trawa

Autor Wątek: EA sports-nudy?  (Przeczytany 7218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Khorne

EA sports-nudy?
« dnia: Luty 21, 2004, 10:50:10 pm »
mam takie pytanie-jak napisal Eld i Qnik w CDA "w serii FIFA&NBA inwencja panow z EA skonczyla się w 98 roku"
czy tylko ja mam wrażenie że to prawda?Na przyklad dam chocba nba '03 i '04 --praktycznie to samo tylko nieco lepsza grafika, oddzielny przycisk do wsadow,poprawiona obrona.......tylko tyle?
tymczasem Pro Evolution Soccer 3 ,ktory wyszedl w styczniu, bije na glowę serię FIFA,tam po prostu jest swiezosc,a nie uczucie ze rok temu bylo to samo
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Inszy

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2004, 11:27:19 pm »
Cytuj
Pro Evolution Soccer 3 ,ktory wyszedl w styczniu, bije na glowę serię FIFA,tam po prostu jest swiezosc,a nie uczucie ze rok temu bylo to samo

Dziwne by było to samo, skoro jest to premiera gry na PC-ta. Zobaczymy co będą mówić jak wyjdzie PES 12? Pewnie "Łee... Znów to samo... Dodali tylko powiewające na wietrze rzęsy..." ;)

I dość ciężko mówić, że inwencja skończyła się w '98 roku, biorąc pod uwagę fakt, że po tych sześciu latach ciężko znaleźć rzecz która by się ostała w nowych wersjach ze starych wydań :roll:
A co roku ciężko robić rewolucję ;)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline High Elf

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2004, 07:18:29 pm »
Ja tam w fifę nie pykam za dużo ale jak zobaczłem nic nie wnoszącą 2004 to mi szczena opadła po spojrzeniu na grafikę
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2004, 01:54:47 pm »
No cóz każdy wie że FIFA wychodzi co rok. Faceci z EA poprawiają głównie grafikę zgadzam się z Khornem że PES3 jest lepsze ale właśnie tak jak wspomniał Inszy, to zobaczymy co zmieni się w dwónastej odsłonie PES. Ja na FIFE nie nażekam

Offline Nabu Nezzar

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2004, 11:13:33 pm »
Swoją przygodę z serią Fifa skończyłem na FiFie 2002, natomiast ostatnią gierką z serii NBA Live, którą kupiłem była ta z numerkiem 2002... Miałem dość ciągłego patrzenia w niemal identyczny produkt. Po co mi były potrzebne kolejne części, skoro ofiarowały praktycznie to samo?
url=http://fir.glt.pl]Republika Fantastyki i Rzeczywistości[/url]
Na przeciwstawnym biegunie
LARPy

Offline Dark Elf king

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2004, 05:22:37 pm »
To jest właśnie ogromny minus EA cały czas powtarzają to samo być może boją się wprowadzić coś nowego

Offline High Elf

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 22, 2004, 06:49:52 pm »
A co chcecie wprowadzić w symuklatorze piłki nożnej? Czekam na propozycje. :twisted:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Khorne

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 23, 2004, 01:16:46 pm »
Cytuj
A co chcecie wprowadzić w symuklatorze piłki nożnej? Czekam na propozycje.

np. Możlwosć robienia burd na stadionach,robienie Rocket-Jumpow czy rozwalanie z rakietnicy znienawidzoną drużynę przeciwnika  :twisted:

a tak na powaznie- z Fify mogliby wyrzucic komentatorow-gdy ich slyszę to dostaje szału  :x
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Inszy

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 23, 2004, 06:04:07 pm »
Ale oni nie odpowiadają za mechanikę rozgrywki, a do niej przecież są pretensje :D
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline High Elf

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2004, 06:10:10 pm »
Mi się tam podoba. Wolę to niż te 0 realistyczne z innych soccerów
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 25, 2004, 04:05:00 pm »
No bo jak na razie serie FIFA I PES są najlepszymi grami traktującymi  o piłce kopanej.

Grają wszyscy a i tak wygrywa BAYERN

Offline High Elf

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 26, 2004, 07:17:05 pm »
:P czy my zawsze musimy się kłócić? Mówię ci Manchester rządzi światem. :)

No nie wiem czy rocket jumpy dotyczą tego gatunku... ale ostatnio widzać mieszanki - RTSRPG, FIFAFPP???
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Inszy

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 26, 2004, 10:15:20 pm »
Jeśli mnie pamięć nie myli, to na Amisię była taka piłka nożna w której używało się pomocy naukowych typu obrzyn, tudzież tulipan 8)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Sethrea

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 03, 2004, 10:35:21 am »
Ej, nie mówcie o śmierci EA, póki nie zagracie w SSX3 :)

Offline zim

EA sports-nudy?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 03, 2004, 09:58:33 pm »
ejejej! trzeba rozdzielic EA Sports od EA Big!!
Ci pierwsi raczej zanudzaja kolejnymi tymi samymi 'kotletami'. natomiast ta druga ekipa (powinna byc pierwsza ;P ) robi konkretne gierki. wspominajac jedynie SSX3 i NBA Street Vol. 2 ...pozostale czesci nie sa wcale gorsze 8)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'