Autor Wątek: Nowy numer Fantasy  (Przeczytany 13155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

Nowy numer Fantasy
« dnia: Grudzień 08, 2002, 08:05:24 pm »
Na Nordconie 2002 odbyło się ciekawe dla mnie spotkanie z redkacją Fantasy Click!. W związku z tym ciekawi mnie Wasza opinia o tym piśmie.
Przypomnę tylko: 100.000 egzemplarzy nakładu (tak słyszałem!)
Pozdrowienia,
Marek

Anonymous

  • Gość
Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2002, 06:52:32 pm »
Ja tam kupuję to z ciekawości. Nabyłem numer grudniowy za 11 zł bo dali książkę z opowiadaniami. Uważam, że się opłacało. Ostatni numer wygląda o wieeeeelee ładniej niż poprzednie. aha - w książce napisali że nakład to 80.000 . Czyli by się zgadzało co pisałeś (za 11 zł kupi mniej ludzi niz za 6.50)

Offline Josiph

Strefa Mroku
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2002, 09:05:13 pm »
Bardzo mi się podoba antologia opowiadań dołączona do ostatniego Fantasy Clicka! Przeczytałem ją jednym tchem. NIektóre opowiadania są w prawdzie gorsze inne lepsze ale to i tak ciekawa pozycja i warto po nią sięgnąć. Gratka dla kolekcjonerów. Tych opowiadań nie znajdzie się nigdzie indziej.
apraszam w kazdy czwartek o godz 21 do wysluchania "Wehikulu czasu" - ogolnofantastycznej audycji  na antenie Studenckiego Radia SFERA z Torunia
www.sfera.umk.pl

Offline Jacek Piekara

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2002, 12:58:08 pm »
surmik -> naklad zmienia sie w zaleznosci od numeru. Swiateczny ma 80 tysiecy egzemplarzy, czyli rowniez ksiazka ma 80 tysiecy. Polscy autorzy chyba od czasow komuny nie mieli szansy trafic do tak szerokiego odbiorcy.

josiph -> ciesze sie, ze ksiazke przeczytales jednym tchem. Jestes w takim razie lepszy ode mnie, bo ja przy dwoch txtach dostalem zadyszki (nie powiem przy ktorych, bo mi nie wypada :).

Ktore opowiadania zamieszczone w antologii najbardziej wam sie podobaly?

Offline Dinki

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2002, 09:50:24 am »
Na razie przeczytałem opowiadanie Sapkowskiego i mi się podobało ale jak dla mnie nie ma ono zbyt dużo z horroru.
Dzisiaj zabieram się za następne.
Bardzo fajnie że dodaliście książkę do pisma mam nadzieje że nie poprzestaniecie na takiej jednorazowej akcji.

Anonymous

  • Gość
Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2002, 05:32:47 pm »
JP => Czy możemy się spodziewać czegoś o rpg? Wogóle to może byście gazetę skierowali do trochę innego odbiorcy, tzn. NAS:) Chodzi mi o to, że gazeta ma b. wiele elemantów raczej dla dwunastolatków...

Offline Deacon

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2003, 07:00:54 pm »
Kupilem ten jeden numer Clicka , dla ksiazki , ktora byla do niego zalaczona i nie zaluje . A inne numery pozyczam od kumpla ( ktory clicki kupuje od samego poczatku ) tylko dla zamieszczonych tam opowiadan . Opowiadania niektore sa naprawde wybitne , inne troche mniej , ale wszystko czytam z pasja . Co do samej ksiazki to najbardziej podobaly mi sie opowiadania : Opowiesc wigilijna i Zielone Pola Avalonu . Opowiadaniem ktore dalo mi troche do przemyslen bylo Piekna i Bestia . Nie bylo opowiadania , ktore by mi sie specjalnie nie podobalo . Zawiodlem sie jednak na opowiadaniu Sapkowskiego , ale tylko dlatego , iz liczylem na cos nowego , a Zlote popoludnie czytalem juz w Cos sie konczy , cos zaczyna . Ogolnie ksiazke oceniam na 5+ - oby bylo wiecej takich !

Offline Macias

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2003, 11:47:09 pm »
kupjue czasem w taniej ksiazce itp. FC ujdzie, choc zadna z tego rewelka.ale poczytac mozna.

Offline marcio

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 14, 2003, 03:53:31 pm »
Dla mnie pismo jest świetne. Podobajęmi się opowiadania poza nimi można znaleść ciekawostki naukowe historyczne. Pdoba mi się też program TV wiem przynajmniej kiedy leci coś co lubie imnie interesuje w telewizji. Polecam wszystkim  :)

Offline Falcon

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 04, 2003, 07:35:50 pm »
Mi się podaoba. Fajne opawiadania, i pare ciekawych artykułów. :)
ttp://s10.bitefight.pl/c.php?uid=35130

http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=38420

Offline garak

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 21, 2003, 11:21:57 pm »
FC to jednak średniak . Mam właśnie nowy numur pisma i delikatnie mówiąc - denerwuje mnie w nim to , że jest tam o wszystkim i o niczym. Jakby nie mogli się zdecydować , o czym pisać . A próbują o wszystkim. Do tego wstępniak Piekary: " Nadal mamy kilka razy więcej czytelników niż WSZYSTKIE pozostałe pisma z tego właśnie miłego naszym sercom segmentu..." Co to ma być , konkurs piękności ? Rozumiem - konkurencja , ale to już następny raz , kiedy spotykam się z opinią - my bogowie rynku.  :!: A może tak więcej dobrej fantastyki , a mniej waśni?

Offline Abignale

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 25, 2003, 12:10:09 am »
Wiadomo powszechnie (przynajmniej mi tak kumpel wmawia) że fantaści są cholernie skłóconą grupą.

Fantasy jest niezłe. Bardzo podobała mi się zawartość płytki dodanej do drugiego numeru. Książka tez była fantastycznym pomyslem - może w tym roku cos podobnego?
Opowiadania w numerze sa dobre. Nie moż ejakies wybitne, ale miło się czyta. Ja to kupuję tak randomowo i tak np z numeru 9 który akurat mam podobało mi się bardzo opowiadanko "Zoya". Ze zbiorku natomiast Zielone Pola Avalonu i Gdzie diabeł mówi dobranoc. I tylko więcej takich zbiorków
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline garak

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 25, 2003, 07:22:57 pm »
FC kupuję od pierwszego wydania i do antologii  z grudnia ubiegłego roku nic nie mam . Pomysł był fajny jak i "prezent" .

Offline Mara

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 03, 2003, 08:03:09 pm »
Cenię sobie Fantasy Clic za różnorodność artykułów, jakie można znaleźć na jego łamach. No i oczywiście za jakość papieru i druku, bo szczerze mówiąc, dosyć mam pism, po przeczytaniu których muszę szorować ręce z farby drukarskiej  :bite:

Offline Nabu Nezzar

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 08, 2003, 11:21:44 pm »
Kup[uje każdy numer tego pisma, kupuję tez Sferę. Uważam że te dwa magazyny są bardzo do siebie podobno, trzymają niezły poziom i znakommicie się uzupełniają.
url=http://fir.glt.pl]Republika Fantastyki i Rzeczywistości[/url]
Na przeciwstawnym biegunie
LARPy