trawa

Autor Wątek: Zalety armii zła  (Przeczytany 7554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lu-trz

Zalety armii zła
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 17, 2004, 12:26:00 pm »
Jak to po co ????

To ten przez którego pokojowo nastawione siły zła zostaja zmuszone przez brutalne dobro do niechcianej konforntacji !!!!
Zawsze mam figurkę łucznika, któy samotnie wedruje w strone dobra w pokojowych zamiarach a "dobro" zawsze go zabija !!! Gdyby nie to moje figurki wymieszały by się w pokojowym nastroju z figurkami dobra, pohandlowały, popiły i poszły do domu. Nie macie pojęcia jakie "dobro" jest zawzięte - nigdy jeszcze nie odpuścili temu pojedynczemu biedakowi, chyba będę musiał go skonwertować na orka rodzaju żeńskiego czyli ORKINIE ale anając krwiorzerczych graczy dobra nie zda się to na wiele ...
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Lu-trz

Zalety armii zła
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 17, 2004, 12:27:41 pm »
Jak to po co ????

To ten przez którego pokojowo nastawione siły zła zostają zmuszone przez brutalne dobro do niechcianej konfrontacji !!!!
Zawsze mam figurkę łucznika, który samotnie wędruje w strone dobra w pokojowych zamiarach a "dobro" zawsze go zabija !!! Gdyby nie to moje figurki wymieszały by się w pokojowym nastroju z figurkami dobra, pohandlowały, popiły, kto wie może i pociurlały z Arweną lub Eowiną i poszły do domu. Ale niestety, nie macie pojęcia jakie "dobro" jest zawzięte - nigdy jeszcze nie odpuścili temu pojedynczemu biedakowi, chyba będę musiał go skonwertować na orka rodzaju żeńskiego czyli ORKINIE ale znając krwiorzerczych graczy dobra nie zda się to na wiele ...
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Lugburc

Zalety armii zła
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 17, 2004, 12:55:40 pm »
ja Lu-Trz inaczej bym się wyraził o Jasności
Dobro jez ZŁE !!!
A co do twojego orka, to istotnie taka złośliwość tkwi w umysłach wodzów Zachodu. Jak wystawiam Sarumana, to znany w wieży Barad-dur pod imieniem Brodacz, a powszechniej - Gandalf Biały, goni jak opętany za moim Kurunirem, by złamać mu różdżkę. I nigdy mi się to nie udaje!!
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Ribald

Zalety armii zła
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 17, 2004, 11:08:33 pm »
A może to nie Gandalf goni za laską, ale laska za nim? :P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

 

anything