Autor Wątek: Jeśli nie Fallout, to co...  (Przeczytany 11635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline koryntianin

Jeśli nie Fallout, to co...
« dnia: Styczeń 03, 2004, 08:41:51 am »
Pewnie nie doczekamy się w najbliższym czasie F3. W związku z tym mam do Was pytanie: czy znacie jakieś inne gry komputerowe w klimatach postapokaliptycznych? Polecicie coś?  :roll:
adciąga zagłada! Biegnij do Schronu Nowej Gildii na http://schron.gildia.com/

Offline dune

Re: Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2004, 10:52:40 am »
Cytat: "koryntianin"
czy znacie jakieś inne gry komputerowe w klimatach postapokaliptycznych? Polecicie coś?  :roll:

Ostatnio grałem w "Soldiers of anarchy" - klimaty postapok. - ziemia po wojnie, kilku gosci przeczekało w schronie i wychodzą na zewnątrz...
Kolekcjonuje się ( zdobywa na wrogu ) uzbrojenie: od pistoletów, poprzez wyrzutnie rakiet aż po śmigłowce, czołgi itp. Oczywiscie mamy dość ciekawą historię - szukamy winnych zagłady, po drodze wykonujemy różne misje ( jest ich chyba ok. 20); pomagamy zwykłym ludziom ale też bandytom ( jeśli mamy w tym cel). Dla mnie była to na tyle dobra gra, że po skończeniu zacząłem grać od nowa.
Ale ostrzegam to nie rpg ale raczej rts.

Offline Adam Waśkiewicz

Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2004, 11:31:08 am »
Twilight 2000, bardzo stara i uboga graficznie gierka na podstawie erpega pod tym samym tytułem.
 
 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Sir Szmer

Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2004, 01:16:23 pm »
http://www.staregry.pl/gry/518

Burntime, klimat sie zgadza, niektórzy uznaja ta gre za 1 czesc Fallouta nie wiem... nie gralem, chetne sie dowiem czegos wiecej
-Ojcze, kraza plotki o czarach.
Idz tam i wszystkiemu zaprzecz."

Offline Mashine

Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2004, 12:06:16 am »
Red Line- gierka swego czasu byla w empiku za 99 zl, ale jakos szybko zniknela. Podobno w klimatach postapokaliptycznych, zapowiadala sie dobrze ale nie mialem okazji pograc.
o ja, wasz stary dobry Sighrolf :P

Offline Rincewind1

Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2004, 12:07:57 pm »
No cóż. Z nowszych-#D grafa, i za darmo- mój topic, odsyłam- WarZone. Oprocz tego, ta gra ma wyjsć dopiero: Gaja*cośtam*. No i ten mod do Batlefielda-vide mój topic. UFO: AFtermatch- Genialna gra, jest teraz w CDA
Kiedy jest 6 przeciwko 600 000, wiadomo kto wygra(...) Tych 6)"-TwoFlower(niepoprawny optymista)
"Anger leads to hate, war leads to pain"-Me and Yoda

Kto lubi Imperium i Fett'a? sto...2000...10.000... dobra, dobra, bo z liczeniem nie nadążam :)

Offline Dinki

Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 29, 2005, 11:00:55 pm »
Dark Earth
Gierka była fantastyczna. Taka brudna grafika. I strasznie mroczna. Wydarzenia dzieją się w tak odległym czasie, że ludzie nie pamiętają już przedmiotów z naszego, dzisiejszego świata (np: dostajemy dziwnaczny przedmiot, płyte cd:) ). Nie są w stanie powiedziec co spowodowało ów klęske poprzedniego świata ale my możemy sie domyślać :)
Połączenie średniowiecznego brudu i mrocznego klimatu zamku(bo tak wygląda siedziba, w której dzieje się gra) z dawno zapomnianą nowoczesności.

Fantastyczna gra, jednak młodzieńcza ciekawośc i test przeprowadzony na wytrzymałość płytki zakończył się nie pomyślnie i nigdy gry nie przeszedłem.:(

Ostatni szukałem ale nigdzie nie ma tej gry:(

Offline Cervantes

Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2005, 06:45:23 pm »
Z najnowszych gierek polecam HL2. Gra sama w sobie nie jest osadzona w post-nuklearnym swiecie, ale jest w niej mnostwo miejsc i motywow, ktore od razu przywodza na mysl Fallouta, czy Stalkera. Chodziazby jazda Buggy rodem z Mad Maxa, czy bieganie z grupa partyzantow po zdewastowanym miescie. A scenerie przez wieksza czesc rozgrywki tworza wraki samochodow, tabory kolejowe, fabryki, slowem iscie stalkerowskie klimaty.
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

***

  • Gość

Offline Silencer

Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2006, 10:48:36 pm »
Tyle, zę na niemal wszystkie z nich TEŻ przyjdzie jeszcze poczekać, a ich wydanie jest w niekótrzych przypadkach jeszcze mniej prawdopodobne niż Fallout 3 ;)
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Goldtear

Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 03, 2006, 10:19:10 am »
Czy ktoś może wypowiedzieć się w sprawie gru Metal Heart Bunt Replikantów. Słyszałem że jest ona wzorowana na Falloucie? Ze też 2D, system turowy walki, też kropeczki odnośnie ilości akcji.

Ale niektórzy mi odradzaja? Że shit, że wtórny , że mało można wpływać na losy świata, że straszny poziom trudności, już w drugiej walce w dwóch turach rozwałkowują bohaterów serjami z jakiejś broni energetycznej?

Ktoś w to grał?

***

  • Gość
Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 04, 2006, 05:02:55 pm »
Recenzja gry "Metalheart: Bunt Replikantów (kliknij) na GGK, autorstwa przyjaciela wilków- SirAlexandra ;) Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, nie wiedzieć czemu nie pojawił mi sie żółty znaczek :|

Offline Goldtear

Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2006, 09:37:00 am »
To już czytałem, Mówiąc szczerze to jest to najbradziej pozytywna recenzja o tej grze w necie.

Ja już sobię ją kupiłem i jest zapóźno żeby narzekać. Narazie nienarzekam, klimacik bardzo zbliżony do Falouta choć dziejący się na Procjonie  ;)

Chwilowo unikam starć ze strażnikami imperium bo to chol... blaszane puszki i trudno im sie odbrać do pupy. Szczególnie że jeszcze nie znalazłem źródła na naboje....

Offline Goldtear

Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 07, 2006, 11:19:58 am »
Źródło naboi znalazłem. Niestety najlepszymi są wrogowie. Pestki kosztuja bardzo dużo a to odstrasza od strzelania seriamii.

Imperialnych nadal unikam..... Oni mają po 500 życia gdy ja 150 - 200.
Ciekawe jest natomiast że klikając z altem można prawie każda postać przyłączyć do drużyny. Może pryłaczę do sześcioosobowej i kupa ich załatwię  :badgrin:

Zaskoczył mnie szef zawiadowców który zlecił mi zdobyc 5 ogonów skorpionów a ja je kilka misji wcześniej sprzedałem i nie wiem czy są do odzyskania.

Offline Goldtear

Jeśli nie Fallout, to co...
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 15, 2006, 12:40:57 pm »
Dalej gram w ta grę ale zaczyna mnienudzić bo jeszcze nie znalazłem sposobu na opószczenie miasta. Mapa świata i rozwiązania losowych spotkań podobno bardzo zbliżona do Fallouta.

Gra faktycznie posiada sporo błędów. Mój dołączony robotnik nafciarz "odmówił" współpracy odnośnie ataku wręcz. Obecnie służy w druzynie jako muł do noszenia sprzetu i w krytycznych sytuacjach jako granaciarz (rzuca dwa granaty i jest spokój  :badgrin: ). W ten sposób pokonałem większość Strażników w mieście choć to raczej kosztowna forma likwidacji wrogów.....

 

anything