trawa

Autor Wątek: 13-th Company- pytanie  (Przeczytany 1682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rigor Mortis

13-th Company- pytanie
« dnia: Luty 27, 2004, 05:14:50 pm »
Czy Trzynasta kompania moze urzywac sprzetu Space Wolfowego?? Chodzi mi tu glownie o ciezki sprzet typu czolgi....
P.
ho dares wins

Offline jachu_ka

13-th Company- pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2004, 06:02:03 pm »
nie ma tak fajnie- tylko to co jest w codeksie :]

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Cisza

13-th Company- pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2004, 07:03:21 pm »
Nom, są chopaki troszkę "przycięci".
Ale i tak najbardziej im brakuje transportó!!! Albo chociaż jumppacków, i lspeederków (bo chyba nie majom - jesli mnie memoria nie zawodzi ;) )
rey and silent as death, it stood watching him. It was lean and powerful, tall as his shoulder and its grinning jaws and lolling tongue revealed row upone row of fangs the size of fighting knives.

Offline Rigor Mortis

13-th Company- pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2004, 09:43:42 pm »
moment ale to jest bez sensu....przeciez to nie jest jeszcze osobny chapter wieć powinni mieć mozlwiość urzywania tego co space wolfy....przecież inni moga używać wszystkiego co jest w space marinowym magazynie...
P.
ho dares wins

Offline Marek G.

13-th Company- pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2004, 10:03:39 pm »
ale z tego co wiem to panowie dopireo co wyskoczyli z oka terroru, nie mieli za bardzo czasu na stworzenie porzadnego chapteru, z porzadnymi strukturami , itd...
"Pray they don't take you alive"

Offline Rigor Mortis

13-th Company- pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2004, 10:06:58 pm »
Nie o tym mowie...po pierwsze GW planuje zeby zrobic z nich osobny chapter....po drugie chodzi mi o to ze space wolfi moga wykorzystywac wszsytko...a czemu oni nie ...przeciez Emperors Will juz wrocil wiec mogliby dostac jakies rhinosy chocby....juz nie mowie lemanie russie...:D
P.
ho dares wins

Offline trej

13-th Company- pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2004, 11:09:10 pm »
1 AFAIK 13th kompania nie bedzie chapterem (zreszta zgodnie z nazwa).
2 Nie moga oni korzystac z ciezkiego sprzetu bo im sie po drodze zgubil.  Czyli w warpie. Jest to wytlumaczone w fluffie.

Offline Rigor Mortis

13-th Company- pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2004, 08:08:26 am »
Ad1.Czytalem wlasnie w jakims tekscie fluffowym ze "gora" sie zastanwia czy by z nich chapteru nie zrobic.Mialoby to sie nazywac "Legion Wulfen"
Ad2. Tak wiem ze im sie zgubil ale oni juz wrocili...tak?? Wiec jak dla mnie to jest bez sensu...
P.
ho dares wins

Offline jachu_ka

13-th Company- pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 28, 2004, 08:42:33 am »
bede okrutny- niezaleznie od tego czy to sie komus podoba czy nie strona 34 codexu EoT mowi wyraznie czego moga uzywac 13 kompaniowcy. nie ma tam czolgow wiec sprawa jest prosta- proponowalbym zakonczyc dyskusje bo sie staje jalowa :]

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Dreadorus Maximus

13-th Company- pytanie
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 02, 2004, 08:49:08 am »
Już widzę jak reaguje na taki pomysł Inkwizycja:

-Dać tym pomiotom chaosu nasze święte Landraidery?? Nigdy!!
-Więc co proponujesz zacny Inkwizytorze?
-Jak to co??? Eksterminacją ich!!
-Ale panie? Którą planetę?
-WSZYSTKIE, murwa kać, WSZYSTKIE!!!!!!!!
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

 

anything