trawa

Autor Wątek: sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos  (Przeczytany 5881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dark Elves Noble

  • Gość
sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 19, 2004, 08:11:51 am »
a nie najbardziej w cos denerwuje to ze genaralem musi buc czarodiejka a ja wolalbym wystawic jako generala wysoko urodzonego!

Offline Dark Elf king

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 19, 2004, 11:51:22 am »
No ale nic nie poradzisz i to jest właśnie ten urok? CoS. Ja nie mam zamiaru w to wchodzić

Offline High Elf

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 19, 2004, 05:35:22 pm »
Zgadzam się z DEk a denerwują mnie niestety wypowiedzi DEn :) co za skróty. Wypowiedzi noble'a to czysty spam, tyle ortografów że to szok, do tego nawet nie stara się coś wniść do tematu :(. Wkurza mnie to, że każdą wypowiedź kończy wykrzyknikiem.

Dark Elves Noble - nikt ci nie każe grać w CoS, może zwykła armia DE będzie dla ciebie lepsza. Czarodziejka jest logiczna, gdyż może być ona kapłanką Slaanesha, albo jakimś sługą Chaosu a "ktoś wyżej urodzony" chyba nie będzie się płaszczył przed Chaosem.

Scimitar - heh, ja nie biorę Sea patrolu też ze względu na brak niektórych jednostek ale spójrz na sytuację HE - my nie mamy połowy armii a wy tylko niektórych jednostek. :)

Kontynuujcie jakoś ten temat :D jest ciekawy :D
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Scimitar

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 20, 2004, 09:05:49 pm »
Magia Slaanesha to potega. Gralem dzis z Chaosem kumpla. Hellcannon sobie pobrykal, a ja dodatkowo pecha mialem i po trzech turach nie mialem juz : 2x5 COKsow, 2x20 Warriorow, 2 reaperow. Imho zostalo mi 10 chaos warriorow, 2 czarodziejki i 1 high sorc , 5 shadow i resztka devotek. Przeciwnik mial 5 chosen knightow khorna, 2x 5 knightow khorna, lorda na smoku, 20 warriorow i hellcannon :( Do tego moja high sorc po miscascie w 1 turze i rzucie 3 musiala rzucic 6 aby cos czarowac.
Udalo mi sie "6" rzucic dopiero w 5 turze (na 6). Ale magia sprawila, ze zginal smok, 3 klocki knightow, tak ze skonczylo sie minorem dla mnie. Uff, z pewnej masakry Slaanesh mnie wyratowal. Ktos tu chyba kiedys twierdzil, ze magia Slaanesha nie mozna wygrac ?

Warriorzy chaosu sie sprawdzili, wiec od teraz bede ich uzywac w wiekszej ilosci :)
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

szafa@poznań

  • Gość
sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 21, 2004, 10:02:53 am »
heh, to bylo zawsze wiadomo - to nie tzzentxch jest najwiekszym magiem wsrod chaosw tylko slaanesh :twisted:  :bite:

Offline Scimitar

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 21, 2004, 11:34:01 am »
Hehe, zostane chyba kultysta Slaanesha. Zreszta - dbam o swoje przyjemnosci wiec Cult of Pleasure do mnie pasuje  :lol:
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

 

anything