trawa

Autor Wątek: Gobbosy  (Przeczytany 14844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BeRsErK

Gobbosy
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 03, 2004, 12:29:09 pm »
:cheers: Brawo, brawo :D:D - powergameing to to nie jest ale monotematyczne strasznie i dlatego się cieszę ze zmiany Twojej rozpy.
Ja mam już taką, na te Twoje monotonie (jak by co :P ) - 21 modeli i każdy strach na 11 + Dreadful - ale trzymam to tylko na chwilę gdy Ci znowu odbije :D


PS. znalazłem lepszy czar na mutację niż te cudakowania kapłańskie:

Name: Virulent Antigen     Path:  Technomancy
Gem Type:  Darkness       Number of Gems:  2
Difficulty: 7                      Area of Effect: One figurine
Range: Contact                Duration: Until end of game
Frequency:  1                   Army Points:  10
Power: 3


 Once cast successfully, the Virulent Antigen neutralises the effects of the target's Mutagenic and Regeneration Abilities. The target cannot be healed in any way whatsoever anymore. Any effect previously gotten by the Mutagenic Ability ceases automatically. The Virulent Antigen has no effect on Constructs and Immortal beings.

Fajniutkie co :D

Offline Szczur

Gobbosy
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 03, 2004, 05:41:18 pm »
Świetne, ale żadna ze zbieranych przezemnie armii nie może brać maga z gemami ciemności i Technomancją AFAIR ;)

Test rycerzy wypadł niepomyślnie - głównie przez pecha - jednemu nie udało się zaszarżować (jego karta była ostatnia :/ ) zaś drugi zginął zanim zadał cios (dublet 6 na jedynym ataku głupiego kelta jaki mógł wykonać :o ). Ale nie zraziłem się tym - wezmę obu też do Paradoxu w niedzielę ;)
No i jutro u Faberów też chyba przetestuje :)

Strachu 11 się nie boje - najwyżej wkręce lepszego dowódcę do rozpiski ;) Zresztą odwaga 7 nie jest zła :)
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline BeRsErK

Gobbosy
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 03, 2004, 06:09:41 pm »
Rycerzykami sie nie przejmyj jak ja grałem przeciwko Gobboskom Trojka to jeden taki przyjemniaczek trzymał się 3 tury w walce z 2 warriorami, reaperem i 2 zombiakami ;)

A pech..no cóż zdarza się każdemu :/

Offline Szczur

Gobbosy
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 04, 2004, 01:56:10 pm »
Dzisiaj test poszedł lepiej - rycerzyk mimo iż nie zrobił dużo w walce to pięknie blokował Eklipsantke :)
A gazownicy sprawdzili się raz kolejny :) m.in. pomogli uziemić Tyrana Vile-Tis :giggle:
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

kilofo-dorf

  • Gość
Gobbosy
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 25, 2004, 08:48:40 am »
ja planuej zakipoic gobliny i chcialem sie poradzic kupuje xerhsusa i 3 fanatykow i... walsnie co ejscze olaca mi sie kupic na poczatek (z tego co jest w mythosie?)? hcialbym tylko jedna propozycje bo nie mnam za duzo kasy do wydania...

Offline Szczur

Gobbosy
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 15, 2004, 06:53:33 am »
Hehehe, zajrzałem do tego tematu i przejrzałem go sobie - ciekawie teraz brzmią wypowiedzi Fenrisa z pierwszej strony :giggle:  ;)
I tak z ciekawości - co uważacie teraz o tej armii? :)
(tzn. chodzi o rzeczowe wypowiedzi a nie bełkot o 'zielonym brzydactwie z którego się zrobi schabowe' :P )

I skoro Pietrucha może spamować o swoich brzydkich Gryfach, to ja pospamuje trochę o pięknych zielonoskórych :)
Myśle, że wprowadzę najpewniej kolejne zmiany do mojej wesołej rozpiski - działo nie będzie już obowiązkowym wyborem (średnio chce mi się je konwertować, bo podoba mi się oryginalne a brzydkie wystawiać nie zawsze będzie mi się chciało ;) ), pojawią się milicjanci z Klune (równie ciency jak maruderzy ale koszt +50% :wall: - tylko, że po prostu nie mam serca wystawiać tych kilku skonwertowanych figurek jako ostatniej chołoty  :giggle: ), więcej gazowników (pojawią się nawet oryginalne wzory ;) ).
Coraz bardziej za to mnie kusi wizja niezniszczalnej masówki - dość średnie posiłki wzmocnić jakimś Prorokiem (tym bardziej że figurka jest cudna a potrzebuje motywacji by ją kupić :) ) z Army of Destiny. Musze jeszcze zobaczyć czy coś o tym w FAQu jest i kto u mnie jest Regular, bo coś mi się widzi, że za to można punktów nie otrzymywać (jak przy posiłkach)  :giggle:
Może nawet do Bukanierów wróce, układa mi się pewien 'kuszący' plan właśnie :D
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Piter

Gobbosy
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 19, 2004, 11:54:22 pm »
Jaka Pietrucha ?? Jaki spam ?? :roll: :silly:

Ale rzec ci musze Szczurze z glebi serca ze darze gobbosy wielkim sentymentem...tak tak ! Nimi to rozegralem z 3 bitwy w battla. Nadal mam moj klocek nocnikow z niezapomnianymi fanolami. W Konfre tez bym tym gral gdyby nie to ze nie chce grac w kazdy system tym samym, a po drugie skonczyla mi sie zielona farba. No i naturalnie po trzecie - jakos nie przemawiaja do mnie modele z konfry. Nie ma to jak urocze krzywe zielone ryje z battla hehehe. Przede wszystkim cenie goblinki (battlowe przynamniej) za to ze to co jak co ale strasznie jajcarska armia. Jak fanole sie wyrywali to az milo bylo koscmi rzucac. Mialo tez sie bande zielonych do Mordheima - jakas tam autorska. Nigdy nie zapomne jak mi big bossa wskutek anima w pierwszej turze jego straz przyboczna zarabala. Nie gralem z tym jeszcze w Konfre ale w niedziele kto wie kogo wylosuje :silly: Jak nie bedziesz sciemnial to zobaczymy czy tez sa z ta armia jaja :mrgreen:

Ach jakiz sentymentalny post udalo mi sie napisac. Mam nadzieje ze sie nie poplaczecie.
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline _Wychwethyl_

Gobbosy
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 23, 2004, 03:11:07 pm »
Ja sie na gobbosach nie znam za bardzo dlatego tez prosze was mili panstwo o ocene takiej rozpiski ( bo z taka zapewne zjawie sie na najblizszej inkwizycji [u'll see dlaczego nie wezme gryfow  ;) ]) :

Becbunzen (Szalona maczuga) 75+5 = 80
3*Goblinski Strzelec (ten z experymentalna strzelba) 3*22 = 66
3*Goblinski Strzelec (ten z experymentalna strzelba) 3*22 = 66
3*Fanole 3*8 = 24
3*Fanole 3*8 = 24
Miotacz gazu 20
Troll 69
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline Szczur

Gobbosy
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 24, 2004, 09:32:27 am »
Cytat: "_Wychwethyl_"

Becbunzen (Szalona maczuga) 75+5 = 80
3*Goblinski Strzelec (ten z experymentalna strzelba) 3*22 = 66
3*Goblinski Strzelec (ten z experymentalna strzelba) 3*22 = 66
3*Fanole 3*8 = 24
3*Fanole 3*8 = 24
Miotacz gazu 20
Troll 69


Pierwsza uwaga - masz niską odwagę (5 w 10" od Becbunzena), w przypadku spotkania armii opartej na strachu możesz mieć problemy z ustaniem na stole. Proponowałbym dodać War Staff :)
Strasznie ostro stawiasz na strzelanie i IMHO możesz mieć pewne problemy w walce wręcz - brakuje Ci mięsa armatniego i cały ciężar walki spadnie na fanatyków (co oznacza, że nie zawsze będzie można użyć nimi War fury bez ryzyka natychmiastowego zgonu), którzy w starciu 1:1 mają raczej średnie szanse, bo w walce to przeciwnik ma spore szanse na posiadanie przewagi liczebnej - u Ciebie jest tylko 8 wojowników ;)
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Alchemik

Gobbosy
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 24, 2004, 07:25:47 pm »
nie wiem czy to wiecie, ale sie doczytałem że eksperymentalne strzelby to LEKKA ARTYLERIA!!!!! :twisted:

jupi

ale bedzie masakra :twisted:
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Szczur

Gobbosy
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 24, 2004, 08:27:04 pm »
Cytat: "Alchemik"
nie wiem czy to wiecie, ale sie doczytałem że eksperymentalne strzelby to LEKKA ARTYLERIA!!!!! :twisted:


Wiem, przebijają cel jak go zabiją :)
Ale na razie nie będę tego stosował dopóki nie pojawi się jakoś Fortyfikacja (i tak słyszałem że różni tacy się uskarżają za moimi plecami na armatkę jak nie potrafią wygrać :P ).
Dlatego następna rozpiska będzie bez zasad fortyfikacji najpewniej. Co wcale nie oznacze że będzie jakaś lightowa...wprost przeciwnie :twisted:
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Fenris

Gobbosy
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 24, 2004, 09:16:30 pm »
Cytat: "Szczur"

Wiem, przebijają cel jak go zabiją :)
Ale na razie nie będę tego stosował dopóki nie pojawi się jakoś Fortyfikacja (i tak słyszałem że różni tacy się uskarżają za moimi plecami na armatkę jak nie potrafią wygrać :P ).
Dlatego następna rozpiska będzie bez zasad fortyfikacji najpewniej. Co wcale nie oznacze że będzie jakaś lightowa...wprost przeciwnie :twisted:


No i bardzo dobrze  że się  uskarżaja skoro wystawiasz coś o czym nie masz pojęcia jak sie urzywa i ściemniasz przy urzywaniu armatki :P
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Mythos

Gobbosy
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 25, 2004, 12:48:59 am »
Cytat: "_Wychwethyl_"
Ja sie na gobbosach nie znam za bardzo dlatego tez prosze was mili panstwo o ocene takiej rozpiski ( bo z taka zapewne zjawie sie na najblizszej inkwizycji [u'll see dlaczego nie wezme gryfow  ;) ]) :

Becbunzen (Szalona maczuga) 75+5 = 80
3*Goblinski Strzelec (ten z experymentalna strzelba) 3*22 = 66
3*Goblinski Strzelec (ten z experymentalna strzelba) 3*22 = 66
3*Fanole 3*8 = 24
3*Fanole 3*8 = 24
Miotacz gazu 20
Troll 69


Hmm - jezeli to sa gobliny z eksperymentalnymi strzelbami to sa chyba po 2 w blistrze - tak wiec nie wiem czy x3 jest prawidlowe
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline veyDer

Gobbosy
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 25, 2004, 04:05:33 am »
Cytat: "Mythos"

Hmm - jezeli to sa gobliny z eksperymentalnymi strzelbami to sa chyba po 2 w blistrze - tak wiec nie wiem czy x3 jest prawidlowe


Z tego, co pamiętam, nie mamy ograniczenia na 2 blistery...
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline cielaq

Gobbosy
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 25, 2004, 05:36:28 am »
Cytat: "veyDer"
Cytat: "Mythos"

Hmm - jezeli to sa gobliny z eksperymentalnymi strzelbami to sa chyba po 2 w blistrze - tak wiec nie wiem czy x3 jest prawidlowe


Z tego, co pamiętam, nie mamy ograniczenia na 2 blistery...
Chyba chodzi o to, że sa po dwa w blisterze, więc nie może wziąść trzech na kartę, a nie, że nie może wziąść dwóch blisterów.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"