Autor Wątek: Maj 2004  (Przeczytany 15779 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Maj 2004
« dnia: Maj 07, 2004, 10:54:17 pm »
Nowy miesiąc czas zacząć.
Ze względu na opóźnienia Mandry, to od nich zacznę. A właściwie nie zacznę od ich treści, tylko od pewnej konkluzji. A konkluzja jest taka: Wróbel spóścił z tonu!
Za jakość wydań przejął czerwoną kartkę od Egmontu. A szczególnie kłania się wydanie Mrocznych dni - co za dno. Okładka obłazi jeszcze przed przeczytaniem! - nawet Egmont nie miał takich osiągów! Papier jak psu z d*** wyjęty. No Mandra poczuła się wyjątkowo pewnie na rynku, powiem, że aż za pewnie. Tym co zamierzają kupić Mroczne dni radzę zabrać ze sobą specjalny pojemnik na sypiące się antyki, żeby z tym jakoś dotrzeć do domu.
Tyle narazie. Podobno wysyp nowości nastąpi ok. 20 na Targi Książki.

Offline Macias

Maj 2004
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2004, 12:57:36 pm »
czy  punisher#4 i rising stars#2  tez sa zle wydane?bo z tego pakietu mandry tylko to mnie interesuje

Anonymous

  • Gość
Maj 2004
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2004, 01:00:24 pm »
mamm wilqi oba
zebry- tutulowa dobra ale nie az tak jak powrot na basen za duzo powtorzen w tym numerze
wyprawa na ciemna storne- zdecydoowanie najlepsza graficznie jak do tej pory ale duzo bledow narracyjnych fabula zbyt niejasna ..

ratman- na razie tylko mam
ale polityka mi cos smierdzi

Anonymous

  • Gość
Maj 2004
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2004, 01:19:40 pm »
no i sie nie pomylilem z tym ratmanem- neismiesz\ne momentami zenujace i juz chwilami nieaktualne tak to jzu jest z dowcipasami na temat "biezacej" polityki
spadek znaczacy formy
szkoda ratmana
przejscie do wtdawcy zla nie bylo chyba szczesliwe...

Offline Macias

Maj 2004
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2004, 01:23:08 pm »
do tego dosc duza cena jak za komix wydany na slabym papierze i z dosc nieciekawa kreska.i do tego okazuje sie,ze scenar tez nie ratuje

Anonymous

  • Gość
Maj 2004
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2004, 01:25:20 pm »
Cytat: "Macias"
do tego dosc duza cena jak za komix wydany na slabym papierze i z dosc nieciekawa kreska.i do tego okazuje sie,ze scenar tez nie ratuje


ekhmmmm
ta nieciekawa kreska to lekkie przegiecie :)
ale ja sie nei znam wiec nei oceniam

Anonymous

  • Gość
Maj 2004
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2004, 02:40:32 pm »
a jaka cena żenadmana?

co do mandry - wszystko jest wydane na gorszym papierze, kolory są czasami niewyraźne. skończyły się pięknę czasy, już nie jest drogo, ale za to jakość super, teraz jest drogo jak cholera i beznadziejnie wydane! :wall:

Anonymous

  • Gość
Maj 2004
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 08, 2004, 02:45:22 pm »
Cytat: "timof"
a jaka cena żenadmana?


u waldiego 14.9
dosc drogo...
a mandra coz...
takie jakies szmakie owakie te komiksy...
zamaiasttransmetropolitan hitmana i kulek dostajemy darrrrkneeeesssaa je je je i denne horrorki kreslone w photoszopie czy jakos tak...

Offline LOGAN

Maj 2004
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2004, 03:21:51 pm »
Cytat: "timof"
a jaka cena żenadmana?

co do mandry - wszystko jest wydane na gorszym papierze, kolory są czasami niewyraźne. skończyły się pięknę czasy, już nie jest drogo, ale za to jakość super, teraz jest drogo jak cholera i beznadziejnie wydane! :wall:

Podpisuję sie rękami i nogami Wróbel schodzi na psy.
Jeżeli chodzi o Rising Star kupiłem wczoraj wymieniłem dzisiaj z każdego rogu zaczeła odchodzić folia a i egzemplarz który dostałem dzisiaj nie jest idealny,Mroczne dni natomiast podobały mi się i owszem  natomiast jeżeli chodzi o jakość wydania to faktycznie można odnieść wrażenie że sie zaraz rozleci pozatym również jest mały problem z folią. :wall: Już nikt mi nie bedzie tłumaczył cen mandragory jakością wydania bo jak widać za gówno musimy płacic tyle samo.

Offline freshmaker

Maj 2004
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 08, 2004, 03:48:29 pm »
zasmuciliscie mnie tym ratmanem. a mandra spuscila z jakosci jakos w okolicach ostatniego origina. dzieki bogu ze usagi sie jakos trzyma.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Anonymous

  • Gość
Maj 2004
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 10, 2004, 11:50:56 pm »
Dam to tutaj, bo chyba to najwłaściwszy temat:
Uzupełniając info CD Jacka podane za GW, GN hinduska stoi 5 dolarów + koszta przesyłki. Niestety jak narazie dostępna jest tylko w hinduskich sklepach.

Offline mykupyku

Maj 2004
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 11, 2004, 12:53:32 am »
Cytat: "timof"
Dam to tutaj, bo chyba to najwłaściwszy temat:
Uzupełniając info CD Jacka podane za GW, GN hinduska stoi 5 dolarów + koszta przesyłki. Niestety jak narazie dostępna jest tylko w hinduskich sklepach.


a gdzie "corridor" można zamówić?
opyright by mykupyku

Anonymous

  • Gość
Maj 2004
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 11, 2004, 07:26:57 am »
Cytat: "mykupyku"
Cytat: "timof"
Dam to tutaj, bo chyba to najwłaściwszy temat:
Uzupełniając info CD Jacka podane za GW, GN hinduska stoi 5 dolarów + koszta przesyłki. Niestety jak narazie dostępna jest tylko w hinduskich sklepach.


a gdzie "corridor" można zamówić?


choćby tu:
www.strandbookstall.com - tu tylko 4 dolary i za kilka dni będę wiedział ile kosztuje przesyłka do Polski (wysłałem zapytanie)
i jeszcze tu:
http://yahooshopping.rediff.com/srchnew/productdisplay.jsp?prrfnbr=1002177&menbr=327&frompg=yh_bookscat_
na stronie Penguin Books India są odsyłacze do księgarni gdzie można kupić i żadna nie ma :( : http://www.penguinbooksindia.com/Books/BookDetail.asp?ID=5575

Offline konradkonrad

Maj 2004
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 11, 2004, 08:10:00 am »
Cytat: "karol_konw"
zamaiasttransmetropolitan hitmana i kulek dostajemy darrrrkneeeesssaa je je je i denne horrorki kreslone w photoszopie czy jakos tak...
Wiązałem nadzieje z Mandrą mniej więcej do momentu, kiedy spadł z zapowiedzi Giuseppe Bergman. Teraz aż trudno mi sobie wyobrazić, że chcieli to wydać.

Co do Corridora, jak się timof dowiesz, daj znać, może by więcej osób się zebrało?

Anonymous

  • Gość
Maj 2004
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 11, 2004, 11:08:59 am »
Jak narazie dostałem odpowiedź z jednej księgarni, że nie wysyłają zagranicę. Ale czekam jeszcze na kolejne odpowiedzi.