trawa

Autor Wątek: Hattrick  (Przeczytany 7187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

Hattrick
« dnia: Marzec 25, 2004, 08:49:39 am »
Gra moze nie zwiazana z fantastyka ale zawierajaca w sobie sladowe ilosci RolePlay'a :D http://www.hattrick.org/ jeden z najwiekszych managerow pilkarskich online (250 tys uzytkownikow w ogole, 11tys z Polski) Rozgrywki ligowe, Mistrzostwa Świata, Puchary itp. itd. Slowem wspaniala zabawa dla kazdego kto lubi pilke nozna :D

Ktos z Was gra? Chwalcie się swoimi druzynami :D
Pozdrowienia,
Marek

Offline High Elf

Hattrick
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2004, 03:27:25 pm »
Ja czekam na przystąpienie do ligi. Zapowiada się fajna zabawa.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline surmik

Hattrick
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 29, 2004, 03:54:48 pm »
Na szczescie czekanie to 1-2 dni jezeli tylko wszelkie dane sa poprawne.
Jak dostaniesz druzyne to daj znac. Moj zeposl to FC Miłość w VI.492
Pozdrowienia,
Marek

Offline High Elf

Hattrick
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2004, 12:06:44 pm »
Dobra jestem - Mazowszanka Bełchatów III.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline High Elf

Hattrick
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2004, 02:38:50 pm »
OK tylko pytanie - jak mam Cię znaleźć wśród 1000000000 użytkowników??? Mam gdzieś wpisać nazwę drużyny???
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline surmik

Hattrick
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2004, 03:08:05 pm »
Zakladka Polska -> Szukaj wpisz nazwe drużyny albo nazwe użytkownika.

Zakladka Polska -> Ligi Wpisz numer mojej ligi czyli VI.492
Pozdrowienia,
Marek

Offline High Elf

Hattrick
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2004, 08:40:27 pm »
OK znalazłem, o ile nie będzie to jakimś utrudnieniem, odpowiedz na moje pytania bo już rywalizuję z kolegami i potrzebuję pomocy!  :oops:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

Hattrick
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 12, 2004, 05:35:10 pm »
I dostajesz od nich łupnia :D Dla mnie 10:0 to trochę za dużo sądzę że stać Cie na więcej.
Ps kiedy będe mógł sobie sprawić szalik twojej drużyny.
Następny mecz masz wygrać![/list]

Offline High Elf

Hattrick
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2004, 03:02:41 pm »
Słuchaj Dark Elf king, było 9:0. :):):)
Poza tym nie miałem czasu i nie zauważyłem że przeciwnik atakuje na bramkę której broni napastnik. Nie spojrzałem też na wartość zawodników i teraz mam najlepszy skład jaki mogłem wystawić. Zainwestowałem w trenerów, przebudowałem stadion i w ogóle - tylko morale drużyny jest żałosne. Następny mecz z wiceliderem przegrałem    4-1 a poprzedni mecz był z liderem :-))) więc mam farta bo mi na sam początek morale osłabili. Poza tym kupiłem bramkarza i wciąż jestem na plusie - co mecz wychodzi mi że jestem +40000 jakieś na plusie więc zwiększyłem wkład w drużynę juniorów o właśnie tyle - za dwa tygodnie spodziewam się efektów.  :twisted:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

Hattrick
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 19, 2004, 03:11:22 pm »
i tak dostajesz po tyłku :lol: Umówmy się tak za jakieś pięć meczów napiszesz ile z nich wygrałeś a ja potem będę mógł ocenić twój talent menadżerski

Offline High Elf

Hattrick
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 19, 2004, 04:10:41 pm »
Za pięć meczów zaczniemy liczyć ile wygrałem. OK? Jeszcze nie oswoiłem się z Hattrickiem i nie jestem w tym mocny ale niedługo... Ulala...  8)
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

Hattrick
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 20, 2004, 01:07:48 pm »
Trzymam kciuki byłoby fajnie jakbyś wyszedł na prostą ( chodzi o zwycięstwa) 8)

Offline High Elf

Hattrick
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 22, 2004, 06:50:59 pm »
Weź się schowaj z takimi komentarzami. Po prostu sam zagraj jak taki macho jesteś, a nie tylko krytykujesz  8)

[mod]Panowie Elfowie, przenieście swoje prywatne rozmowy na PW albo chat[/mod]
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline eska crew

Hattrick
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 06, 2004, 01:03:31 pm »
na www.gazeta.pl jest gra Piłkarzyki. Nawet fajna. Moja drużuna to F.C Bezimienni
Wszystko co doskonałe dojrzewa powoli"

A.Szopenhauer

Offline Watcher

Hattrick
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 10, 2004, 08:48:36 am »
Hattrick to piękna gra o właściwościach narkotyku. Mój team to ChWD Panzerkampfwagen, gram w lidze V.111. W zeszłym sezonie byłem nawet wicemistrzem, ale teraz nie będzie już chyba tak dobrze... I tak się jednak cieszę: przed 2 tygodniami dokonałem największego transferu w swojej historii, sprzedałem keepera za 13 milionów złotych, gra teraz w III lidze bejgijskiej :)
Marcet sine adversario virtus

 

anything