trawa

Autor Wątek: Warhammery w supermarkecie?  (Przeczytany 7126 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dr. Sebastian

Warhammery w supermarkecie?
« dnia: Grudzień 05, 2003, 07:25:52 pm »
Ostatnio krążą plotki, że za 2 lata warhammery będą sprzedawane w supermarketach. Ja myślę, że to jest poprostu "zeszmacenie" naszego hobby. Wytłumaczę o co mi chodzi:
Nasze hobby, czyli WFB, Warhammer 40,000 itp. są aż do dzisiaj bardzo żadkim i bardzo szlachetnym zainteresowanie. Żadko kto wie czym jest gra figurkowa. Pojawienie się na w supermarketach figurek, makiet, farb, spowoduje, że gry bitewne staną się taką grą jak warcaby.
A co wy o tym myślicie?
amięć jest mym wzrokiem...

Offline yanczi

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2003, 08:01:20 pm »
Mam pytanie gdzie mieszkasz ?? bo do akeij wiochy jak wawa takie plotki nie doszly :D:D:D  a pozatym jak o mnie chodzie (fantazjuje) to zalezy od ceny liczy sie gra a nie 3 minuty kupienia....
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline Dr. Sebastian

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2003, 08:05:10 pm »
Wypraszam sobie.
A pozatym w wawie też taka plotka krąży...
amięć jest mym wzrokiem...

Offline bleble

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2003, 08:10:04 pm »
Fajna plotka  ,dzieciaki z mojej dzielnicy by w kolejce do mnie staly czy nie kce kupic muahahahahah , latwa kase na ziolo by mieli  ;)

Offline Ogoo1

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2003, 08:12:32 pm »
Panowie szlachta moment!!
Miejsce w którym kupujemy jest szalenie ważne. Stówa w kieszeni, wchodzisz w zaułek gdzie normalni ludzie wolą się nie zagłębiać. Powoli zbliżasz się do drzwi, wsłuc**jąc się w gwar rozmów, przekleństwa i turnlanie kostkami. Łapiesz za klamkę, wbijasz się do ciepłego sklepiku kiwając głową co niektórym znajomym.......

Panowie tak się rodzi cała kultura WFB!!

Pozdrawiam

Offline Dr. Sebastian

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2003, 08:17:44 pm »
Właśnie!
Figurki nie powinny koło pomidorów po przecenie!
Im bardziej nieznane hobby tym ciekawsze.
amięć jest mym wzrokiem...

Offline DIJKSTRA

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2003, 08:18:02 pm »
ja chce figurki GW w moim Le'clercu...
U KLUX DZBAN rulez!!!

What's the point of being a BOSS, when u can't bash things???

Offline Finfarin

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 05, 2003, 08:31:44 pm »
Cytuj
Im bardziej nieznane hobby tym ciekawsz

Bzdura :lol:

Ja nie mam nic przeciwko - wiele by to nie zmienił, karty sprzedawane są m.in w Empiku- a przecież gracze nadal odwiedzali sklepy.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Quarion

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 05, 2003, 08:34:57 pm »
Cytuj
Panowie szlachta moment!!
Miejsce w którym kupujemy jest szalenie ważne. Stówa w kieszeni, wchodzisz w zaułek gdzie normalni ludzie wolą się nie zagłębiać. Powoli zbliżasz się do drzwi, wsł@#%&!ąc się w gwar rozmów, przekleństwa i turnlanie kostkami. Łapiesz za klamkę, wbijasz się do ciepłego sklepiku kiwając głową co niektórym znajomym.......

Panowie tak się rodzi cała kultura WFB!!

Pozdrawiam
No tu się zgadzam ,ale jeśli nie ma takiego miejsca w twojim mieście to musisz zamawiać figurki z neta a tu nie jest alni klimatycznie ,ani tanio (12 zł za przesyłke). Fugurki do warhammera powinny być w specjalistycznych sklepach ,a nie w supermarketach. Ale jeśli mam wybierać między supermarketem a netem wybrałbym chyba supermarket (klimat ten sam ,a nie trza za wysyłke płacić)

Offline Blacksheep

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2003, 08:47:46 pm »
eee...mysle ze jest to z kilku przyczyn niemozliwe. przede wszystkim supermarketowi by sie to nie oplacilo, bo po co maja handlowac czyms drogim i nieznanym??? trzebaby bylo zareklamowac...kto przy zdrowych zmyslach bedzie w tym kraju reklamowal figurki warhammera? w innych krajach nawet nie sa reklamowane a sprzedawane w sklepach Games Workshop.
 nikomu nie bedzie sie nawet chcialo tego rozprowadzac gdzie indziej niz to jest teraz...
 ja wciaz mam cicha nadzieje ze kiedys sklepy GW dojda do nas....

Offline Skrolk

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2003, 09:09:59 pm »
Jesli ceny figurek nie spadną o jakieś 50% to dalej będzie to elitarne hobby:P No na pewno w Polsce...
Przyjdzie jakiś niewtajemniczony maluch do supermarketu i będzie pytać panią na wrotkach jaka jest najlepsza armia w warhammerze... Coś tego nie widzę;)
Ale przydałoby się trochę rozpowszechnić to hobby... Cierpimy na niedobór graczy:(
ttp://picasaweb.google.pl/vocart - moja galeria

Offline Quarion

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 05, 2003, 10:11:15 pm »
No stanieć to figurki by mogły bo teraz są cholernie drogie. Ale w Empikach bardzo chętnie bym widzał figurki do warhammera. Kiedys było u mnie w miescie pare sklepów z figurkami ale z powodu braku chetnych do kupna zwinięto interes i teaz musze se wszystko z neta zamawiać.

Offline rea

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 05, 2003, 10:14:11 pm »
warhammer w markecie BŁEE aż mnie zgięło...nie wiem przestałbym pewni zbierać bo to by było zło ostateczne,już mnie krew zalewa kiedy w składnicy harcerskiej jakaś stara babcia próbuje mi wmówić jak to ona się na wfb zna o wogóle i że  shaman skinków jest lepszy od slanna bo jest mały i trudniej go trafić i zapewne by wygrał bo jest zwinniejszy...
a jak bym jescze musiał rozmawaić z panią na wrotkach to bym chyba nie wyzył.
ale faktem jest ,że figurki powinny być łatwiej dostępne ,tylko żeby je mądry sprzedawca "udostęoniał".

Offline Pokpoko

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 05, 2003, 11:07:52 pm »
a ja jestem ZA..wiem ze szanse na to sa ZEROWE...ael pomarzyć można..ceny musiałyby spaść..moznaby kupic wszystko na miejscu a nie włóczyć sie po mieście szukając CA nowego bo akurat wyszło...no i jak mówiłem..musiałoby staniec..i graczy by przybyło...co prawda smarków tez ale cóż..część z nich wyrosłaby na normalnych graczy..tak!niech żyje egalitaryzacja naszego hobby!!

Offline KOOBA.84

Warhammery w supermarkecie?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 05, 2003, 11:46:04 pm »
Dla wszystkich niedowiarkow: W glownym punkcie sieci sklepow El Corte Ingles (sa to raczej domy towarowe, pietrowe - mozna znalezc wszystko: od zarcia, poprzez perfumy, ciuchy, muzyke, sprzet AGD/RTV po meble - wszystko raczej sredniej i wysokiej jakoscie, bez miejsca na chlam i buble) w Barcelonie napotkalem rowniez na stoisko z WFB i WH40k. Co prawda nie jest to jakistam markecik pokroju Biedronki, ale jednak. To o czym piszecie JUZ JEST FAKTEM w krajach Unii Europejskiej. I napewno nie mam zwid, bo zakupione tam przeze mnie liche purple i snot green nadal sa ze mna. Acha - byl wtedy wrzesien 2003, jesli kogos to interesuje.

Osobiscie, jesli to bedzie w sklepach tego typu co hiszpanskie El Corte to jestem za, tyle, ze u nas chyba jeszcze takich nie ma... No i niestety -mialbym problem z utrzymaniem lapek na uwiezi... Farbki sa takie male, a kieszenie mojej kurtki taaaaakie przepastne  :twisted:  

-"Kupiles chleb i pomidory? Daj mi reszte z tych 100 zlotych."
-"Eee... mamo... Eee, bo wiesz... eee... przechodzilem obok pomidorow i zauwazylem... eee..."
iech zyje krol!


 

anything