Autor Wątek: Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?  (Przeczytany 9174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wajrak

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« dnia: Grudzień 04, 2002, 12:04:35 pm »
Jeżeli chcecie wziąć udział w tworzeniu pierwszego polskiego filmu utrzymanego w klimatach Fallouta to bardzo dobrze trafiliście. Marzycie o zastaniu aktorami lub scenarzystami? Jeżeli tak to jesteście na dobrej drodze. Piszcie lub podsyłajcie próbne teksty na adres wajrak@gildia.com :!:
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline SzAjBuS

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2002, 12:07:37 pm »
Pytanko: Czy to jest kontynuacja starego pomyslu z tworzeniem filmu.. czy to jakis nowy niezalezy pomysl.
Jesli to stary pomysl, to czy czy juz sie cos ruszylo?
Przydalo by sie szersze wyjasnienie : )
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline Wajrak

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2002, 12:40:03 pm »
Nieeeeeee no to jest kontynuacja. Tylko ze na tamtym temacie to 2 strony czytania a tutaj ludziska maja wchodzic z poza gildi........i sie zglaszac :P
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Kafar

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2003, 05:41:52 pm »
Szczersze są takie ze jak powiedział tak robie czyli piszę scenariusz. Potem pokaze komu trzeba i jak sie spodoba bo bedzie git. Piszę go troche wolno bo staram sie nie brac pomysłów z Mad MAx-a czy z Fallouta i sam co nieco wymyślać :D. Ale mam nadzieję że się to spodoba. Także można by było zrobić oficjalną strone czym się moge zająć i tan na bierząco informować. Co do udostepniania filmu jak bedzie gotowy to radze narazie otym nie myśleć tym bardziej że są kina które takie filmy emitują :D (amatorkie). Według tego ci mi wiadomo to film ma być pełnometrażowy z fabułą i według mojej wyobrazi którą trzymam w głowie jak będzie wyglądał film myśle że około 1h i 40 minut będzie trwał. :D. Jak w czymś się myle albo zle coś zrozumiałem to proszę o poprawe.

P.S. Wajrak masz może numer GG ? to bym się jakoś z tobą skontaktował :)
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline Wajrak

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2003, 10:04:42 am »
Jasne ze mam. 1317962. Widze ze na szczescie ktos wziol sie za pisanie scenariusza.  8)
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline ynst

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2003, 05:15:24 pm »
Mam pytanie. Jak chcecie odwzorowac (technicznie) swiat postapokaliptyczny? Macie jakis dobry sprzet?

Offline Kafar

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2003, 09:31:33 pm »
Hym.. ciekawe pytanie ale ciutke nie rozumiem techniczny wygląd na planie czy techniczny wyglad w filmie. Albo inaczej czy świat w filmie czy technika jaka została bo wybuchu sami wiecie czego. Po rozmowie z Wajrak-iem zadałem podobne pytanie stwierdził że ma jakiś ludzi którzy się tym zajmą ale te pytania raczej do niego. W bądz razie jak by dobry lub zły film wyszedł.. on na pewno powstanie :)

Z broni jakie się pojawia w filmie oczywiście zmodyfikowane to są:
Sniper Rifle
9mm Mauser
oraz 10mm Pistol
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline Wajrak

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2003, 08:31:03 am »
Ech bron i pancerze :) wiekszosc bedzie robiona we wlasnym zakresie. Potem nieco montazu na kompie tym juz ja sie moge zajac razem z kolega. Wiecie na dobra sprawe to mozemy nawet star warsy zrobic bo miecze swietlne mam opanowane :) tylko ze wszystko to jest cholernie pracochlonne!
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Kafar

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2003, 08:38:23 am »
Fakt film tego typu żeby był pełnometrazowy to jest kupa roboty.. i troche wydatków mimo to też się z tym wiąże. Eh ide do kina załatwić wielkie plakaty z LotR takie z płutna trzymać kciuki :)
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline Wajrak

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2003, 02:33:51 pm »
powodzenia z plakatami. Tam gdzie trzeba bedzie cos zrobic postaramy sie sami zrobic. Tam gdzie trzeba bedzie placic postaramy sie zaplacic...Nic dodac nic ujac :!:
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline szmergiell

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 16, 2003, 10:21:02 am »
Ja tez sie zglaszac :)
Moge robic za jakiegos potworka - i bez charakteryzacji grac moge :D
A tak powaznie, to niezly pomysl zrodzil sie w waszych glowach. Licze na to, ze sie uda.

Offline darksphere

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 08, 2003, 06:37:50 pm »
Mam namiary na ciekawe lokalizacje w klimacie Fallouta - okolice Szczecinka ; stara baza sovietów w okolicach  :)

Sie czyje klimat że prąd aż w pięty idzie.. ;)


Jesłi isnieje już coś na kształt ogólnej fabuły proszę o info na e-mail.

Offline Mirek_koval

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 10, 2003, 09:06:45 pm »
Mam do dyspozycji - jakbyscie chcieli krecic sceny- klucze i dojscia do kilu niezlych obiektow poziemno nadziemnych. Ot takich jak forty w gdansku, starcy schron przeciwlotniczy o wielkosci 1500m , kilka schronow przeciw atomowych - wszytko w okolicach 3 miasta ;)
ojna nigdy sie nie konczy
www.schron.multicon.pl

Offline Netsu

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 28, 2003, 11:43:26 am »
Nie nadaje sie raczej do pomocy ale mam pytanie, czy klimat filmu bedize utrzymany w okolicach prawdziwego fallouta? Bo ja osobiscie nienawidze power armorów, broni energetycznych i ratowania świata przed zagładą.
czuj sie w banana...

Offline Hex

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 07, 2004, 08:24:42 am »
Jak wam idzię i jeśłi coś chcecie ( z jakimnś tekstem) lub coś podobnego to z chęcią pomogę
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"