Autor Wątek: LotR w Katowicach  (Przeczytany 23263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jankiel

  • Gość
LotR w Katowicach
« dnia: Styczeń 12, 2004, 06:03:29 pm »
W styczniu na poważnie ruszy LotR w katowickim Bardzie. Będziemy organizować pokazy, nauki gry, nauki malowania, turnieje, może jakąś ligę. Serdecznie zachęcam Was wszystkich do częstszego pojawiania się w Bardzie, zerkania na ogłoszenia, umawiania się na bitwy. Niedługo wywiesimy tam specjalną tablicę, na której każdy z Was będzie mógł umieścic swoje dane, by łatwiej znaleźć sobie przeciwnika. Posiadam sporo figurek, które mogę pożyczyć, więc nie musicie się martwić, że czegoś wam zabraknie. Nie trzeba się także obawiać tego, że nie umie sie grać, ma się nie pomalowaną armię itp. Prawdopodobnie wszyscy jesteśmy początkujący i gramy na podobnym poziomie. Pamiętajcie, im częściej będziecie się pojawiać, tym więcej osób zauważy, jak fajny to system i zacznie go zbierać. Po pierwsze - będzie więcej osób, z którymi można zagrać, po drugie dzięki większemu zainteresowaniu nie zniknie on nagle, a zamiast tego bedzie się rozwijał. Wszyscy czekamy na olifanty, ale jak nie będzie większego zainteresowania LotR'em, to nikomu nawet nie będzie chciało się ich sprowadzać.

Offline LordThom

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2004, 07:19:32 pm »
fajnie macie...żeby w Płocku było cos takiego...
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Bioły

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2004, 07:55:19 pm »
Jeeeeeaaa :D, Jankiel to jest to co wisi w Bardzie na tablicy ogłoszeń :?
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Jankiel

  • Gość
LotR w Katowicach
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2004, 08:28:51 pm »
To jeszcze nie to. Ale duży plakat powinien pojawić się jeszcze w tym tygodniu. Ktokolwiek ma jakieś pomysły, niech pisze. Jak się postaramy, to za pół roku będzie tyle samo graczy, co wfb.

Offline Christoph

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2004, 09:06:41 pm »
Wow  :cheers:  Coś czuję że będę musiał zainwestować w armię i powiększyć ją do jakichś przyzwoitych rozmiarów  :twisted: [/list]
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Bioły

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2004, 09:46:09 am »
Myslałem ze tamto, a na czym własnie tamto polega bo jak dobrze pamietam to chyba rowniez ty sie tym zajmujesz. Kolega mi mówił ze sie wpłaca 3zł na miesiac i otrzymuje sie SMSy czy cos takiego :?  Jak to dokładnie ma wygladac :?

Widze że pan Christoph znowu do nas wraca :D A juz myslalem ze przestaniesz grac we Lorda, a jednak nie  :D
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Gaweł

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2004, 12:18:46 pm »
A jak z turniejami?? Maciek mówił w bardzie, że pewnie każdy będzie musiał mieć armię dobra i zła żeby turniej mógł się odbyć. A co do KGB to w jaki sposób będzie można się zapisać??
Christoph mówił w szkole że chyba kupi upiora i trola i twojego sarumana  :lol: A już myślałem że w lorda będziemy grali tylko w domciu i za każdym razem ten sam scenariusz  :P
Jankiel: W jakie dni jesteś w bardzie??
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Bioły

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2004, 12:25:22 pm »
Spoko Sarumana własnie mu sprzedałe  :lol: Gaweł też tak myslałem.  Widze że Christoph jeszcze  pamieta o Lordzie :). Jeszcze tylko Maximus musi wrocic  :| .
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Gaweł

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2004, 12:29:27 pm »
IMO wystarczy, że jeżeli my będziemy grali to on również nie będzie miał wyboru :D W końcu jesteśmy zganą paczką i zawsze gramy to samo...
Jankiel: Możnaby zrobić turniej w bardzie powiedzmy że każdy musi mieć armię dobra i zła na 1000 pkt i losuje się kto gra złem a kto dobrem. Wprawdzie to troche figurek i jeszcze mam braki, ale skoro mówisz że mam kupę figurek to najwyżej byśmy pożyczyli :D
Krzychu jeszcze czeka na trole z mordoru :D
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Maximus

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2004, 02:13:30 pm »
Ej!
Przecież ja nie przestałem nigdy w lotra grać!
Tylko jakoś od ostatniej gry ( chyba w listopadzie) już nie mielismy czasu. Ja swoje figsy ciąglke mam i w nie gram Tylko sie teraz zastanawiam czy DOBRO czy ZLO bo nie pogramy jezeli bedziemy mieli wszyscy dobro ! :/ :)
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Bioły

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 13, 2004, 02:19:31 pm »
Dobra dobra  tylko nie bij nas :matrix:  :D :)
Poprostu wygladalo na to ze juz nie bedziesz grał.

A co do tego czy miedzy soba pogramy to i tak nie sparawi nam roznicy poniewaz bardzo malo kiedy gralismy miedzy soba no chyba ze tam Gaweł z Christoperem grał czesciej. Teraz postarm sie czesciej przebywac w Bardzie i w nim bede szukal przeciwnikow  :twisted:  :twisted:  :twisted:
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Jankiel

  • Gość
LotR w Katowicach
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 13, 2004, 06:49:56 pm »
Jak juz mówiłem, zostanie wywieszona lista kontaktowa (tylko trzeba jeszcze jakąś ładną zamówić). Dziś się widziałem z Gawłem, niestety miałem ważny telefon od Mortimera i nieudało nam się porozmawiać :( . W Bardzie przeważnie jestem w czwartki, jutro też sie wybieram, więc bedzie można zagrać :) .

Offline Gaweł

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 13, 2004, 08:22:02 pm »
No niestety nie udało się pogadać, abo o 16 miałem już lekcję, ale napewno jeszcze się uda pogadać na żywca :) Lord teraz coraz więcej się rozwija, tylko na wystawce ciągle z lorda jest troche uruków i fellowship :) 21 stycznia wysyłają do naszego barda dostawę z lordem i wreszcie zamówili 6 blisterków z high elf spearmenami (w tym 4 są moje :) nie ruszać ) :)
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Ogoo1

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 14, 2004, 10:34:54 am »
I teraz pytanie które wszyscy uwielbiają :giggle: :
Ile trzeba mniej więcej wydać kasy jak chce się grać dobrem (ma to coś do rzeczy  :? ) i mieć ekipę na klubowe bitwy??

Nie bijcie, ale nie macie takiego spisu treści jak na WFB.
Z góry dzięki za odpowiedź :).

Pozdrawiam

Offline Glorfindel

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 14, 2004, 10:57:15 am »
ile kosztuje kawalerka w Stalinogrodzie?
bo sie tam chyba przeprowadze :)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

 

anything