Autor Wątek: Imago  (Przeczytany 3261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baylay

Imago
« dnia: Styczeń 08, 2004, 03:40:03 pm »
Mam pitanko. Dwa tygodnie temu zamówiłem komiksy w Imago. Nie to żebym się denerwował , ale chciałbym mieć już Fasta i inne w domku. Jak długo się tam czeka na realizację?

Offline turucorp

Imago
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2004, 04:33:25 pm »
powinienes miec juz od dawna w domu  :x :?  :cry: chociaz sa jeszcze inne mozliwosci:
-zle zlozyles zamowienie (wbrew pozorom to sie zdarza czesto, widzialem pare takich kwiatkow w Imago typu samo imie i nazwisko albo imie, nazwisko i ulica bez miejscowosci :? - bywa jak sie pisze maila)
-czesc wysylki jest opozniona ze wzgledu na jakies remamenty i pare innych spraw
na szczescie jestem bardziej interaktywny (przynajmniej chwilowo) od moich ulbionych wydawcow, jak ci bardzo zalezy to wrzuc mi jakies dane na priva to sprawdze i dam znac.
nie bede przepraszal w imieniu Imago (ja tylko rysuje) ale moge pomoc (dziwne, zazwyczaj nie zawodza :wall: )

Offline turucorp

Imago
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2004, 09:16:16 pm »
dobra, zadzwonilem, zapytalem i wiem co sie robi w takich sytuacjach;
po prostu wez i wyslij maila do Imago z zapytaniem, bedzie najszybciej :)

Offline Baylay

Imago
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2004, 01:51:03 pm »
Tra tatatata!!!! Dostałem!!! Dzięki za pomoc, właśnie mialem z skorzysztać z rady , gdy listonosz przyniósł mi paczuszkę!!! Pierwszą część Fasta połknąłem od razu. Faktycznie trochę się różni od zerówki (tak sobie wcześniejsze wydanie nazywam...). Z drugą się narazie obwąc**ję... To taka moja gra wstepna z komiksami , książkami i płytami , na kóre niecierpliwie czekam... Tak w ogóle to jak można trafić do tego miasta?

Offline mykupyku

Imago
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2004, 01:55:56 pm »
OT słowo obwąc**je jest dyskryminowane niesprawiedliwie na forum

chvjowo działa cenzura :)
opyright by mykupyku

Offline turucorp

Imago
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2004, 02:44:00 pm »
Rada byla uniwersalna, w razie takich problemow polecam kontakt mailem, przynajmniej w Imago (com.pl ;) ) zawsze sprawdzaja i odpowiadaja.
Na pytania odnosnie Fasta odpowiadam zawsze chetnie ale we wlasciwym temacie :P
Odradzam obwachiwanie niektorych komiksow (szczegolnie kolorowych), moj mozna :)
btw; najladniej pachnialy te w Świecie Młodych (powaga).

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
Imago
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 09, 2004, 02:44:43 pm »
Cytat: "Baylay"
Faktycznie trochę się różni od zerówki (tak sobie wcześniejsze wydanie nazywam...). Z drugą się narazie obwą@#%&!ę... To taka moja gra wstepna z komiksami , książkami i płytami , na kóre niecierpliwie czekam...?


wesoły ten filtr bluzguf ...jusz nawet obwąchooyę nie można napisać normalnie

rac**ję głosy i szachruję na korzyść moih szac**jąc pszeciwnikuf, abstrac**ję, nasłuc**ję co w komiksowej trawie piszczy....ehh starczy tego flirtu z filtrem....

tłumaczenie: rahooyę głosy.......moih szahooyąc ......abstrahooyę, nasłuhooyę....
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

Offline Maciej

Imago
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2004, 04:38:04 pm »
OKI!
Mamy topik o IMAGO. Jak wiemy, zaczynają też coś wydawać 8) .
Więc mam pytanko. Cóż takiego  będą wydawać oprócz kolejnych Fastnachtspielów??????
Można poznać jakieś plany???? :giggle:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline turucorp

Imago
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 09, 2004, 04:57:30 pm »
wkrotce :twisted: (znaczy sie w zapowiedziach na marzec), spoko, bedziecie bardzo zadowoleni.
aha, bardzo prosili zeby uzywac nazwy Imago.com.pl bo to pelna nazwa,  przy oficjalnych infach oczywiscie.

Offline rekin

Imago
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 10, 2004, 03:00:32 pm »
Czy znacie inne sklep komiksowe w necie poza tymi wyluszczonymi w Linkowni na stronie ? Które sa godne zaufania i ktore polecacie ?

Offline turucorp

Imago
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 10, 2004, 06:14:26 pm »
Cytat: "rekin"
Czy znacie inne sklep komiksowe w necie poza tymi wyluszczonymi w Linkowni na stronie ? Które sa godne zaufania i ktore polecacie ?


a dlaczego to pytanie zadajesz akurat tutaj?

Offline rekin

Imago
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 10, 2004, 07:46:28 pm »
Poniewaz nie widze sensu zasmiecania forum dodatkowym tematem, kiedy problem dot. kupowania przez net byl wczesniej poruszany. Tak, wlasnie w tym temacie.

Offline turucorp

Imago
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 10, 2004, 09:37:24 pm »
a nie ma tematu "Ksiegarnie komiksowe"?
Bo ja nie widze sensu zasmiecania tego tematu tzw. OT
W tym temacie rozmawiamy o Imago jako o wydawcy i ksiegarni a nie o wszystkich ksiegarniach.

Offline mykupyku

Imago
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 10, 2004, 11:06:05 pm »
a ja czekam i czekam na EXIT z imago
opyright by mykupyku

Offline rekin

Imago
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 10, 2004, 11:41:14 pm »
Cytat: "turucorp"
a nie ma tematu "Ksiegarnie komiksowe"?
Bo ja nie widze sensu zasmiecania tego tematu tzw. OT
W tym temacie rozmawiamy o Imago jako o wydawcy i ksiegarni a nie o wszystkich ksiegarniach.


Wiec napisz, co sadzisz o Imago.

 

anything