Autor Wątek: Akurat  (Przeczytany 3303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Khorne

Akurat
« dnia: Luty 22, 2004, 01:12:59 pm »
słyszał ktoś o takim zespole?jak wam sie podoba?
bardzo milo się go słucha,znany jest z przede wszystkim tekstów "o niczym",ale najczęstsze tematy ich piosenek to życie w przedszkolu...i nie są to texty w stylu "Kolorowe Kredki"
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Giovanii

Akurat
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2004, 09:09:55 pm »
Zespół niesamowity, gatunek muzyki poezja SKAkana czyli jedna z najlepszych muzyk do zabawy, a teksty faktycznie na poziomie poezji śpiewanej (z małymi wyjątkami).Zespół i do tańczenia/skankowania jak i do słuchania.Byłem na kilku koncertach i było ciekawie.
Mam nadzieje że nagraja jeszcze wiele płyt!
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline Futrzak

Akurat
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2004, 01:50:39 pm »
Zespół bardzo fajny. Przy ich muzyce można śpiewać, tańczyć i jeść pomarańcze :)
ou got it frien'

Offline pyrek

Akurat
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2004, 07:45:09 pm »
Jeden z moich ulubionych zespolów... w sobote (17) bylem na koncercie w Sosnowcu... niezapomniane wrazenia. Nie byl to mój pierwszy koncert w tamtym klubie, a jednak... tyle osób tam jeszcze nie widzialem. Do zabawy swietni, do sluchania tez, a do czytania to wogóle! Genialna muzyka!
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Anonymous

  • Gość
Akurat
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 23, 2004, 07:53:36 pm »
Ja tylko chciałam, że Akuraty są na Gildii Muzycznej od dłuższego czasu...
http://muzyka.gildia.pl/wykonawcy/akurat
i współpracują z nią stale...

Offline burberry

Akurat
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 28, 2004, 06:11:46 am »
Akurat maja calkiem ciekawe piosenki, acz nie wszystkie. Z ich drugiej tylko nieliczne mi sie podobaja :x przede wszystkim dlatego, iz mam wrazenie, ze teksty do tych "nieudanych" piosenek byly pisane na sile. Ale przed kawalkami np "Do prostego czlowieka" chyle czolo. :)
Bóg Cię kocha

teodorpunk

  • Gość
Akurat
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 25, 2004, 08:58:17 pm »
powiem tyle muza zawalista szczegolnie do posluchania z dziewczyna w ciemnym pokoju przy piwie  :lol: (bardzo dobrze dziala 8) )

a tekst piosenki 'do prostego czlowieka' wykorzystali wiersz Tuwima, chyle czolo bo to wykonanie tego wiersza jest genialne, niestey wlochaty juz skiepscil piosenke z tym wierszem kompletnie :wall:

Offline zim

Akurat
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 25, 2004, 09:11:13 pm »
sposord polskich zespolow ska jakos najbardziej mi sie podoba Paprika Korps. szczegolnie ostani album jestcalkiem dobry :) Akurat znam malo ale raczej nie przypadli mi do gustu...
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline papiesz

Akurat
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 25, 2004, 10:51:53 pm »
Paprika Korps to raczej typowe rege. Wszyscy się tak nimi podniecają, a na ostatnim Regałowisku jakoś mnie nie wzruszyli... Ale ja mam spaczony gust podobno   8)
nothing positive only negative

Anonymous

  • Gość
Akurat
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 25, 2004, 10:54:43 pm »
Ale temat jest o Akurat. Swoją drogą- właśnie dostałam od nich informację, że znów ruszają z koncertami.

Offline [robak]

Akurat
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2004, 11:42:00 pm »
Akurat - nie kojarze jakos tego zespoly. btw. Papiesz - gdzie miales namiot w Bielawie ?

Offline papiesz

Akurat
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 26, 2004, 05:27:05 am »
[robak] - nie miałem. spałem w samochodzie przed ośrodkiem. choć ludzie z legnicy byli rozbici chyba po lewej stronie, przy plaży.

ps. wiem, dostanę zaraz zjeby za OT, ale chyba nie będę zakładał osobnego tematu, żeby odpowiedzieć, gdzie miałem namiot w Bielawie, prawda A'G'R ?  :roll:

- daruję wam - ale następnym razem macie takie małe przyciski "" - pani M.
nothing positive only negative

Offline Jovka

Akurat
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 26, 2004, 01:41:42 pm »
Pierwszy raz słyszę o tym zespole a może ktoś mi poleci jakąś piosenkę ?
Aha i jaki to jest gatunek muzyczny ?

Pozdrawiam
color=blue]Kropelka deszczy na listku zwisająca...
Samotne obumierające drzewo kołyszące się przez powiew wiatru...
Poranna rosa na wilgotnej trawie...
Wstaję...
Wychodzę na ogród...
Słońce wstaje ze mną...
Ulotna chwila szczęścia.[/color]

Offline login

Akurat
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 26, 2004, 06:53:17 pm »
hmm, na mój gust to wszystkie informacje o które pytasz są już tu podane... 'czytajcie a zrozumiecie'.
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline alevius

Akurat
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 31, 2005, 08:41:02 pm »
Akurat - świetna muza... Choć wielbicielem tego rodzaju muzy nie jestem, to jednak obie ich płyty bardzo mi się podobają... Balet, Piekarnik czy Do prostego człowieka, to tylko mały początek naprawdę dobrego kawałka muzyyy. A na ognisko proponuję "pa pa pa" - z gitarą, lub bez...

"A księżyc opowiada mi, najpiękniejsze w jego życiu sny..."
..gdy się śmiejesz, cały świat śmieje się razem z tobą. Gdy płaczesz, płaczesz sam...