trawa

Autor Wątek: Zasady, uwagi, pomysly...  (Przeczytany 5439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiśnia

Zasady, uwagi, pomysly...
« dnia: Styczeń 07, 2004, 08:34:44 pm »
Ten temat ma za zadanie pomóc w nam kontakcie, przez co mam nadzieję uprzejemnimy życie na tym forum. Tu proszę umieszczać wszystkie pomysły, uwagi itp na temat forum, jego użytkowników i moderatorów.

No i jak w temacie zasady.
1) Staramy sie unikać dublowania tematów, jezeli się zdarzy po prostu połącze nowy z istniejącym wcześniej (wnoszony coś nowego) lub skasuję (wszystkie inne).
2) Nie przeklinamy! Przekleństwa będą na początku usuwane z postów, a jeżeli to nie poskutkuje, to zaczną znikać całe posty z przekleństwami.
3) Szanujemy język ojczysty.

Na początek to by było tyle :)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline High Elf

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2004, 01:22:57 pm »
Wg. mnie powinien powstać dział rad i porad dla początkujących multiplayerowców. Ktoś bardziej doświadczony mógłby wprowadzić innych do sieci przez założenie nowego serwera tylko dla forumowiczów. Jest to może nic nowego ale przydałoby się. Ja potrzebuję np. pomocy w NwN ale to szczegół i w tej chwili nie to się liczy bo jeśli o to by mi chodziło to założyłbym nowy temat.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline wiśnia

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2004, 07:18:12 pm »
Podoba mi sie ten pomysł, tylko potrzebujemy kogos kto by się tym zajął. Ja się na tym nie znam, a w multi gram tylko w sieci lokalnej. Poza tym potrzeba by kilku serwerow, chyba ze ktos umie stworzyc jeden dla FPS, RTS i cRPG.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Falcon

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2004, 09:01:55 pm »
pomysł ciekawy, jednak i tak nie mam zbyt wielkich szans na zkożystanie z niego ( ech te przeklęte modemy) ale może kiedyś...
ttp://s10.bitefight.pl/c.php?uid=35130

http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=38420

Offline Grim

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2004, 09:11:05 pm »
Pomysł ok,w dechę i wogóle.Aczkolwiek nie pomogę zabardzo bo w multi to tylko w Starcrafta grałem :(  Pozatym jest tu wiele tematów bardzo starych już,np. ze stycznia 2003 do których już nikt nie zagląda.Może by je tak usunąć? Chociaż jeśli nie przeszkadzają to mogą być :)
color=maroon]"You are armoured by the Emperor himself. Righteousness is your shield. Faith your armour and Hatred your weapon..."[/color]

Offline wiśnia

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2004, 07:52:09 am »
Ze starych tematów usuwam tylko te, które straciły swoją ważność, czyli typu kupię/sprzedam, szukam pliku. Poza tym są ludzie, którym przeszkadzałoby, że zniknęło im kilka postów.

P.S.
Szwankujące wątki
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Baldwin

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2004, 10:36:00 am »
O tak - usunięcie tematów, które zawierają po kilka postów i są od, powiedzmy, pół roku nieaktualne jest przednim pomysłem.Mniej  śmiecia = łatwiej znalezc interesujace użytkownika tematy.

Offline Khorne

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 12, 2004, 06:21:26 pm »
a ja mysle ze moglby byc topic z adresami solucji do gier-bardzo by sie przydal
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Falcon

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 12, 2004, 07:24:13 pm »
jak już solucje to może dodać do tego kody i porady forumowiczów...
ttp://s10.bitefight.pl/c.php?uid=35130

http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=38420

Offline Baldwin

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 12, 2004, 11:34:48 pm »
Mozna by też stworzyć zupełnie nowy temat w którym użytkownicy mogliby zadawać wszelkiej maści pytania dotyczące gier(jak coś przejść, zrobić) i całej ich otoczki(gdzie dostać,wymagania sprzetowe itp).
Pozwoliłoby to zahamować ciągłe powstawanie tematów dot. jakiegoś jednego,wąskiego zagadnienia, które straszą potem w ilościach hurtowych np 4 postami...

Offline High Elf

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 13, 2004, 02:08:24 pm »
Całkowicie zgadzam się z Baldwinem. Tylko jest problem - jak uniknąć mieszania się ze sobą różnych problemów. Czy w jednym temacie zmieści się tyle rad i pytań? Jak uniknąć braku czytelności?
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Khorne

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 13, 2004, 08:55:56 pm »
to moglbyby byc topic ,na ktorym moze pisac tylko mod,w ktorym bylyby adresy stron z solucjami
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline wiśnia

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 19, 2004, 07:52:04 pm »
Cytuj
3) Szanujemy język ojczysty.


Dziś dodałem nowy punkt do naszego małego regulaminu. Jeżeli w jednym poście pojawi się dużo błędów, zostaną one zaznaczone i pozostawione do przemyślenia i poprawienia :) Poza tym miło by było, jakby wszyscy pisali używając polskich liter, a unikali niepotrzebnych zapożyczeń z innych języków.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Deytonus

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 10, 2004, 08:11:20 pm »
Co do tematu z poradami - myślę, że można by tam umieszczać "oferty" graczy, którzy chcieliby dawać porady .Wtedy delikwenci szukający porad i solucji po prostu nawiązywali by kontakt z tymi "nieszczęśnikami" ;) .
 Aby nie zaśmiecić tematu, powinna bć tam wprowadzona ścisła kontrola, a nawet godzina policyjna ;)

Offline wiśnia

Zasady, uwagi, pomysly...
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 10, 2004, 08:37:55 pm »
Pomysł wprowadzony w życie, teraz zobaczymy czy się sprawdzi.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone