Autor Wątek: Tło fabularne WFB - High Elves  (Przeczytany 760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline High Elf

Tło fabularne WFB - High Elves
« dnia: Luty 16, 2004, 07:48:28 pm »
No właśnie, czy ktoś mógłby podać mi stronkę z niezmienioną, dobrze przetłumaczoną historią tej wspaniałej (a jakże) armii? Byłbym bardzo wdzięczny, za chociażby nie uznanie tego tematu za spam...  :(
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline _Wychwethyl_

Tło fabularne WFB - High Elves
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2004, 08:46:43 pm »
http://www.nenya.prv.pl - moja stronka - na razie czesc historii HE opisana przez Sadowa - mam juz dalsza czesc, i jak tyko bede mial chwile wolnego czasu (najpredzej po wielkiej inkwizycji) to ja wrzuce.
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline High Elf

Tło fabularne WFB - High Elves
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2004, 03:39:21 pm »
THX, bardzo się przydało. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakąś fajną stronkę - niekoniecznie z historią - mniech mówi. Nie chodzi mi o oprawę graficzną tylko o treść więc nawet biała kartka z czymś ciekawym jest ważna.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

Tło fabularne WFB - High Elves
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2004, 04:25:15 pm »
Spróbuj na www.dehammer.republika.pl. Chyba tam jest Historia HE. Zresztą wpisz w wyszukiwarce np onety high elfy a znajdzi ci sporo stron miłośników HE

 

anything