Autor Wątek: Warhammer - literatura  (Przeczytany 20437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nilgar

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 10, 2004, 04:45:08 pm »
Tytuł Zabójca Olbrzymów podobno był szeroko konsultowany z narodem - z Gigantów zrezygnowano ze względu na ewentualne skojarzenia z grecką mitologią.
Gileada przeczytałem z obowiązku raczej - historia dość ciekawa ale mocno męczyły mnie gęsto usiane wtręty o tym jak to wymierające elfy powinny poświęcać się dla pewnego gatunku małp, który dopiero co właściwie opuścił drzewa - żenada, prawie jak historie hipisa Drizzta z AD&D. Być może polski tłumacz jakoś poradził sobie z klimatem armii zbawienia - nie wiem... :wall:

Offline High Elf

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 14, 2004, 03:33:52 pm »
No bo mają rację. Ludzie to gorsza rasa - weźcie pod uwagę klimacior obecny podczas święcenia miecza przez Helfa.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Pokpoko

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 14, 2004, 03:37:39 pm »
bo ja wiem..jak taka gorsza to czemu to ped..elfy wymierają :roll:  :giggle: ?a ksiazka*czy raczej fragmenty które przeczytalem*sa na niższym pozomie niż hack&slash z Gotrekiem...

Offline Dark Elf king

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 26, 2004, 12:53:46 pm »
Ta?? Coś ciekawego co nie High Elf Pokpoko sam bez niczyjej pomocy sklecił zdanie :eek: No, no no . Widzę że robisz postępy a jeżeli sądzisz że Elfy to ped... to fajnie masz bo ja muszę stwierdzić że Lizardmeni to całkowite obojniak( bez urazy innych graczy lizardmenów). Książka może Ci się nie podobać ale to że ci się rasa nie podoba to chyba nie to forum

Offline High Elf

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 26, 2004, 04:16:18 pm »
Podpisuję się pod tym że Lizaki to obojnaki... Jaszczurki.  :bite:
Pokopoko, czy Pokpoko... słuchaj, ważne jest abyś zrozumiał, że elfy to nie pedały. Może i wymierają, ale kto nauczył Imperium magii? Kto jest najmądrzejszą rasą świata? No kto? Może jaszczurki co? NIE, SĄ TO ELFY!!! A ty możesz się schować z obrażaniem mojej armii. Przyczłapałeś na nie swój teren.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Pokpoko

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 26, 2004, 04:43:12 pm »
popełniacie elementarny bład w fluffie...lizardy wogóle nie maja płci bo sa produkowanymi seryjnie sztucznie wychodowanymi stworkami...
co do obrazania-niektorym przydałby sie pewnien dystans do swojej armii...
Cytuj
Kto jest najmądrzejszą rasą świata?
tłuste żaby z portalami międziwymiarowymi i karabinem laserowym?*sztuk jeden :roll: * ;)
Cytuj
A ty możesz się schować z obrażaniem mojej armii
zrozum to-nie obrazam twojej armii...nie widzialem jej,nie wiem jak jest pomalowana więc nie mam powodu jej obrażać...

Offline Dark Elf king

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 26, 2004, 05:11:08 pm »
Jak patrze na twoje wypowiedzi Pokpoko to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Elfy są najmądrzejszą rasą i tyle lizardy to tylko chory wymysł facetów z GW

Offline Pokpoko

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 26, 2004, 05:15:36 pm »
acha-ale oficjalny..live with it ladies...

Offline High Elf

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 26, 2004, 07:15:04 pm »
Ech... ta dyskusja miała być o książce  :lol:
  :wall: Pokpoko  :wall:
Zmądrzej Lizardzie, elfy są najpotężniejszą rasą. W Lustrii mieszkają tylko tacy jak ta Martyna z tych tematów z mułami  :P   :|  Poza tym denerwuje mnie to, że myślisz że możesz wszystkim jechać bo... masz więcej postów? Poparcie forumowiczów? Powiedz czemu tak się czujesz.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Pokpoko

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 26, 2004, 07:33:09 pm »
kurde...ni ejade po wszystkim na litośc boską...od czasu do czasu rzuce uwage o elfach bo ich nie lubie*nie lubie i już...*i naprawdę nie robie tego zeby wkurzyć kogokolwiek...naprawdę nie uwaziąłem sie na ciebie/kogokolwiek i jade po nim ad personam...(poparcie forumowiczów-bez przesady..nie ma jakiegos wewnętrznego kręgu którego członkami zostaje sie po 2000postów...)
Cytuj
Zmądrzej Lizardzie, elfy są najpotężniejszą rasą
przekonaj mnie*ale raczej na privie..o i tak zrobił się "lekki"offtop ;) *
tematu o mułach nie czytałem :roll:

Offline Dark Elf king

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 27, 2004, 09:24:52 am »
Na tym zamykamy temat. Chyba po prostu tak musi być że Elfy i Lizardmeni nie będą się ze sobą zgadzały i tak to będzie do końca. 8) Teraz spokojnie możemy wrócić do książki

Offline Ibrahim Ibn Erales

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 27, 2004, 09:25:23 pm »
Cytat: "Pokpoko"
nie ma jakiegos wewnętrznego kręgu którego członkami zostaje sie po 2000postów...


A przynajmniej nie macie na razie prawa o nim wiedziec... ;)
 good friend will come and bail you out of jail... but a true friend will be sitting next to you saying "Damn.... that was fun!"

Offline Dark Elf king

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 04, 2004, 01:04:01 pm »
Sądzisz że tworzy sięjakieś wewnętrzne bractwo? Nie sądzę zresztą lepiej jest wrócić do tematu

Offline Dark Elf king

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 10, 2004, 01:59:05 pm »
Co do tematu ten Gilead to istny pechowiec,. Zaczyna mnie to denerwować cały czas autor zabija mu kogoś bliskiego jak nie brata to dziewczynę. Jeżeli tak dłużej to będzie trwać to nie wiem czy ja i Gilead długo wytrzymamy psychicznie :)

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 11, 2004, 04:57:03 pm »
Posprzatalem w tym watku. Nie wysylajcie wypowiedzi po 5-6 razy, a spory na temat tego, ktora rasa jest lepsza to albo na priv, albo do forum WFB.

 

anything