trawa

Autor Wątek: BITEWNY LOTR W KIOSKU  (Przeczytany 92445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Christoph

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 25, 2004, 08:12:19 pm »
Swoją drogą autorzy filmu wszystko to co było u Tolkiena sobie ładnie podzielili - tu gobliny, tam orki, itd  :P Z tego co pamiętam z książki, np. w Morii mieszkali też urukowie :giggle:
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline pc1

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 25, 2004, 08:33:56 pm »
A mnie sie wydaje, ze URUKOWIE nie mogli mieszkac w Morii z prostego powodu.

Zostali stworzeni przez Sarumana poprzez skrzyzowanie ORKOW z ELFAMI (na pewno nie z ludzmi - Saruman polaczyl najdoskonalszych z najbrutalniejszymi)

Offline Christoph

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 25, 2004, 08:43:50 pm »
" - Bardzo wielu orków! Niektórzy wielcy i groźni, ciemni Urukowie z Mordoru. (...)"

To był cytat z "Drużyny Pierścienia", słowa Gandalfa wypowiedziane w Morii. Dysponuję najgorszym dostępnym tłumaczeniem tej książki  :bored: , ale myślę że w oryginale też pisało o urukach ;)
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline wedge

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 26, 2004, 10:20:51 am »
U mnie jest już druga część pisemka... jakoś nie widziałem żeby ludzie się o nie zabijali ;)  :P
Nareszcie zaistnieły statystyki modeli bo już myślałem że się bez nich obejdzie ;)
tone and Steel

Offline pc1

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 26, 2004, 11:12:19 am »
Dobra 1 sztuka jest, druga przyjdzie w prenumeracie.

Bardzo ladnie wykonane figurki :)

Offline Gordek

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 26, 2004, 11:15:15 am »
Sorrki, że powtarzam za innymi, ale czy nie wiecie, kiedy ma przyjśc prenumerata?
i][...] Nie przejdziesz (...) Jam jest sługa Tajemnego Ognia, władam płomieniem Anoru.  
 Nie przejdziesz. Czarny ogień na nic ci się nie przyda, płomieniu z Udunu. Wracaj w cień!
 Nie przejdziesz! [...][/i]

Offline Wosho

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 26, 2004, 11:24:52 am »
Hej dzis bylem w empiku i widzailem drugi numer:):):)

Offline Rav-SD

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 26, 2004, 11:47:17 am »
NO Właśnie 2 numerek w kiosku a prenumeraty ani widu ani słychu :x Na pytanie kiedy bedę otrzymywał prenumerate DeAgostini milczy :wall:





Dajcie posta zaraz jak ktoś otrzyma tą prenumerate!
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Glorfindel

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 26, 2004, 01:38:25 pm »
Cytat: "pc1"
A mnie sie wydaje, ze URUKOWIE nie mogli mieszkac w Morii z prostego powodu.

Zostali stworzeni przez Sarumana poprzez skrzyzowanie ORKOW z ELFAMI (na pewno nie z ludzmi - Saruman polaczyl najdoskonalszych z najbrutalniejszymi)


a skad ta rewelacja?
moze skrzyzowal ich jeszce z entami i Valarami albo Balrogiem?
 :wall:  :wall:  :wall:  :wall:  :wall:  :wall:  :wall:  :wall:  :wall:
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Maximus

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 26, 2004, 01:56:28 pm »
A u nas (w Katowicach) nie ma juz tej gazety w zadnym kiosku no.... Ja nie wiem ale chyba oni dają po 3 egzemplarze na kiosk.  :(  A poza tym dzwoniłem do deAgostini i nic sie nie dowiedziałem o prenumeracie.... Oni nic tam nie wiedzą :|
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Rav-SD

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 26, 2004, 03:47:42 pm »
I kupiłem w kiosku drugi numer, nie wytrzymałem a pozatym i tak gram dobra stroną więc dodatkowe wzmocnie mojej armi nie zaszkodzi :)  Odrazu spokojniej czeka sie na prenumerate ;) Co do zawartości merytorycznej gazetki jest OK, nawet propozycja malowania figurek jest dlamnie bardzo zadawalająca :)
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Maximus

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 26, 2004, 04:12:10 pm »
Chyba nie doczytałes do konca drogi przyjacielu!
Ten numer gazetki o Władcy jest wręcz kompromitujący! po pierwsze wojownicy gondoru są opisani jako Rohańczycy ze zdj. Gondoru A po drugie techniki malowania są beznadziejne! Pokazane na zdjęciach figurki są malowane przez ludzi z GW. A rozdział dotyczący malowania przedstawia gondorczyka i elfa wysokiego rodu pomalowanego przez tych z DeAgostini chyba, bo figurka jest raczej karykaturą prawdziwego elfa. Ogólnie rzecz biorąc zawartość 2 numeru jest dla mnie nie zadawalająca. Nie kupiłbym jej gdyby nie te kilka figurek. Mam nadzieje ze 3 numer z Urukami bedzie lepszy, bo na 100% go kupie. Numer 3 bedzie  opłacalny bo 10 Uruk Hai- 23 zetka, a w sklepie 20 Uruków jest za 70zł po nowej aktualizacji cen. Jednym słowem gazeta jest dla takich dzieci ktore przychodzą do Barda i pytają czy są już pomalowane figsy.
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Rav-SD

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 26, 2004, 04:54:53 pm »
Z tym babolem, że Gondorczyk jest opisany jako Rochańczyk to nie zauważyłem i masz racje jest to kompromitacja :o A co do malowania nadal twierdze , że jest ta propozycja zadawalająca, nie każdy ma praktyę i talent w malowaniu i wychodzi mu idealne cieniowanie itp.  Ja osobiscie mam srednią praktykę 60% moich figurek do W40k malował mój kumpel(bo jest w tym naprawde dobry) ale co nie co umiem. :)  Chciałem podejść do oceny bardziej obiektywnie :) Może takie dzieci co pytają się o pomalowanie figurki, widząc tą propozycje pomalują figsy same a to już jakiś początek. Ja malując jakąkolwiek figurke z LOTR-a sugeruje sie filmem i tylko nim.
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Maximus

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 26, 2004, 05:08:23 pm »
Najlepiej byłoby gdyby od razu starali sie malować tak jak byc powinno.
Ale coż gracze WH nigdy sie nie doczekali by ich bitewniak trafił do wszystkich kiosków w całej Polsce i może to ten bol :D :) .
Ale tak na poważnie to tylko praktyka może pomóc w nauce malowania. Wielu ludzi gra we władce juz od wielu lat. Jeszcze raz powtarzam ze tylko nieliczni ( z tych którzy kupują gazete firmy DeAgostini ) bedą grali we władce. Podejrzewam że kupią jeszcze kilka numerów i na tym sie skończy. Od lutego w Katowicach rusza liga Lotra i to nie są żadne żarty, to będzie prawdziwa męska gra ( bez obrazy dla kobiet które grają w jakiekolwiek bitewniaki :)  :giggle: )
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline mic

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 26, 2004, 05:30:26 pm »
ten drugi numerek moim zdaniem jest dobry, sa statystyki, scenariusz, chociaz to prawda ze malowanie figurek jest porazka w tym pismie, wogole ktos zauwazyl ze polowa zostaje niepomalowana?? :o straszne... a pozatym to jestem zadowolony. musze sie nauczyc malowac :(