Autor Wątek: Witam!! Jestem nowy i mam pytania.(odnośnie lotr'a)  (Przeczytany 3363 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafi

Witam!! Jestem nowy i mam pytania.(odnośnie lotr'a)
« dnia: Luty 14, 2004, 08:51:09 am »
Witam!!
Mam kilka pytań odnośnie lotr'a poniewaz zaczalem zbierac od stycznia gdy pojawila sie gazetka oto one:
1. Czy mozna oddzielnie kupowac plastikowe figurki lotr'a (tylko nie za cene metalowych).
2. Czy mozna wiedziec za ile punktow sa wazniejsze postacie w lotr'ze poniewaz nie posiadam instrukcji, aha moga byc z wszystkich 4 instrukcji podane punktacje.
3. Pytanie odnosnie sklepu "BARD" czy tam w srodku w sklepie (nie po przez internet) sa takie same ceny jak w internecie czy tez sa drozsze.
A teraz chcialbym sie dowiedziec ile zbieracie lotr'a i na ile macie pkt swoja armie.
Nie wiem moze cos powturzylem ale wybaczcie mi poniewaz jestem nowy.
                                                            Z gory dziekuje

Offline Isembold

Witam!! Jestem nowy i mam pytania.(odnośnie lotr'a)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2004, 09:01:32 am »
Cytuj
Czy mozna oddzielnie kupowac plastikowe figurki lotr'a (tylko nie za cene metalowych).


co to znaczy oddzielnie? bo jesli Ci chodzi o pojedyncze to nie za bardzo....tylko zestawy, np. the last alliance - 70 zl ;]


Cytuj
Czy mozna wiedziec za ile punktow sa wazniejsze postacie w lotr'ze poniewaz nie posiadam instrukcji, aha moga byc z wszystkich 4 instrukcji podane punktacje.


poszukaj na forum, tego juz mnostwo bylo
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Rav-SD

Witam!! Jestem nowy i mam pytania.(odnośnie lotr'a)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2004, 09:03:15 am »
Odp na pyt. nr 1: Można tylko w wiekszej ilości. Są zestawy np z platikowymi Uruk-Hai 20- sztuk w pudełeczku cena 70 zł. Bohaterów plastikowych nie kupisz są tylko metalowi.

Odp na pyt. 2: Tego jest dużo a instrukcje są po 50 mb a nawet 120 mb więc mailem Ci nie wyśle. Ale jest taki programik co się zwie Army Builder i tam jest wszystko punktacja oraz statystyki każdej figurki z gry. To już Ci mailem moge wysłać jak chesz AB=1 mb.

Odp na pyt. nr 3: A tego nie wiem zamawiałem tylko przez neta ale zgaduje, że takie same :)

Co do tego na ile mam pkt swoja armie to moja jest podana w temacie "Rozpiski do Lotra" i nie tylko moja. A ile czasu zbieram to odsyłam do  tematu "Jak długo gracie w LOTR-a"
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Rafi

Witam!! Jestem nowy i mam pytania.(odnośnie lotr'a)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2004, 09:10:16 am »
Dzieki wam ale mam Army Buldiera i niewiem gdzie tam jest cos do lotr'a :cry: . A instrukcji nie da sie podzielic na czesci i przeslac :?

Offline drachenfeles

Witam!! Jestem nowy i mam pytania.(odnośnie lotr'a)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2004, 09:43:59 am »
Figurki można kupować oddzielnie, nawet pojedynczo, pod warunkiem że masz pod ręką komis.

Co do AB to jest plik do LOTRa ale ten kto go pisał raczej powinien poćwiczyć zanim coś wyda. Pełno tam niedociągnięć.
Jak mi się zechce to napiszę wersję PL.

Offline Rafi

Witam!! Jestem nowy i mam pytania.(odnośnie lotr'a)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2004, 09:47:30 am »
Komisu tu w wieliczce napewno nie ma a co do tego pliku to skad go mozna sciagnac?? Bo chociaz mowisz ze ma niedociagniecia to i tak lepszy rydz niz nic :)

Offline Maximus

Witam!! Jestem nowy i mam pytania.(odnośnie lotr'a)
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2004, 09:53:53 am »
Na forum jest gdzieś poniżej temat o nazwie " Army builder " i tam masz linki. Jak chcesz mieć wszystkie statsy to musisz sobie kupić podręcznik (to sie nie nazywa instrukcja  :giggle: ).

W sklepie Bard możesz kupić figurki w takiej samej cenie jak przez internet tylko nie musisz placić już za przeyłkę (to chyba oczywiste).

Jak chcesz kupować jakieś figsy osobno to wejdż na www.allegro.pl, a następnie gry -> bitewne -> inne systemy.
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Rafi

Witam!! Jestem nowy i mam pytania.(odnośnie lotr'a)
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2004, 10:01:48 am »
Tylko ze ja nie wiem ktory to jest plik z tym patchem bo z angielskim u mnie cienko. Za reszte dzieki ale chlopie nie badz taki nadgorliwy ;)

Offline drachenfeles

Witam!! Jestem nowy i mam pytania.(odnośnie lotr'a)
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2004, 10:23:19 pm »
Jak zassasz Army Buildera to wyświetli ci liste dostepnych plików (taka ikonka w prawym górnym rogu z napisem view updates)

Plik do LOTRa to ten o nazwie: Lord of the Rings 3.1

Offline Rafi

Witam!! Jestem nowy i mam pytania.(odnośnie lotr'a)
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2004, 10:18:57 am »
Dzieki wam juz mam army buildiera z plikiem lotr'a i jest calkiem spoko ten programik 8)