relacji grała przedewszystkim kawałki z najstarszych płyt, czyli 'sprzed' nawrocenia.
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Zibi

Woodstock
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 04, 2004, 05:29:49 pm »
Cytat: "Filarecki"
Hej, Zibi, możesz napisać, co było nie tak z Armią? To jeden z moich ulubionych zespół. To fakt, że niektóre teksty ich mi nie podchodzą, ale inne są z kolei świetne. Czy naprawdę wybrali nieodpowiednie piosenki?

A ludziska, piszcie, jak wrażenia z tej gigantycznej imprezy. :)

Przez pierwsze ok. 10 min. spiewali lalala, hej hej hej. Poza tym spiewaja o Jezusie i Maryi, co mi nie podchodzi.

Offline papiesz

Woodstock
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 04, 2004, 07:14:23 pm »
Podobno Budzyński zapodał dwie piosenki "starej" Siekiery i miał koszulkę "punk's not dead". Prawda li to ? No i słyszałem, że Dezerter też dał znakomity koncert. Ale cóż, słyszeć a być i widzieć to różnica   ;)
nothing positive only negative

Offline burberry

Woodstock
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 04, 2004, 07:26:53 pm »
papiesz - ta, grali między innymi "Gdzie ja tam będziesz ty" (świetna piosenka nota bene ;) ). Budzy miał tę koszulkę - z napisem "Punk's not dead". Może Zibi wiesz, jakie utwory jeszcze zagrali?

Aha, podaj tytuł piosenki, której tekst jest o Jezusie i Maryi  :bored: ...
Bóg Cię kocha

Offline papiesz

Woodstock 2005
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 18, 2005, 11:31:46 am »
5 - 6 sierpnia. kostrzyn nad odrą. wystąpią:
Die Toten Hosen
Beatsteaks  
Knorkator  
Pogodno  
KSU  
Raz Dwa Trzy
Lao Che \m/
Krzysztof Jaryczewski z gośćmi  
Without End  
Nocna Zmiana Bluesa
Scavenger  
2PU
 
a ponadto wybrane zespoły z listy zgłoszonych:
http://www.wosp.org.pl/przystanek/2005/?sid=22

oprócz fantastycznej muzyki: dużo brudu, kurzu, słońca, gówna w słonecznikach, ryczący owsiak ze sceny, niepowtarzalna atmosfera, wspaniała młodzież, dużo brudu, skoki na bungee, stoiska z płytami, kretyni z trąbkami, hare krishna, dużo brudu, luksusowa podróż pociągiem ze wspaniałą młodzieżą, brudny seks, alkohol, narkotyki, rock'n'roll, \m/ i wiele innych atrakcji.

niekoniecznie trzeba roztrząsać samą ideę i organizację tego festiwalu, bo to przerabialiśmy rok temu. jestem ciekaw kto z Was jedzie, co uważa na temat listy grających zespołów itp.

Sława!
nothing positive only negative

Offline Maciej

Woodstock 2005
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 18, 2005, 11:38:33 am »
Pogodno - okej 8)

Odpuszczam sobie, już nie te lata na tarzanie się w błocie ;)

SŁAWA!
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Clayman_

Woodstock 2005
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 18, 2005, 12:19:44 pm »
nie jade

brudasie
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline papiesz

Woodstock 2005
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 18, 2005, 12:47:23 pm »
a kto powiedział, że ja jade ?  :)

ale na corruption to byś pojechał jakby znów zagrali ?  ;)
nothing positive only negative

Offline Raven

Woodstock 2005
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 18, 2005, 07:51:28 pm »
Pojechałbym, ale o ile mi wiadomo, ideą zabawy na woodstock jest podobno imprezowanie bez narkotyków i alkoholu, a niestety w większości muzykę która tam będzie(w większości! ale niektóre pozycje są spoko) ciężko strawić bez którejś z tych rzeczy w dużych ilościach. Jedyne co mnie kusi to fakt,że to impra za darmo.
Dużo ciekawiej prezentuje się tegoroczne Castle Party, które jednak odpada z powodu horrendalnych cen. Za jedno Castle Party w całości mógłbym się bawić przez cały rok.
A sam wyląduję pewnie na zabawie w Chełmie 12-14 sierpnia. Przystepna cena(30zł), przystepna cena alkoholi, i kupa koszmarnej heavy/death/black metalowej rzeźni i łupaniny. nap*****lanki z kibolami i noclegi pod sklepem z piwem w oczekiwaniu na jego otwarcie to to co jest w wakacjach najpiękniejsze.
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline login

Woodstock 2005
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 18, 2005, 09:20:22 pm »
Lao Che, Pogodno, naprawdę ciekawie się zapowiada.
Brakuje mi tylko pustek, a byłbym wniebowzięty(jeśli chodzi o polską muzykę).
Die Toten hosen, niestety(moim skromnym zdaniem) legenda; beatskeaks- jedna sympatyczna piosenka, kiedyś słyszałem, że wokalista zaczynał jako słodki piosenkarz popowy, to ciekawe.
Ale i tak wspaniale byłoby posłuchać na żywo Gusłów i Powstaniów Warszawskich, Pielgrzymków Psów, Tequilów i Hajle Silesjów.
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline papiesz

Woodstock 2005
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 18, 2005, 09:25:41 pm »
no właśnie. dla mnie koncerty zespołów lao che czy pogodno powinny odbywać się w jakichś klubach, bardziej kameralnie. trudno się wczuć w klimat przy takiej ilości ludzi, (z których wielu nie kuma o co chodzi)pośród kurzu, 50 metrów od wysokiej sceny.
nothing positive only negative