trawa

Autor Wątek: F4llout 3  (Przeczytany 113660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wajrak

F4llout 3
« dnia: Październik 18, 2002, 09:36:41 am »
Prada czy sen. Chceili byscie zobaczyc trzecią część fallouta?? to piszcie...
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline surmik

Fallout 3
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2002, 09:38:58 am »
To chyba pytanie retoryczne?
Pozdrowienia,
Marek

Offline Wajrak

Fallout 3
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2002, 09:41:10 am »
no moze i retoryczne ale ludzi trzeba zachecic....
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline surmik

Fallout 3
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2002, 09:44:30 am »
Nie jestesm może troche na bierząco ale czy jest jakjaś data premieru F3 ? Czy trwają już prace i jeżeli tak to jak bardzo są zaawansowane?
Pozdrowienia,
Marek

Anonymous

  • Gość
Fallout 3
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2002, 09:49:54 am »
prace w ogole nie trwaja :( mowili ze jak skoncza jakas tam gre(nazwy nie oamietam) to sie wezma za Falla ale kicha skonczyli i nic. Ciagle cos tam gadaja o F3 i kicha....:(

Offline surmik

Fallout 3
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2002, 01:17:33 pm »
No szkoda wielka, a czy w planach są jeszcze jakieś inne około falloutowe gierki?
Pozdrowienia,
Marek

Offline Wajrak

Fallout 3
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 18, 2002, 02:05:42 pm »
Nic mi o tym nie wiadomo - panowie z blackisle tez chyba nic nie planuja...jak sie wnerwie to sam napisze 3 czesc :P
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline norin rad

Fallout 3
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2002, 10:27:19 pm »
z tego co ja wiem, to f3 nie ma i nie bedzie. zrobili lionhearta a potem beda robic cos nowego, a fallout'a juz sobie odpuscili.. hyba, ze ft2 o_0
uad me nutrit, me destruit.

Offline Mysza

Fallout 3
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 22, 2002, 12:53:46 am »
Ludzie odpowiedzialni za Fallouty pracowali ostatnio nad "Arcanum"... IMO świetnym cRPG-iem... a potem mieli się wziąć za F:3... tylko ostatnio jakoś nic na ten temat nie słychać... moze niespodziankę jakąś szykują... może problemy z przystosowaniem się do współczesnych wymagań graczy mają... bo engine tak Fallouta (nawet FT) czy Arcanum trąci w czasach NWN, czy Morrowinda nieco myszką... a na sentymentach się dziś dużo nie zarabia... żeby tylko fabuła na tym nie straciła...

...i moje małe marzenie... Fallout Online... w full 3D...  :D  :D  :D
yszy i ludzie... przetrwa silniejszy...

Offline Wajrak

Fallout 3
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2002, 04:51:00 pm »
Sprostowanko: O Falloucie 3 caly czas cos slychac. Wystarczy poczytac fora Blac Isle i takie tam pi****ly. Niby projekt nadal istnieje ale cos jest nie tak. Co do Arcanum to faktycznie super cRPG ale Baldur`s Gate nic nie przebije no moze poza Falloutem. Ale u mnie one stoja na rowni :)
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline norin rad

Fallout 3
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2002, 07:17:04 pm »
Cytat: "Wajrak"
Co do Arcanum to faktycznie super cRPG ale Baldur`s Gate nic nie przebije no moze poza Falloutem. Ale u mnie one stoja na rowni :)


zgadzam sie i popieram :D
uad me nutrit, me destruit.

Offline j3z3k

Fallout 3
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 24, 2002, 12:26:28 pm »
tak. fallout 3. wstep: "wor. war never changes...". nowe postacie (conajmniej 5 do wyboru). genialny i najlepszy, niemozliwy do poprawienia, poprawiony kreator postaci :) . mapa conajmniej 4 krotnie wieksza niz w falloucie 2. conajmniej 8 razy wiecej miast, z ktorych 80% jest tak duzych, ze w jednym bedziemy siedziec co najmniej tydzien grajac 24h na dobe :) . pelny trojwymiar. edytor lokacji, map, misji. minimum 5 military baseow i 10 enclav do zniszczenia. cale chordy zmutowanych mutantow. jakies 200 gunow do wybory, w tym 40 rodzajow minigunow. 50 gatunkow zbroj, w tym 20 roznych typow matal armor. dokladniejszy i bardziej skomplikowany opis postaci. lepsze, dluzsze i bardziej dokladne dialogi. najgenialniejsza fabula w historii, lepsza nawet od Mirrowinda. pelna swoboda ruchu. mozliwosc niszczenia budynkow i wszystkiego co sie rusza albo nie rusza. mozliwosc ogladania tego co sie dziaje w luzku ;) .

to jest fallout 3!!! :D
aszdaaaa k**wa, ktora w zyciu ssssspotkalem miala to samo imie: smierc.

Offline Aves

Fallout 3
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 26, 2002, 11:26:02 pm »
To jest właśnie wizja-koszmar (przynajmniej dla mnie). :)

Już w Fallout BoS (a właściwie Fallout 2) byłem zdziwiony ile ludzi jednak przeżyło tę katastrofę. Pomijam kwestię uzbrojenia, które powinno być raczej rzadkie i trudno dostępne, a także innych dóbr.
Generalnie przemnożenie każdego elementu Fallouta2 przez 4, nie da dobrych skutków. Nie tylko zatraci się klimat pierwowzoru, ale spowoduje odpływ fanów od tej gry...

To musiałoby być czymś na miarę GTA3 - gra lepsza od oryginału (choć fakt, że GTA3 od GTA1 różnił praktycznie tylko poziom zaawansowania technicznego).
Mam nadzieję, że Fallout 3 nie będzie prostą kontynuacją Fallouta 1 i 2, ale czymś więcej.

Pozdrawiam

Aves

Offline Kafar

Fallout 3
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 29, 2002, 05:52:10 pm »
Wiecie co.. kto tam ich wie. Praca nad Fallout 3 może trwać już od jakiegoś czasu. Może napiszcie jaką grę byście chcieli zeby F3 nią był.

Fajnie jak by była grafika 3d taka jak w Neverwinter Nights.. no porpawiona i pod klimat Fallout-a i też taki edytor.. jest śwetny. Oczywiscie poruszanie się pojazdami zeby wyglądało minimum jak w FT a może nawet lepiej. Dobre by było też troche z UO zawzięte żeby zrobić ja troche masówka ale nie dużo i po prostu bardziej przywiazane powinny być zawody. Jeszcze domyśle swoja wizje oraz ją poprawić.
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline Kafar

Fallout 3
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 21, 2003, 04:49:36 pm »
Hym przeczytałem że interplay szykuje jakas niespodzianke.. jakas gre ktora wraca do produktow z przeszłości.. chodza słuchy ze moze chodzic o F3.
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.