Autor Wątek: ulubieni bohaterowie  (Przeczytany 7956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kurt

ulubieni bohaterowie
« dnia: Luty 03, 2004, 04:26:35 pm »
Jakich  najchętniej boohaterów wcielili byscie do swoich oddziałów? 8)

Offline Turgon Mądry

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2004, 04:35:04 pm »
Do jakich oddziałów.... :?
Dobro, Zło, Elfy Leśne, Elfy Wysokiego Rodu, Rohan, Krasnoludy, Gondor z II Ery, Gondor, Moria, Mordor, Isengard, Angmar czy.... Hobbici... 8)  :?  :?
A tak wogóle, pytasz z ciekawości, żeby poznać naszą opinię, czy chcesz wiedzieć, kto jest najlepszy i w kogo inwestować??? (tak czy inaczej, nie myśl, że Cię potępiam.... :lol:  :D  :twisted: )
rrare humanum est, sed insapientis - in errore perseverare.

Offline kurt

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2004, 04:53:28 pm »
soryy..,, trzon mojej armi opiera sie na elfach wyokiego rodu i własnie jaki jest dla nich najlepszy bohater(tak czy inaczej...,nie mysl ze sie usprawiedliwiam ):twisted:  pozdro :D

Offline Glorfindel

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2004, 05:05:48 pm »
Najlepszy bedzie Gil-galad (szczegolnie w perpektywie ukazania sie Trolli z Mordoru) albo Glorfindel :)
Pani Galadriela jako wsparcie magiczne koniecznie ze Zwierciadłem!
synowie Elronda tez nie sa zli :)
no i Elrond nie ulomek...
najlepiej wez wszystkich kazde z nich to oplacalny zakup  :)  a tak powaznie to wlasnie w takiej kolejnosci jak podalem.

Arweną sobie glowy nie zawracaj
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline kurt

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2004, 05:12:14 pm »
dzieki ale 1 kupie sobie erlonda bo go bardzo lubie i ma dosc dobre staty,no to  zaraz ide po smietnikach gzebac zeby miec na figsy pozdro

Offline Gaweł

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2004, 05:15:03 pm »
Do High Elfów??
Ja tez gram High Elfami + Gondor więc jako dowódców mam Elronda, Gil-Galada, (Haldira do łuczników, wiem że wood elf).
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline kubususul

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2004, 06:03:51 pm »
Najchetniej widzialbym u siebie bohaterow Rohanskich.Wszelkich- uwazam,ze Rohan ma samych dobrych bohaterow, a wiekszosc na koniach.A konie to potega :)
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline Maximus

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2004, 06:10:09 pm »
Ostatnio zastanawialem sie czy do swojej armii wsadzić Eomera czy faramira, ale stwierdziłem ze eomer wymiata bardziej niż faramir. Za tyle samo pkt (no prawie) moge wystawić i tego i tego ale Eomer ma większą obronę. Więc chyba wole Eomera. Ale najlepszy jest Aragorn :D . no i moze jeszcze gandalf.
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Glorfindel

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 03, 2004, 06:16:02 pm »
poza tym mozesz mu wykupic throwing spear

Kubususul: bohaterowie rohanscy to ladnie wygladaja ale poza eomerem to cieniutko, oj cieniutko...
gamling ma takie same statsy jak zwykly kapitan,theoden zero woli a eowina jeden atak :cry:
no coz., pozostaje miec nadzieje ze wydadza Grimbolda, Theoreda,Elfhelma, i Hamę ) fajnie sobie pomarzyc... :)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline kubususul

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2004, 06:20:42 pm »
Dokladnie- Eomer jest BARDZO przydatny, moim zdaniem Eowina tez mozna co nie co zdzialac,a Theoden dodaje klimatu tej armii :) Ale mi rowniez brakuje kilku bohaterow..Mam nadzieje ze beda.
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline dan15

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 03, 2004, 06:24:59 pm »
ja gram na elfach  :lol:
W moim podstawowym składzie jest Gil-Galad i Galadriela nie lekcioważcie tej kobiety ( może dać niezłego kopa )

Offline Turgon Mądry

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 03, 2004, 06:41:04 pm »
Cytuj
Dokladnie- Eomer jest BARDZO przydatny, moim zdaniem Eowina tez mozna co nie co zdzialac,a Theoden dodaje klimatu tej armii

Grałem ostatnio duuużą bitwę (po 2tys. pkt. na stronę) i, z ciekawości, prowadziłem "ranking bohaterów". Wiecie kto wygrał...? No, oczywiście: Eomer (na koniu of course), miał 7 killów, po 6 Aragorn i Theoden (obaj piesi), Eowina ze 4, tak jak... Elrond, Gil-Galad i cała reszta....
Wiem, że to o niczym nie świadczy, ale to była już druga bitwa, w której najlepszym killerem był Eomer, a i Eowina (cały czas piesza) nieźle sobie radziła...[/quote]
rrare humanum est, sed insapientis - in errore perseverare.

Offline dan15

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 04, 2004, 01:51:32 pm »
Drogi turgonie też ostatnio grałem taką gre :)

Offline Turgon Mądry

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 04, 2004, 04:58:41 pm »
A więc przyznasz, że bohaterowie Elfów sprawili się poniżej oczekiwań....
rrare humanum est, sed insapientis - in errore perseverare.

Offline dan15

ulubieni bohaterowie
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 04, 2004, 06:22:00 pm »
niby tak ale i tak skopali dobrych kilka tyłków  :wall:  :lol:

 

anything