Autor Wątek: Dobro vs. Zło  (Przeczytany 13230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 03, 2004, 10:30:59 am »
Cytuj

Czemu w temacie jest leprze?! Zmieńcie to lepiej...


teraz lepiej?

Offline vrekk

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 03, 2004, 02:56:49 pm »
lepiej, lepiej - zmien jeszcze nazwe z dobro vs. zło na Wolne Ludy vs. Siły Ciemności
Ps. Jakie wymiary [w mm] mają Uruk`i ?
img]http://img218.imageshack.us/img218/6470/userbar673909js.gif[/img]

21 V 2006r. - dzień w którym rozpocząłem przygodę z Woodland Realms :D

Offline KędzioR_vo

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 03, 2004, 03:02:17 pm »
uruki mają ok.30 mm :) tyle przynajmniej ma ten, którego mierzyłem... od płaszczyzny podstawki do czubka hełmu :) ogólnie to jedne z większych "szeregowych" figurek Władcy :)  świetnie wyglądają przy drobniutkich goblinkach  8)
a tak PeeSem, to właśnie dziś skończę prace nad moimi :) jeszcze tylko muszę przystroić im podstawki i będą finito... jeśli uda mi się skądś dorwać cyfraka, to może wrzucę zdjęcia :)
PozdRo
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Lord_cypher

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 03, 2004, 07:15:45 pm »
Witam
Co do Urukow to moim zdaniem sa mimo wszystko zbyt niscy i za malo potezni  :(  jak kuplem sobie box z mordorskimi orkami i przyrownelem je do urukow to bylem niemile zaskoczony  :o
Jak to mozliwe zeby orki byly praktycznie wzrostu uruka :?
Pozatym Uruki sa wielkosci przecietnego czlowieka a z tego co wiem tak naprawde byly o glowe wyzsze. Dobrze ze chociaz sa pozadnie umiesnione ale to nie rekompensuje ich wzrostu :/ Nie wspominajac o urukach a pika ktore sa chyba wrecz miniaturkami  :cry:
moze i to drobiazg ale mnie osobiscie wkurza  :x
a Sarumana!!!

Offline LordThom

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 03, 2004, 07:26:12 pm »
ja to nie wiem czemu cie to wkurza, chyba lepiej ze mniejsze przykitrasz się za większą liczbą przeszkód, hehehehe <joke>
 :lol:  :lol:
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Lord_cypher

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 03, 2004, 07:47:52 pm »
eh uruki sa moimi ulubionymi jednostkami zaraz za berzerkerami i mordorskimi trollami i jestem zawiedziony ich figurkowa postura...

No ale to raczej nie miejsce na wylewanie zalow   :cry:  ;)


Pozdrawiam
Lord_cypher
a Sarumana!!!

Offline drachenfeles

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 03, 2004, 08:52:20 pm »
jedyne co jest nie tak w figsach to rozmiar orków, powinny być niewiele większe od gobosów, bo tak faktycznie Uruki według tolkiena były mniej więcej wzrostu człowieka, z tym że dysponowali znacznie solidniejszą budową ciała, co sprawiało inne wrażenie. Najbardziej dobija mnie Grishnah czy jak mu tam jest o głowę większy od Lutrza, kpina.

Offline Corum

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 03, 2004, 09:00:20 pm »
A 'kurduple w konserwach' czyli wojownicy minas-tirith?
Ci to sa dopiero maciupcy. Widac to kiedy postawi sie ich kolo kapitana - dowodca ma 2x wieksza glowe  :lol:
Juz nie mowie o 'men of gondor'...
GW bardzo pokpilo sprawe.

Offline KędzioR_vo

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 04, 2004, 02:31:02 pm »
nie wiem niestety, jakiego wzrostu są orki mordorskie... jeszcze takich nie posiadam  :(  ale GW ogólnie ma taką tendencję do bajkowego przesadzania w ukazywaniu różnic między zwykłymi wojownikami a herosami czy kapitanami... a już w ogóle mam dziwne wrażenie, że większość figurek bohaterów (np:Legolas) mają nieproporcjonalnie duże głowy, ale to nie na ten temat...
PozdRo
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline drachenfeles

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 04, 2004, 05:05:05 pm »
ja tam i tak się cieszę, że nie mamy w LOTR'ze takich wybryków jak w WFB można spotkać, nie mogę scierpiec, że jedna z moich ulubionych figurek - Josep Bugmann jest niemal tak wysoka jak czlowiek, za to
2 razy szersza.
Jeszcze gorzej prezentuje się Torek Ironbrow, jest równie szeroki, za to wyższy od człowieka. Macabre

Offline Isembold

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 04, 2004, 05:21:33 pm »
Nie mamy...? Tak duzo moze ich nie ma, ale zobacz sobie (jakbys nie widzial  :P  :lol: ) nowego Boromira...Koles szerszy jak wyzszy prawie ze jest - chyba ze GW kiepskie zdjecie zrobilo, ale to raczej niemozliwe jest.
Na szczescie sa to odosobnione przypadki :D
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline vrekk

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 05, 2004, 07:45:12 pm »
Już wiem jaką armie kupie se na początek:
- uruk hai
- bereseker uruk hai
- jakis sztandar czy coś [nie wiem dokladnie]
- jakis dowódca np.Lurtz
img]http://img218.imageshack.us/img218/6470/userbar673909js.gif[/img]

21 V 2006r. - dzień w którym rozpocząłem przygodę z Woodland Realms :D

Offline Isembold

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 05, 2004, 07:48:15 pm »
Razem ze sztandarem w blisterku masz kapitana, wiec do malej armii drugi dowodca bardzo potrzebny raczej nie bedzie. A jak chcesz tego Lutrza to przespales temat...Kilka numerow gazetki wczesniej on wlasnie byl, chociaz w sumie niewiele bys na nim oszczedzil :)
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Herudaio

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 05, 2004, 08:03:33 pm »
Poszperaj na allegro czasem są nawet 4 lurtze naraz więc zazwyczaj co najmniej jeden z nich schodzi poniżej 20-15 zł więc zdecydowanie taniej
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Lu-trz

Dobro vs. Zło
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 05, 2004, 08:04:57 pm »
Na allegro będziesz miał zatrzęsienie tanich lurców. Lurców tanich jak barszcz  :). Doradzałbym Ci też orków w łukami. Dodajesz im jakis badylek wbity w podstawkę i masz luczninika z włócznią - może strzelać i wspierać. Rozwiązanie tańsze punktowo i bardziej uniwersalne niż same uruki z pikami. Polecam układ :
BBBB
OOOO
 P  P
B- berserker
O - ork z łukiem i włócznią
P - Uruk z piką

taki oddziałek od frontu ma obrone na poziomie 6, fight na pozimioe 4, 14 ataków z siłą 4, możliwośc oddania 4 strzałów na turę i kosztuje raptem 110 pkt (pokaż mi herosa z takimi mozliwościami) . Do tego troche orków z tarczami i mieczami jako zapchaj dziury, kilku Wargów do siania popeliny i Lurc z 3 mightami za jedyne 60 pkt. Armia piękna i skuteczna.

btw. High Elves sa niższe niz orc warriors  :wall: .
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

 

anything