trawa

Autor Wątek: Wasze "ulubione" straszydło.  (Przeczytany 6913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darksphere

Wasze "ulubione" straszydło.
« dnia: Styczeń 31, 2004, 10:05:51 am »
Postanowiłem przeprowadzić ankietę wśród Was moi drodzy. głosowanie dotyczyć będzie postaci i zjawisk strasznej natury ,które docierają do podświadomości i tam też gnieżdżą się przez długie lata...
Literatura, film, komiks, życie - wszystkie te czynniki wpływają na naszą podświadomość i irracjonalny strach ,który pojawia sie w najmniej spodziewanych momentach naszego życia.
________________________________

Rozumiem ,ze miejsce w ,którym się znajdujemy bardzo mocno wymusza na nas rodzaj strachu jaki jest najmocniejszy. Proponuję dodatkowo dopisać co wzbudza strach racjonalny ,a co irracjonalny (głosowanie pozostawiam dla Was - to Wasza natura powinna podyktować właściwy wybór)...

Pozdrowienia z Czeluści Potępionych

Offline Baldwin

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2004, 11:59:44 am »
Mnie w filmach (jeśli już się wkręcę) potrafią przerazić duchy i inne niematerialne "elementa".Głównie dlatego,że nie można ich dotknąć, kopnąć czy zdzielić czymś w łeb i wizja spotkania z czymś, co jest dla mnie nie do ruszenia jest gorsza chyba od wizji spotkania np. likantropa, którego będzie można choć gałęzią potraktować...

Offline login

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2004, 01:56:06 pm »
zdecydowanie duchy..... nikt jeszcze nie udowodnił ich nie istnienia, więc mogą się czaić wszędzie ; )
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Oski86

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2004, 02:41:00 pm »
Zdecydowanie wampiry, albo wilkołaki. Ucieczka przed krwiożerczą bestią, której nie zatrzymają kule, drzwi lub cokolwiek innego co posiada zwykły śmiertelnik jest dla mnie najbardziej przerażającą perspektywą.
e are all gonna die anyway...

Offline Firefly

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2004, 04:12:57 pm »
Demony... niby ich nie widac a są wszędzie...
Death to the False Emperor of Mankind"

"Jak coś nie idzie... wystaw wieksze działo..."

http://quiz.ravenblack.net/blood.pl?biter=Evesor - fajna wampirza gra...

Offline Abignale

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2004, 06:38:58 pm »
Duchy - najlepiej takie, które ledwie widać lub wogóle się nie pokazują, jak w "Innych"
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline ^v^

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2004, 08:17:05 pm »
Demony i diably, z cenobitami na czele. Na drugim miejscu vampiry, choc nie strasza to stanowia wdzieczny temat horrorow.
v^

Offline login

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 02, 2004, 05:40:55 pm »
http://info.onet.pl/863825,12,item.html
zastanawiające jest, po co właściwie potrzebne są nam potwory, ludzkie dokonania są przecież tak bardzo okazałe...
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline ^v^

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 02, 2004, 10:34:07 pm »
Bundy & co wymiekaja...
v^

Offline Błendny Komboj

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2004, 11:25:10 pm »
Zombi i tylko zombi.
Czemu ich nie ma w ankiecie?
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline ramzi

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 14, 2004, 04:58:23 pm »
Duchy oraz demony  :eek:  :eek:

Offline Daleth

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 26, 2004, 01:00:14 pm »
Ulubionymi postaciami z horrorow sa dla mnie wampiry, jezeli jednak chodzi o to co mnie najbardziej potrafi przestraszyc to chyba demony i temu podobne piekielne istoty. I tak jak powiedzial Firefly demon moze siedziec w kazdym z nas, co bylo swietnie pokazane w filmie "Reka Boga" ... polecam go przy okazji kazdemu :) :twisted:
ampir jest tylko wampirem i nie mozna uwazac go za nic innego, tylko za najmniej sympatycznego towarzysza czlowieka.

                                                 H.P. Lovecraft
           "Sen o poszukiwaniu nieznanego Kadath"

Offline Delfinka

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 28, 2004, 11:01:04 pm »
Najbardziej przerazaja mnie zjawy i duchy - jak bronic sie przed czyms, co niby jest, ale nie wiadomo gdzie?
 think I'm cute
I know I'm sexy

Offline Daleth

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 29, 2004, 09:23:39 am »
Moze uciec do kosciola :D:D:D:D Tam ponoc zle moce nie maja dostepu ... gorzej jak sie okarze ze to wlasnie kosciol jest zrodlem zla  :twisted:

*** ekhem.... post może urazić wielu ludzi toteż na przyszłość proszę o bardziej rzeczowe i podstawne przykłady ***
-=darksphere=-
ampir jest tylko wampirem i nie mozna uwazac go za nic innego, tylko za najmniej sympatycznego towarzysza czlowieka.

                                                 H.P. Lovecraft
           "Sen o poszukiwaniu nieznanego Kadath"

Offline Freddy Krueger

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 29, 2004, 12:04:25 pm »
czytajac oststni post od razu przyszlo mi na mysl opowiadanie Stephena Kinga pt. "Dola Jeruzalem" ze zbioru Nocna Zmiana  :twisted:

Hehe tam to mieli fajny kosciolek  :twisted:

Tam raczej nie mozna by sie bylo schronic przed zlymi mocami (szczegolnie przed glisda :twisted:  :lol:  :lol: )
ne, two freddy's coming for you,
Three, four better lock your door,
Five, six grab your crucifix,
Seven, eight gonna stay up late,
Nine, ten... FREDDY's BACK AGAIN!!!

 

anything