trawa

Autor Wątek: Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.  (Przeczytany 9211 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eomer

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« dnia: Maj 24, 2004, 05:42:09 pm »
Co tu dużo gadać? Temat dla wszystkich fanów Chestera,Phoenix'a,Mike'a i reszty tego wspaniałego zespołu. Piszcie opinie,ciekawostki itd,prowadźcie dyskusje. Fani LINKINA łączcie się!!!
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

Offline Kmicic

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2004, 07:10:54 pm »
Bez przesady... lubie posłuchać, ale jak dla mnie w tej muzyce nie ma za dużo odkrywczego, a partie gitarowe są na poziomie gitarzysty super - początkującego... Przeciętny zespół.
ORONA 1973 KIELCE

Offline sas

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2004, 07:27:24 pm »
to ja walnę bardzo ambitny i inteligentny komentarz

NU - METALOWE GÓ.NO :D :D :D

ciekawe jak szybko pani moderator go skasuje ...
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline login

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2004, 05:55:14 pm »
przepraszam, czy ten cały temat to prowokacja ; )?
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Nocturno_Culto

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2004, 07:12:37 pm »
mozę był by nawet dobry dla odreagowania od ambitniejszej muzyki ale ta przwaga Hip Hopolo i zwykłej dresiarskij Techniawy ( przepraszam z kolokwializm) czyni z tego zespół dla mas a mi osobiście takie cuś nie odpowiada  :giggle:  :giggle:  :giggle:


   Cze :evil: :evil: :evil:

Offline Kormak

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2004, 11:27:18 pm »
Panowie, albo zaczniecie pisać normalnie, albo temat idzie do piachu. Jak sam Eomer napisał, jest to temat DLA FANÓW. Nie podoba wam się, to nie piszcie.

Mad Larkin, powstrzymaj się od stosowania tylu emotikonek, już nie pierwszy raz zwracam uwagę - to nie forum Bravo Girl.

Offline SickBastard

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2004, 11:38:43 am »
nie jestem fanem tego zespołu, gdyż nikt z mojego otoczenia nie słucha takiej muzy i nie miałem z nim zbytniego kontaktu. Jednak udało mi się jakiś czas temu zobaczyć w jakimś programie ich teledysk - taki z jakimiś zamieszkami na ulicach i mały dzieciak zaczyna pruć mordę - uważam, że bardzo dobry. Nie jest to może muza super ambitna... bo kolesie grają przeciętnie, ale za to nie próbują specjalnie udziwniać... Fajnie brzmiały te wstawiki na gramofonach.

Każdy gra to co lubi i jedni tworzą  Nu Metal i uważają, że jest to zajebiste, a inni robią Black Metal i myślą podobnie.

Offline Josef Knecht

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 26, 2004, 06:25:25 pm »
Tylko ze szacunek nalezy sie artystom a nie boysbandom tyle ze z gitarami.
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline eska crew

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 26, 2004, 06:57:30 pm »
kiedyś słuchałem ale teraz wydaje mi się że LP to nu - metalowe, komercyjne discopolo.
Wszystko co doskonałe dojrzewa powoli"

A.Szopenhauer

Offline Khorne

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 28, 2004, 08:32:58 pm »
Cytuj
kiedyś słuchałem ale teraz wydaje mi się że LP to nu - metalowe, komercyjne discopolo.


Hybrid Theory była Z A R Ą B I S T A (In The end RuleZz!).
Meteora już tylko troszkę,chociaż da się posłuchać
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline eska crew

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2004, 09:59:43 am »
Khorne --> zgadzam się.
Wszystko co doskonałe dojrzewa powoli"

A.Szopenhauer

Offline Veevoirus

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2004, 07:28:39 pm »
Dołączę do jatki. :P
LP ma kilka odkrywczych kawałków,ale reszta opiera się głównie na nap.. uderzaniu w gitary,gdzie jeden kawałek nie różni się od innego..Tak zresztą wygląda cała fala "nowego metalu".Nawet metallice się takie rzeczy coraz częściej zdarzają..
cieszyć się należy,że experymentują,mieszając różne gatunki,mimo to jednak odwalają dużo komercyjnej roboty..Chciałbym przypomnieć wszystkim,którzy rzucają się na LP(za elektronikę w muzie),że Marlin M. oraz takie np:Child of Bodom też elektryfikują i to nieźle..
PS:ODrzuca mnie fakt,że wyglądają jak boysband,więc staram się słuchać LP,ale nie oglądać... :giggle:
PS2: Faktem jest,że In the end jest świetne :)
ie pozwól,by Cię sprzedali!!
Zrób im na złość i sprzedaj się sam!!
Last.fm

Offline Kormak

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 29, 2004, 10:51:47 pm »
Ja nie wiem czy LP warto w ogóle nazywać "nu metalem". Przecież u nich gitary nigdy nie są za ostre, żeby broń Boże słuchające fanki, zapatrzone w Mike'a Shinode i Chestera nie kręciły noskami.
Większość ich kawałków po prostu ten sam sprawdzony patent: ostra zwrotka/łagodny refren lub łagodna zwrotka/ostry refren w wykonaniu Chestera plus schematyczne rapowanki tu i ówdzie w wykonaniu boskiego Shinody.

"Experymentują mieszając różne gatunki"? Dajcie spokój, to jest wyważanie dawno otwartych drzwi. Że mają DJ'a w zespole? Że mają rapera w zespole? Że dodają masę efektów i elektroniki? Że mieszają rocka z hiphopem? Co jest w tym eksperymentalnego?  To nie jest nic nowego od czasów duetu Run DMC & Aerosmith, Faith No More i przełomowego soundtracku do filmu "Judgment Night"
Eksperymentalne to jest powiedzmy np. The Mars Volta.

LP to jest sprytna ściema obliczona na wyssanie jak największej ilości kabony od młodych słuchaczy, którzy chcą czegoś "ostrzejszego" od Britney Spears i Backstreet Boys, ale jednocześnie miłego dla ucha i bardzo przebojowego. Dokładnie zbadany target - wyglądają i brzmią tak, żeby spodobali się jak największej ilości osób.

Offline Eomer

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 29, 2004, 11:02:09 pm »
Nikt nie powiedział że LP ma byc jakimś ambitnym zespołem,który przejdzie do historii tak jak np.Aerosmith albo Rolling Stonesi.
LP to,zgadza się komercyjny zespół nastawiony na wyłudznie kasy od małolatów,jak ja :giggle: ,ale to przyjemna muza którą można sobie posłuchac by odpocząć od ciągłych sprzeczek w sejmie :) , wykładów nauczycieli w szkołach etc etc. A co do tego eksperymentowania?
Nie są pierwsi i nie ostatni.
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

Offline eska crew

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 30, 2004, 08:01:15 pm »
Czy wy sie kiedys oduczycie cytowania postow bezposrednio nad Waszymi?!

Wiesz co, mi na przykład nie sprawia przyjemności słuchanie zespłu o którym wiem że muzyke tworzy tylko po to żeby zarobić na szarych ludziach. Ale to kwestia gustu. 8)
Wszystko co doskonałe dojrzewa powoli"

A.Szopenhauer